258,50 TRY KDV Dahil
385,00 TRY KDV Dahil
258,50 TRY KDV Dahil
352,00 TRY KDV Dahil
291,50 TRY KDV Dahil
352,00 TRY KDV Dahil
274,45 TRY KDV Dahil
352,00 TRY KDV Dahil
6,49 TRY KDV Dahil
10,45 TRY KDV Dahil
98,45 TRY KDV Dahil
132,00 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
302,50 TRY KDV Dahil
302,50 TRY KDV Dahil
385,00 TRY KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Tek Kullanımlık Steril Enjektör

Tek kullanımlık steril enjektör modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. Veteriner hekimler tek kullanımlık steril enjektöre, iğne uçlarına ve besleme tüplerine ihtiyaç duymaktadır. En kaliteli steril enjektör modellerini, en uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı cc ölçüleri ile steril enjektör, tek kullanımlık özelliği ile son derece hijyeniktir. Veteriner hekimler için üretilmiş olan steril enjektörler farklı renk seçeneğine sahiptir. Etkili ve kolay kullanım imkanı sunan veteriner tek kullanımlık steril enjektör ürünleri en uygun Steril Enjektör fiyatları satışa sunulmuştur. Plastik steril enjektör çeşitlerini ayrıntılı şekilde inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak adetlerde sipariş vererek güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kapasitesi, uç uzunluğu ve rengi farklılık gösteren veteriner enjektör modelleri tek kullanımlık olmasından dolayı hijyeniktir. Veteriner enjektör ve şırınga çeşitleri ya da berika enjektör çeşitleri en uygun berika fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

10 luk enjektör modelleri, ince uçlu enjektör modelleri ve 100 ml enjektör çeşitleri çok satan tek kullanımlık steril enjektörlerdendir. Enjektör steril çeşitlerini ve tek kullanımlık şırınga modellerini incelemek veya 5 ml enjektör fiyatı ya da iğnesiz enjektör fiyatlarını incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak renkli tek kullanımlık enjektör modelleri kategorimizde sizleri beklemektedir. 5 cc enjektör en ucuz fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz steril ve tek kullanımlık şırıngalar Çiftlik Mağazam da.

 

Tek Kullanımlık Steril Şırınga Fiyatları

Steril tek kullanımlık şırıngalar uluslararası standartlara uygundur ve genel olarak ekonomik fiyatlara sahiptir. Steril tek kullanımlık şırınga fiyatları farklılık göstermektedir. Şırınga fiyatları ürünlerin parça sayısına, markasına, ambalaj adetine ve özelliklerine göre değişmektedir. Tek kullanımlık enjektör fiyatlarına ürünlerin hacimleri ve boyutları da etki etmektedir. 10 lik enjektör, 5 ml enjektör ve diğer enjektör modelleri ucuz tek kullanımlık steril şırınga fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR