ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İndikatörler & Stripler


Biyokimyasal parametrelerin idrarda tespiti için kullanılan indikatörler & stripler, hayvanlarda ve insanlarda bazı hastalıklarda idrarda beliren lökosit, glikoz, bilirübin, idrardaki keton cisimleri, nitrit ve kan gibi parametlererin teşhisinde kullanılmaktadır.

 

Tüm bu hastalıklarının tanısının konmasında indikatörler ve stripler kullanılmaktadır. İdrar içerisine batırılan idrar stribi çubuğunun renk değişimine göre hastalığın teşhisine karar verilmektedir.

 

İndikatör stripleri ve kimyasal indikatör stripleri en uygun kimyasal indikatör fiyatları ile satışa sunulmuştur. Hassas ve hatasız pH ölçüm imkanı sağlayan İndikatör stripleri son derece güvenilirdir. Pratik kullanım özelliği ile kolaylıkla kullanabileceğiniz pH ölçüm kağıdı çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

 

İndikatörler ve Stripleri Fiyatları

İndikatör ve stripleri fiyatları ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. EN 285 standartlarına uygun koşullarda üretilmiş olan buhar indikatör stripleri çeşitleri ve Kimyasal indikatörler kategorimizde yaygın ürün yelpazesinde sizlere sunulmuştur. İndikatörler ve stripleri modellerinin görsellerini, ürün özelliklerini ve fiyatlarını detaylı şekilde incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR