Adet
₺199,00 KDV Dahil
₺210,47 KDV Dahil
1

Doğum Önlüğü

Veteriner malzemeleri arasında yer alan doğum önlüğü, veteriner hekim ya da çiftçilerin gerek operasyonel gerek ilk müdahale anında işlemlerini daha hızlı, kolay ve hijyenik bir şekilde yapmalarına yardımcı olan bir üründür.

 

Doğum anında kullanabileceğiniz her türlü malzemeyi artık rahatlıkla temin edebilirsiniz. Herhangi bir hayvan ırkı gözetmeksizin doğum anında kullanabileceğiniz doğum önlükleri, doğum ipleri, doğum krikoları ve doğum arabaları sayesinde ekstra bir güce ve hijyene ihtiyaç duymanıza gerek kalmayacaktır.

 

Veteriner Doğum Önlüğü

Veteriner doğum önlüğü genellikle tek kullanımlıktır. Doğum önlüğü kullan at bir önlük olduğundan rektal muayene, suni tohumlama, operatif müdahaleler, suni tohumlama, aşı ilaç uygulamaları esnasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

Veteriner doğum önlüğü, ayrıca kullanışlı ve yırtılmalara karşı dayanıklı bir üründür. Ahır ortamı ya da benzderi yerlerde çalışanların en çok tercih ettiği ürün olan tek kullanımlık veteriner önlüğü, hem hijyen açısından hem de sağlık açısından oldukça avantajlıdır.

 

Sayberk tek kullanımlık doğum önlüğü modeli en uygun doğum önlüğü fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Sayberk Tek Kullanımlık Naylon Veteriner Doğum Önlüğü modelini ve özelliklerini inceleyerek 50 adetlik avantajlı paketi ile sipariş verebilirsiniz. Tek kullanımlık doğum önlüğü, kaliteli naylon malzeme kullanılarak üretim yapılmıştır. Veteriner hekimlerin sıklıkla talep ettiği, yaygın kullanım alanına sahip hijyenik Doğum önlüğü modelleri ve veteriner doğum önlüğü modelleri en ucuz fiyatla Çiftlik Mağazam da.