İntraket Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hekimlikte kullanılan intraket, serum, damar yolu açma, kan alma gibi sıvıların damar yolu ile verilmesini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Steril bir şekilde tekli paketler halinde adresine ulaşmaktadır. Açma kapama sistemine sahip olan ürün yapısal özelliği nedeni ile damara ve dokuya zarar vermemektedir.
 

Farklı numaralarda olan anjiokat, renklendirildiğinden numaralar kolay ayrıt edilmektedir. Her türlü kan seti, serim seti, step-cock ve benzeri bağlantılar ile uyumlu olan intraket de enjeksiyon portu da mevcuttur.
 

Port bölümü kapaklı olan intraket, kontaminasyona neden olmamaktadır. kanülün I.V. puşe yapılan enjeksiyon portu kapağı tam olarak oturmakta ve açılmamaktadır. Renk kodlu olan intraket dünya standartlarına uygun ölçü ve forma sahip bir üründür.

 

Damar yolu açma, kan alma ya da serum tarzı sıvıları damar yolundan verebilmek için kullanılan branul çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. En iyi intraket çeşitleri ve yeşil branül çeşitleri en uygun intraket fiyatları ile satışa sunulmuştur. İntraket modelleri ve intraket özelliklerini kategorimizden inceleyerek, ihtiyaçlarınızı karşılayacak intraket modellerine Çiftlik mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

İntraket Nedir?

İntraket, genellikle damar yoluna ya da diğer vücut bölgelerine girilmesi gereken ince, hızlı ve steril bir enjeksiyon yahut kan alma aletini ifade etmektedir. İntraketler, genel olarak plastik gibi materyallerden üretilmiş olabildiği gibi metal malzemelerden de üretilmektedir. Kısacası intraket, sterilize edilmiş ve tek kullanımlık olan tıbbi araçdır. İğne şeklinde bir ucu bulunan ve enjeksiyon ya da kan alma işlemlerinde kullanılan intranetlerin renkleri farklılık göstermektedir. İntraketler, damarlara ve diğer bölgelere kolaylıkla erişim sağlamak için veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İntraketler, kan testi için kan örneği almak veya sıvı ilaçları damar yolu ile vermek için de kullanılmaktadır. Intraket boyutları kullanılacakları amaçlara bağlı olarak farklılık gösterdiği için ihtiyacınızı karşılayacak boyutlarda yeşil ıntraket ve mavi ıntraket gibi birbirinden farklı çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

 

İntraket Renkleri

İnraketler birbirinden farklı renk seçeneği ile Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İntraket renkleri farklı numaralardan meydana gelmektedir. İntraket boyutları ve İntraket kalınlıkları intraket renklerini belirlemektedir. Böylelikle intraketler birbirlerinden kolaylıkla ayırt edilmektedir. İntraket renkleri ise;

 

*  Sarı intraket

*  Pembe intraket

*  Mavi intraket

*  Yeşil intraket

*  Gri intraket

*  Turuncu intrakettir.

 

Farklı intraket markaları tarından üretilmiş intraketler, en ucuz intraket fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.

 

İntraket Branül Çeşitleri Nelerdir?

İntraket branül çeşitleri, kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Branül çeşitleri özelliklerine göre de farklılık göstermekle birlikte kalınlık, uzunluk, renk ve yapısal özellikleri de farklı olmaktadır.

 

İntravasküler branüller, intrakranial branüller, intraoseal branüller, intradermal branüller, intravenöz branüller ve intraperitoneal branüller yaygın şekilde kullanılan intraket çeşitleri arasında yer almaktadır. Sarı intraket, Pembe intraket, Mavi intraket, Yeşil intraket, Gri intraket ve Turuncu intraket gibi çeşitlerde, renkleri farklılık gösteren intraket branül çeşitlerinin birkaç örneğidir.

 

İntraket Fiyat

İntraket fiyatları pek çok değişkene bağlı olarak farklılaşmaktadır. İntraket fiyatlarına intraket boyutları ve intraket kalınlıları etki etmektedir. Pembe intraket modelleri, intraket mavi gibi diğer modellere kıyasla çok kullanıldığı için fiyatları diğerlerine göre çok yüksektir. İntraket üretimi yapan markaların marka bilinirliği de intraket fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Hastane, veteriner hekimler ve benzer sağlık kuruluşları için intraketler toplu alındığında daha uygun intraket fiyat seçeneğine sahiptir. Kısacası intraketler tekli satın alındığında daha maliyetli olmaktadır. Her bütçeden kullanıcıya hitap eden intraketler en uygun intraket fiyat skalası ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Farklı intraket kalınlıları ve farklı intraket boyutları ile satın alabileceğiniz intraketler ve intraket fiyatları için kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR