Nitril Eldiven Modelleri ve Fiyatları

Nitril eldiven modelleri, son dönemlerde hayvancılık, gıda, sağlık ve sanayi sektörlerinde oldukça popüler hale gelen ürünlerdendir. Nitril eldivenler, lateksten yapılma yerine nitril butadien kauçuğundan üretilmiş olan, kullan at özellikli eldivenlerdir. Latekse alerjisi olan bireyler için ideal olan nitril eldivenler, dayanıklılıkları, esneklikleri ve alerjik reaksiyon risklerinin düşük olması nedeni ile çok avantajlıdır. Farklı renk, kalınlık ve boyutlarda olan nitril eldiven modelleri kategorimizde yer almaktadır. En iyi nitril eldiven modelleri arasından ihtiyaçlarınıza göre seçim yaparak, bütçenize uygun olan modeli hemen satın alabilirsiniz.

 

Nitril Eldiven Fiyatları

Nitril eldiven modelleri, lateks alerjisi riskini ortadan kaldırdığı için birbirinden farklı alanlarda tercih edilen, latekse alternatif olan tek kullanımlık eldiven çeşitlerindendir. Nitril eldivenler, tıbbi alanlardan endüstriyel alanlara, hayvancılıktan temizlik gibi alanlara kadar oldukça popüler eldiven türüdür. Nitril eldiven fiyatları genel olarak ekonomik olmakla beraber birçok faktör fiyatların değişmesinde etkili olmaktadır. Nitril eldivenlerin kalınlığı ve dayanıklılığı, fiyatlara etki eden en önemli faktörlerdendir. Nitril eldivenler 50'li, 100'lü gibi paketler içerisinde satılmakta olduğundan, paket içi adetleri de fiyatların farklılaşmasında etkili olmaktadır. Kaliteli ve tanınmış markalar tarafından satışa sunulmuş olan nitril eldivenler, bilenmeyen markalara kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Nitril eldivenlerin taşımış olduğu özellikler ne nitelikler fiyatların değişik olmasına yol açmaktadır. Nitril eldivenlerin hammaddesi olan nitrilin fiyatındaki farklılıklar, eldiven fiyatlarına doğrudan etki etmektedir. Kaliteli nitril eldiven modelleri arasından seçim yapmak ve en uygun nitril eldiven fiyatlarından yararlanmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Nitril Eldiven Nedir?

El sağlığını koruyan, koruyucu eldiven modelleri arasında yer alan ve nitril materyali kullanılarak üretilen eldivenlere nitril eldiven denilmektedir. Lateks içermeyen ve özellikle tek kullanımlık olarak tasarlanmış olan nitril eldiven modelleri en uygun nitril eldiven fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR