Buzağı Biberon Emziği

Hayvan yetiştiriciliğinde kullanılan buzağı biberon emziği, buzağı ve kuzu biberonları için özel olarak tasarlanan bileziksiz model biberonlar için uygundur. Toplu bir şekilde yaşayan buzağıların beslenmelerine imkan sağlayan doğru bir beslenme yönteminin seçilmesinde yardımcı olan buzağı biberon emziği tercih edilmektedir.


Buzağı biberonları özellikle anne meme çıkış sıcaklığındaki süt ile doldurulmalı bekletilmeden yavruya buzağı biberon emziği ile verilmelidir. Buzağılar beslenme programına uygun bir şekilde beslendiklerinde olumlu sonuçların alındığı görülecektir.

 

Buzağı biberonunu tamamen satın almak yerine biberon emziği tek başına da alınabilir. Unutmamanız gereken konu ise sağlıklı bir buzağı ya da diğer hayvan türlerine sahip olmak için buzağı biberonları, emzirme kovaları, emzikler her kullanımın ardından kesinlikle temizlenmeli ve asla kirli bırakılmamalıdır.

 

Buzağı Biberon Emziği Çeşitleri

Buzağıların süt emmelerini sağlamak adına kullanılmakta olan buzağı biberon emziği çeşitleri önemli olan ekipmanlardandır. Buzağı biberon emziği çeşitleri farklı boyutlarda ve farklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Buzağı biberonu yedek emziği çeşitleri, buzağıların yaşlarına, boyutlarına ve beslenme ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Silikon ve kauçuk gibi esnek malzemeler kullanılarak üretilmiş olan geçmeli buzağı biberonu emzikleri çok satan çeşitler arasında yer almaktadır. Biberon emzikleri çeşitleri, yeni doğan buzağılar için tasarlanmış olan özel şekilleri ile besleme esnasında kolaylık ve konfor sunmaktadır. Buzağıların doğal emme hareketini taklit eden ve sindirimi kolaylaştıran kaliteli ve en iyi buzağı biberon emziği çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Buzağı Biberon Emzik Fiyatları

Buzağı biberon emzik çeşitleri, yeni doğmuş veya genç buzağıların süt ve benzeri ürünler ile beslenmesi için kullanılan bir araçtır. Buzağıların doğal emme içgüdülerini tatmin edecek tasarımı ile sağlıklı büyümelerinde de önemli rol oynayan buzağı emziği modelleri genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Buzağı biberon emzik fiyatları, ürünlerin malzeme kalitesine ve biberonun boyutuna göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin markası ve özellikleri gibi birçok diğer faktör de buzağı biberon fiyatlarının değişmesinde etkili olmaktadır. Farklı fiyat aralıklarında bulabileceğiniz kaliteli ve en iyi buzağı biberon emzikleri, en uygun buzağı emzik fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış buzağı emzikleri arasından seçim yapmak ve en ucuz buzağı emzik fiyatlarımızdan yararlanmak için kategorimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR