İki Zamanlı Pulverizatör

Bağ bahçe uygulamalarında bitkilerin fiziki yapıları, çeşitlilik göstermeleri ve farklı dağılımı gini sebeplerden dolayı ilaçlama sistemleri farklılık göstermektedir. Çitlerde gelişen meyve ağaçları ile yüksek ağaç ile orman ağaçları gibi ağaçların ilaçlanmasında iki zamanlı pulverizatör kullanılmaktadır. 

 

İki zamanlı pulverizatör, tarım yapan işletmeler için oldukça uygun. İşletmelerdeki traktör özelliklerine, ürün çeşidine ve oranına, arazi büyüklüğü ile furumuna göre seçilen pulverizatörler asılı ya da çekilir tipte olmaktadır.

 

Farklı özelliklere sahip motorlu Pulverizator 2 Zamanlı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En iyi Pulverizator 2 Zamanlı modelleri en uygun Pulverizator Fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam da. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz benzinli 2 zamanı ilaçlama pülverizatör modelleri farklı Hp motor güçlerine sahiptir. Elektrikli Pülverizatör modelleri ve Benzinli 2 zamanlı motor modellerine en uygun Benzinli ilaçlama makinaları fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.