Veteriner Ultrason

Uluslararası normların üzerinde bir kalite anlayışı ile üretilen veteriner ultrason cihazı, ürünlerin farklı çevresel koşullarda 72 saat boyunca çalışmasını test ederek, onay olan ürünleri sevk etmektedir.

 

Veteriner ultrason, sığır, at, koyun, köpek ve kedilerde reprodüktif, gebelik teşhisi, fötus cinsiyetinin tespiti, kardiyoloji, yumuşak doku, pet abdomen, tenton muayenesi gibi amaçlarda kullanılabilen bir ultrasondur. Saha ve çiftlik veteriner hekimleri için kolay kullanım sağlayan özel bir tasarımdır. Gözlük ile görüntüleme seçeneği sayesinde hekimi yormayan kullanım sağlamaktadır.

 

Teknik Özellikleri

  • Monitör: 7 inç WVGA LCD
  • Ağırlık: 0,8 kg
  • Görüntüleme Modları: B, 2B, ZOOM B, B/M, M olmak üzere 5 farklı moda sahiptir.
  • Şarj: 4.5 saat
  • Tarama Derinliği: 250 mm
  • Hafıza: 256 sürekli resim saklama, 256 sine loop görüntüsü

 

Veteriner hekimlerin ya da çiftlik sahibi olan bireylerin ihtiyacını karşılayacak Veteriner ultrason cihazı modeli en uygun Hasvet 838 veteriner ultrason cihazı fiyatı ile kategorimizde yer almaktadır. Çok satanlar arasında yer alan en iyi Veteriner ultrason cihazı ile hayvanların muayenesi kolaylıkla yapılmaktadır. Kullanım kolaylığı sunun Taşınabilir veteriner ultrason cihazı modeli ekonomik Veteriner ultrason cihazı fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Yüksek kaliteye sahip Satılık veteriner ultrason cihazı modelinin ürün özelliklerini inceleyerek, en ucuz Veteriner ultrason fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.