Veteriner Penset

Veteriner malzemeleri arasında yer alan veteriner penset, veteriner hekimlerin en büyük yardımcılarındandır. paslanmaz çelikten üretilen pensetler insan sağlığına zararlı olduğundan sadece veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır.

 

Büyükbaş hayvanlarda ve atlarda kısırlaştırma ya da iğdiş pensi olarak burduzo pensi 35 ya da 40 cm olan, küçükbaş hayvanların iğdiş ya da kısırlaştırmaları için kullanılan pensi ise 23 cm'dir. Veteriner penset malzemeleri sadece veteriner hekim kontrolünde kullanıma uygundur.

 

Özel olarak tasarlanan ve Paslanmaz çelik malzemeden üretilen penset dişli ve penset dişsiz gibi penset çeşitleri Veteriner hekim malzemeleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Esnek yapısından dolayı güvenli tutuş sağlayan penset çeşitleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Veteriner hekim malzemeleri ve penset çeşitlerini en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazamda sipariş verebilirsiniz.

 

Cerrahi operasyonlar da ihtiyaç duyabileceğiniz Penset dişli, Penset dişsiz ve Eğri uçlu penset modelleri en uygun penset fiyatları ile satışa sunulmuştur. Ekonomik fiyat seçeneği ile her bütçeye uygun Veteriner malzemeler ve Penset çeşitleri yalnızca veteriner hekimlerin kullanımına mahsustur.

 

Hauptner ve Ukal gibi birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan, yüksek paslanmaz çelikten üretilmiş olan cerrahi veteriner penset modelleri darbelere karşı dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Veteriner kliniklerinde ve hayvan sağlığı için sıklıkla kullanılan penset çeşitleri ile malzemeler rahatlıkla tutulmaktadır. 13cm, 15cm, 18cm ve 20 cm gibi daha pek çok uzunluğa sahip Veteriner pensetler, yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

 

Veteriner Penset Fiyat

Veteriner penset fiyatları ürünlerin boyutu, özellikleri ve üreten markaya göre farklıdır. Cerrahi operasyonlar da gerekli olan bütün düz penset cerrahi müdahale ürünleri ve penset dişli ya da penset dişsiz modelleri en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir. En uygun fiyat avantajı ile sahip olabileceğiniz Veteriner hekim penset ürünlerinin özelliklerini ve Penset Fiyatlarını detaylı şekilde incelemek için ürün görsellerini tıklayabilirsiniz. Cerrahi veteriner penset modelleri farklı uzunluklara sahiptir. Cerrahi müdahale esnasında ya da acil servis kliniklerinde kullanılan penset modelleri, pansuman ve dikiş atmada da kullanılmaktadır.

 

Veteriner Penset Çeşitleri Nelerdir?

Veteriner penset çeşitleri, veteriner hekimler tarafından birçok cerrahi işlemlerde, yaralanma gibi durumlarda ve muayene esnasında sıklıkla kullanılmaktadır. Cerrahi işlemler için son derece önemli olan aletler içindeki pensetlerin birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Pensetler veteriner hekimlerin en sık kullandığı cihazlardan bir tanesidir. Cerrahi işlemlerden muayenelere kadar farklı amaçlar için kullanılan veteriner penset çeşitleri, hassas tutma ve kontrol sağlamaktadır. Veteriner hekimlerin işlerini fazlası ile kolay şekle dönüştürürken, işlerini etkili bir şekilde yapmalarına destek olan penset çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner Penset Ne İşe Yarar?

Veteriner penset çeşitleri, cerrahi işlemler esnasında kullanılan cerrahi aletlerden bir tanesidir. İğneleri ya da diğer küçük parçaları tutmak, yerleştirmek yahut çıkarmak için pensetler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra dikiş atma ve dikiş almada da veteriner penset modelleri kullanılmaktadır. Kısacası penset ürünleri hemen hemen tüm cerrahi operasyonlarda veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR