Cerrahi Malzeme Dezenfektanı

 

Cerrahi aletlerin imalatında kullanılan yüksek kaliteli çelik, alaşımının özellikleri nedeni ile özel koruyucu tabakalardan oluşmaktadır. Uygun çeliğin seçimi ve dikkatli işlenmesi gibi üreticilerin çabalarının yanı sıra kullanan kişilerin de cerrahi malzeme dezenfektanı yapmaları gereklidir.

 

Yapılan operasyonlara göre operasyonun ardından cerrahi aletler üzerinde kan, solüsyon, organik atıklar ve operasyonun tipine göre kullanılması gereken kimyasal maddelerin artıklarının temizlenmesi için cerrahi malzeme dezenfektanı fazlası ile gerekli olan bir işlemdir.

 

Cerrahi malzeme dezenfektanı ile değerli metaller ve plastik malzemeler düzenli bir şekilde kaba aletlerden ayrılarak özel yıkama kapları içerisinde toplanarak temizleme işlemi yapılmalıdır.

 

Birbirinden farklı alet dezenfektanı markaları tarafından üretilen alet dezenfektanı çeşitleri, en uygun cerrahi malzeme fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Cerrahi alet temizliği, bakımı ve sterilizasyonu sağlayan en iyi cerrahi malzeme dezenfektanı modelleri Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanmaktadır. Cerrahi aletlerin temizliği için kullanabileceğiniz tıbbı cihaz dezenfektanı ürünlerine en uygun fiyatla sahip olmak için kategorimizi ve ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.