Tek Kullanımlık Naylon Çizme Modelleri ve Fiyatları

Hijyen sağlamak amacı ile kullanılan bazı ürünler tek bir kullanımlık olarak üretilmektedir. Bu ürünler kullan at özelliğine sahiptir. Özellikle mikrobik özellikleri olması nedeni ile bir kez kullanıldıktan sonra kullanılması uygun olmayan ürünlerdir. Tek kullanımlık naylon çizme de bu ürünlerden biridir.


Tek kullanımlık naylon çizme, bazı ortamlarda enfeksiyon riskini ortadan kaldırmak amacı ile hazırlanan ürünlerdir. Bu malzemelerin özelliği dışarıdan getirilen mikropların ve kirlerin içeri alana taşınmasının önlenmesini sağlamaktadır.

 

Tek kullanımlık naylon çizme, son zamanlarda veteriner hekimlerin dışında pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanında veteriner muayene odalarında, ameliyathanelerde, doğum servislerinde, bulaşıcı hastalıkların tedavisinin yapıldığı servislerde de kullanılmaktadır.

 

Tek Kullanımlık Naylon Çizme Fiyatları

Tek kullanımlık naylon çizme modelleri, genel olarak hijyenin esas olduğu hayvan çiftliklerinde, endüstrilerde ve laboratuvarlarda sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Yaygın kullanım alanına sahip naylon çizme çeşitlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Çünkü tek kullanımlık naylon çizme fiyatlarına etki eden pek çok faktör bulunmaktadır.

 

Tek kullanımlık naylon çizmelerin fiyatı, üretimde kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Maksimum kaliteli naylon malzemeler hem daha dayanıklı olup hem de sıvı geçirmezlik özelliklerine sahip olduğundan, bu tür malzemelerin kullanıldığı tek kullanımlık naylon çizmeler daha yüksek fiyatlı olmaktadır.

 

Tek kullanımlık naylon çizme modelleri paket halinde satışa sunulduğu için, paketteki ürün miktarı fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Tek kullanımlık naylon çizme fiyatları ürünleri üreten markaya göre de değişiklik göstermektedir. Anti-statik ya da kaymaz taban gibi eksra özelliklere sahip tek kullanımlık naylon çizmeler, standart çizme modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Kısacası tek kullanımlık naylon çizme fiyatları, çizmenin özelliklerine, adetine ve markasına gibi birçok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. En uygun tek kullanımlık naylon çizme fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller Çiftlik Mağazam’da.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR