Doğum Önlüğü Modelleri ve Fiyatları

Veteriner malzemeleri arasında yer alan doğum önlüğü, veteriner hekim ya da çiftçilerin gerek operasyonel gerek ilk müdahale anında işlemlerini daha hızlı, kolay ve hijyenik bir şekilde yapmalarına yardımcı olan bir üründür.

 

Doğum anında kullanabileceğiniz her türlü malzemeyi artık rahatlıkla temin edebilirsiniz. Herhangi bir hayvan ırkı gözetmeksizin doğum anında kullanabileceğiniz doğum önlükleri, doğum ipleri, doğum krikoları ve doğum arabaları sayesinde ekstra bir güce ve hijyene ihtiyaç duymanıza gerek kalmayacaktır.

 

Veteriner Doğum Önlüğü

Veteriner doğum önlüğü genellikle tek kullanımlıktır. Doğum önlüğü kullan at bir önlük olduğundan rektal muayene, suni tohumlama, operatif müdahaleler, suni tohumlama, aşı ilaç uygulamaları esnasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Veteriner doğum önlüğü, ayrıca kullanışlı ve yırtılmalara karşı dayanıklı bir üründür. Ahır ortamı ya da benzderi yerlerde çalışanların en çok tercih ettiği ürün olan tek kullanımlık veteriner önlüğü, hem hijyen açısından hem de sağlık açısından oldukça avantajlıdır. Naylon veya pvc gibi gibi farklı materyal kullanılarak üretilmiş olan tek kullanımlık veteriner doğum önlüğü modelleri doğum esnasında veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Boydan giyilebilir özelliği ile veteriner hekimlere çok avantaj sağlayan tek kullanımlık naylon veteriner doğum önlüğü modelleri uzun etekli tasarıma sahiptir. Operasyon sürecinde hem vücuda yapışmayan hem de dolaşma yapmayan kaliteli doğum önlüğü çeşitleri tedavi sürecinin hijyenik ve rahat geçmesini sağlamaktadır.

 

Sayberk tek kullanımlık doğum önlüğü modeli en uygun doğum önlüğü fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Sayberk Tek Kullanımlık Naylon Veteriner Doğum Önlüğü modelini ve özelliklerini inceleyerek 50 adetlik avantajlı paketi ile sipariş verebilirsiniz. Tek kullanımlık doğum önlüğü, kaliteli naylon malzeme kullanılarak üretim yapılmıştır. Veteriner hekimlerin sıklıkla talep ettiği, yaygın kullanım alanına sahip hijyenik Doğum önlüğü modelleri ve veteriner doğum önlüğü modelleri en ucuz fiyatla Çiftlik Mağazam da.

 

Veteriner Doğum Önlüğü Fiyatları

Veteriner doğum önlüğü fiyatları genel olarak çok ekonomiktir. Naylon ve pvc gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen Doğum önlüğü fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Veteriner doğum önlüğü fiyatları ürünlerin kullanıldığı materyallere, markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin paket veya ambalaj içeriğindeki adetleri de fiyatlar üzerine etki etmektedir. Tek kullanımlık naylon veteriner doğum önlüğü modelleri arasından beğendiklerinizi en uygun fiyat seçeneği ile sipariş vermek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Veteriner hekimlerin hayvanların doğum işlemleri esnasında kullandığı en iyi veteriner doğum önlüğü modelleri en ucuz veteriner doğum önlüğü fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Tek Kullanımlık Veteriner Doğum Önlüğü Ne İşe Yarar?

Tek kullanımlık veteriner doğum önlüğü modelleri, veteriner hekimlerin yanı sıra hayvan yetiştiricilerinin doğum ve muayene süreçlerinde kullandıkları giysilerden bir tanesidir. Veteriner hekimleri ve yardımcı personelleri, doğum ya da muayene esnasında hayvanların vücut sıvılarından, kirlerden ve diğer pek çok atıklardan korunmasını sağlayan tek kullanımlık veteriner naylon doğum önlüğü modelleri, mükemmel hijyen sağlamaktadır. Tek kullanımlık olup, her işlemde değiştirilen veteriner doğum önlüğü modelleri hayvanların tedavi sürecinde de temiz ve hijyenik bir ortamın oluşmasına katkı sağlamaktadır. Naylon malzemeden yapılan veteriner doğum önlükleri, su geçirmez özelliklere sahiptir. Hafif olmaları sayesinde veterinerlerin rahat bir şekilde çalışmasına imkan sunan tek kullanımlık veteriner doğum önlüğü çeşitleri kategorimizde yer almaktadır.

 

Veteriner Doğum Önlüğü Modelleri

Konfor ve işlevselliğin bir arada olduğu veteriner doğum önlüğü modelleri, sıklıkla tercih edilen veteriner sarf malzemeleri arasındadır. Hayvanların doğumu esnasında kullanılan ve veteriner hekimlerin işini kolaylaştıran birbirinden değişik veteriner doğum önlüğü modelleri farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktadır. Hem hijyen hem de konfor sağlayan önemli ekipmanlardan olan su geçirmez doğum önlükleri ve tek kullanımlık doğum önlükleri çok satan veteriner doğum önlüğü çeşitlerindendir. Ayarlanabilir askılı doğum önlükleri, cepli doğum önlükleri, kapüşonlu doğum önlükleri ve antibakteriyel doğum önlükleri de veteriner hekim doğum önlük çeşitlerindendir. Doğum sürecindeki verimliliği artırmak ve hijyen sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi veteriner doğum önlüğü modelleri için kategorimizdeki ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR