₺3,43 KDV Dahil
₺4,22 KDV Dahil
₺3,89 KDV Dahil
₺5,69 KDV Dahil
₺4,33 KDV Dahil
₺4,94 KDV Dahil
₺6,59 KDV Dahil
₺9,35 KDV Dahil
₺2,89 KDV Dahil
₺3,85 KDV Dahil
₺3,19 KDV Dahil
₺5,00 KDV Dahil
₺4,59 KDV Dahil
₺5,63 KDV Dahil
₺4,87 KDV Dahil
₺5,98 KDV Dahil
₺203,57 KDV Dahil
₺249,94 KDV Dahil
1

İntraket Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hekimlikte kullanılan intraket, serum, damar yolu açma, kan alma gibi sıvıların damar yolu ile verilmesini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Steril bir şekilde tekli paketler halinde adresine ulaşmaktadır. Açma kapama sistemine sahip olan ürün yapısal özelliği nedeni ile damara ve dokuya zarar vermemektedir.
 

Farklı numaralarda olan anjiokat, renklendirildiğinden numaralar kolay ayrıt edilmektedir. Her türlü kan seti, serim seti, step-cock ve benzeri bağlantılar ile uyumlu olan intraket de enjeksiyon portu da mevcuttur.
 

Port bölümü kapaklı olan intraket, kontaminasyona neden olmamaktadır. kanülün I.V. puşe yapılan enjeksiyon portu kapağı tam olarak oturmakta ve açılmamaktadır. Renk kodlu olan intraket dünya standartlarına uygun ölçü ve forma sahip bir üründür.

 

Damar yolu açma, kan alma ya da serum tarzı sıvıları damar yolundan verebilmek için kullanılan branul çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. En iyi intraket çeşitleri ve yeşil branül çeşitleri en uygun intraket fiyatları ile satışa sunulmuştur. İntraket modelleri ve intraket özelliklerini kategorimizden inceleyerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak intraket modellerine Çiftlik mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

İntraket Renkleri

İnraketler birbirinden farklı renk seçeneği ile Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İntraket renkleri farklı numaralardan meydana gelmektedir. İntraket boyutları ve İntraket kalınlıkları intraket renklerini belirlemektedir. Böylelikle intraketler birbirlerinden kolaylıkla ayırt edilmektedir. İntraket renkleri ise;

 

*  Sarı intraket

*  Pembe intraket

*  Mavi intraket

*  Yeşil intraket

*  Gri intraket

*  Turuncu intrakettir.

 

Farklı intraket markaları tarından üretilmiş intraketler, en ucuz intraket fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.