ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İki Zamanlı Pulverizatör

Bağ bahçe uygulamalarında bitkilerin fiziki yapıları, çeşitlilik göstermeleri ve farklı dağılımı gini sebeplerden dolayı ilaçlama sistemleri farklılık göstermektedir. Çitlerde gelişen meyve ağaçları ile yüksek ağaç ile orman ağaçları gibi ağaçların ilaçlanmasında iki zamanlı pulverizatör kullanılmaktadır. 

 

İki zamanlı pulverizatör, tarım yapan işletmeler için oldukça uygun. İşletmelerdeki traktör özelliklerine, ürün çeşidine ve oranına, arazi büyüklüğü ile furumuna göre seçilen pulverizatörler asılı ya da çekilir tipte olmaktadır.

 

Farklı özelliklere sahip motorlu Pulverizator 2 Zamanlı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En iyi Pulverizator 2 Zamanlı modelleri en uygun Pulverizator Fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz benzinli 2 zamanı ilaçlama pülverizatör modelleri farklı Hp motor güçlerine sahiptir. Elektrikli Pülverizatör modelleri ve Benzinli 2 zamanlı motor modellerine en uygun Benzinli ilaçlama makinaları fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pülverizatör Nedir?

Pülverizatör cihazları ağaçların ve bitkilerin ilaçlamaları esnasında kullanılan cihazlardır. Pülverizatör modelleri, uygun miktarda veya ölçüde malzemeleri doğru yere ulaştırmanın ya da tesliminin kolay ve elverişli yöntemlerini sağlayan cihazlardır. Sıvı kıvamdaki sentetik kimyasalların yanı sıra yine sıva kıvamdaki uçucu yağlar da bahçe püskürtücüleri kullanılarak uygulanmaktadır. Ayrıca organik temizleyici çeşitleri de bahçe püskürtücüleri ile rahatlıkla uygulanabilir. Sırtta taşımaya uygun yeni nesil iki zamanlı pülverizatör çeşitleri, bodur ağaç ve sera tarzı alanlarda da pratik çalışma imkanı sağladığı gibi, iş süresini kısaltmaktadır.

 

İki Zamanlı Pulverizatör Fiyatları

İki zamanlı pülverizatör modelleri bahçe, sera ve tarım alanlarındaki ilaçlama işlemleri esnasında kullanılan aletlerdir. İki zamanlı motora sahip pülverizatörler, maksimum performansa ve yaygın kullanım alanlarına sahiptir. İki zamanlı pülverizatör fiyatları ise birbirinden farklı etkenlere bağlı olarak farklılaşmaktadır. İki zamanlı pülverizatör fiyatları marka, model, tank kapasitesi ve cihazın taşımış olduğu ek özelliklere göre değişmektedir. Pulverizatörün markası ve modeli, fiyat üzerinde son derece etkili olmaktadır. Kaliteli ve popüler markalar tarafından üretilmiş olan pülverizatör genellikle daha yüksek fiyatlıdır. Cihazdaki ilaç tankının kapasitesi de fiyatların değişmesine yol açmaktadır. Daha büyük tank kapasiteli aletler, düşük tank kapasiteli aletlere kıyasla daha pahalıdır. İki zamanlı pülverizatör modellerinin özellikleri ve iki zamanlı pülverizatör fiyatları hakkında detaylı bilgi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR