Koruyucu Bone Modelleri ve Fiyatları

Koruyucu bone veya koruyucu başlık modelleri başa tam uyumlu tasarımları ile saçı tamamen kapatır. Kulak kısmı dahil olmak üzere tam koruma sağlayan koruyucu boneler veteriner hekimler, doktorlar ve hemşireler tarafından kullanıma uygundur. Tek kullanımlık ya da sürekli kullanıma uygun koruyucu başlıklar arasından beğendiklerinizi satın alarak kafa yapınıza uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Arka kısımda yer alan lastikli yeri ile kafanıza göre ayarlama yapabileceğiniz koruyucu bone modelleri hijyeniktir ve cildi tahriş etmez. Hijyen gerektiren bütün ortamlarda kullanabileceğiniz koruyucu boneler en uygun koruyucu bone fiyatları ve yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. Saç bonesi, hijyenik alanlarda kullanıcısına pratik kullanım sağladığı için sıklıkla tercihe edilmektedir. İş yerlerinde kullanım için uygun olan boneler, renkli ya da desenli tasarımları, lastikli esnek kenarları ile her baş ölçüsüne uyum sağlar. Kullanım süresince rahatsızlık hissi yaşamayacağız en kaliteli koruyucu boneler Çiftlik Mağazam’da.

 

Cerrahi Bone Fiyatları

Sağlık sektöründe ve cerrahi müdahaleler esnasında kullanım cerrahi boneler, profesyonelliği ve hijyeni simgelemektedir. Cerrahi bone modelleri, saçların cerrahi bölgeye olan temasını önleyerek steril bir ortamın korunmasında kritik rol oynamaktadır. Sıklıkla kullanılan ve yaygın kullanım alanına sahip cerrahi boneler genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Ancak cerrahi bone fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak farklılaşmaktadır. Cerrahi bone fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında fiyatı doğrudan etkileyen malzeme kalitesi ve marka yer almaktadır. Cerrahi bonelerin taşımış olduğu ek özellikler ve miktar da fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Cerrahi bonelerin yerli veya ithal olması, tasarımı ve rengi de fiyatların değişmesinde etkili olmaktadır. En kaliteli cerrahi bonelere en uygun cerrahi bone fiyatları ile sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Tek Kullanımlık Tela Bone

Tek kullanımlık tela boneler, yaygın şekilde kullanılan ve yaygın kullanım alanına sahip ürünlerdendir. Sağlık, gıda, hayvancılık ve temizlik sektörleri başta olmak üzere daha birçok alanda kullanılan tek kullanımlık tela bone ürünleri hijyenin korunmasında çok fazla etkili olmaktadır. Hem hafif hem de hava geçirgenliği sağlayan teladan üretilen tela boneler tek kullanımlık özelliği ile kullanıcısının ve kullanıldığı alanların temiz kalmasına katkı sağlamaktadır. Elastik bantlı tasarıma sahip, hemen hemen her baş ölçüsüne uyum sağlayan kaliteli ve en iyi tek kullanımlık tela bone ürünleri, en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR