Veteriner Penset

Veteriner malzemeleri arasında yer alan veteriner penset, veteriner hekimlerin en büyük yardımcılarındandır. paslanmaz çelikten üretilen pensetler insan sağlığına zararlı olduğundan sadece veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır.

 

Büyükbaş hayvanlarda ve atlarda kısırlaştırma ya da iğdiş pensi olarak burduzo pensi 35 ya da 40 cm olan, küçükbaş hayvanların iğdiş ya da kısırlaştırmaları için kullanılan pensi ise 23 cm'dir. Veteriner penset malzemeleri sadece veteriner hekim kontrolünde kullanıma uygundur.

 

Özel olarak tasarlanan ve Paslanmaz çelik malzemeden üretilen penset dişli ve penset dişsiz gibi penset çeşitleri Veteriner hekim malzemeleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Esnek yapısından dolayı güvenli tutuş sağlayan penset çeşitleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Veteriner hekim malzemeleri ve penset çeşitlerini en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazamda sipariş verebilirsiniz.

 

Cerrahi operasyonlar da ihtiyaç duyabileceğiniz Penset dişli, Penset dişsiz ve Eğri uçlu penset modelleri en uygun penset fiyatları ile satışa sunulmuştur. Ekonomik fiyat seçeneği ile her bütçeye uygun Veteriner malzemeler ve Penset çeşitleri yalnızca veteriner hekimlerin kullanımına mahsustur.