Tek Kullanımlık Steril Enjektör

Tek kullanımlık steril enjektör modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. Veteriner hekimler tek kullanımlık steril enjektöre, iğne uçlarına ve besleme tüplerine ihtiyaç duymaktadır. En kaliteli steril enjektör modellerini, en uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı cc ölçüleri ile steril enjektör, tek kullanımlık özelliği ile son derece hijyeniktir. Veteriner hekimler için üretilmiş olan steril enjektörler farklı renk seçeneğine sahiptir. Etkili ve kolay kullanım imkanı sunan veteriner tek kullanımlık steril enjektör ürünleri en uygun Steril Enjektör fiyatları satışa sunulmuştur. Plastik steril enjektör çeşitlerini ayrıntılı şekilde inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak adetlerde sipariş vererek güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kapasitesi, uç uzunluğu ve rengi farklılık gösteren veteriner enjektör modelleri tek kullanımlık olmasından dolayı hijyeniktir. Veteriner enjektör ve şırınga çeşitleri ya da berika enjektör çeşitleri en uygun berika fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

10 luk enjektör modelleri, ince uçlu enjektör modelleri ve 100 ml enjektör çeşitleri çok satan tek kullanımlık steril enjektörlerdendir. Enjektör steril çeşitlerini ve tek kullanımlık şırınga modellerini incelemek veya 5 ml enjektör fiyatı ya da iğnesiz enjektör fiyatlarını incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak renkli tek kullanımlık enjektör modelleri kategorimizde sizleri beklemektedir. 5 cc enjektör en ucuz fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz steril ve tek kullanımlık şırıngalar Çiftlik Mağazam da.

 

Tek Kullanımlık Steril Enjektörler, yüksek kaliteli medikal sınıf plastik malzemeden üretilir ve önceden sterilize edilmiş olarak sunulur. Bu sayede, her enjektörün hijyenik ve steril bir şekilde kullanıma hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Enjektörler, sağlamlık, dayanıklılık ve sızdırmazlık özellikleriyle güvenli bir kullanım sağlar.

 

Tek Kullanımlık Steril Şırınga Fiyatları

Steril tek kullanımlık şırıngalar uluslararası standartlara uygundur ve genel olarak ekonomik fiyatlara sahiptir. Steril tek kullanımlık şırınga fiyatları farklılık göstermektedir. Şırınga fiyatları ürünlerin parça sayısına, markasına, ambalaj adetine ve özelliklerine göre değişmektedir. Tek kullanımlık enjektör fiyatlarına ürünlerin hacimleri ve boyutları da etki etmektedir. 10 lik enjektör, 5 ml enjektör ve diğer enjektör modelleri ucuz tek kullanımlık steril şırınga fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

 

Tek Kullanımlık Enjektör Nedir?

İntramüsküler, intradermal ve intravenöz enjeksiyonlar ile vücuttan sıvı alınması gibi tıbbi uygulamalarda kullanılan tek kullanımlık steril enjektörler, hayvancılık sektöründe kullanılan önemli araçlardan bir tanesidir. Tek kullanımlık enjektörler, ilaç solüsyonlarının doğru bir şekilde enjekte edilmesi ya da vücuttan sıvı alınması amacıyla Veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır.

 

Steril ve tek kullanımlık şırıngalar, ayrılabilir 3 parçadan oluşmaktadır. İlk olarak, tek kullanımlık bir hipodermik iğne vardır. Hipodermik iğne, uygun boyutta ve kalınlıkta olup, enjeksiyonun yapılacağı derinliğe göre seçilmelidir. İkinci olarak, bir silindir yer almaktadır. Silindir ise, ilacın ya da sıvının ölçülen bir şekilde toplandığı ve enjeksiyonun gerçekleştirildiği kısımdır. 3’cü ve son olarak da kauçuk pistonlu conta yer alır. Kauçuk pistonlu conta, silindirin içindeki sıvının düzgün bir biçimde itilmesini sağlarken, geri akışına da engel olur. Tek kullanımlık şırıngalar, tek kullanımlık olmalarından dolayı hem hastalık bulaşma riskini minimize eder hem de enfeksiyon kontrolüne katkı sağlar. Her kullanım sonrasında şırınga ve iğne atılmalı ve kesinlikle bir daha kullanılmamalıdır. Bu durum hijyen ve güvenlik açısından son derece önemlidir.

 

Tek Kullanımlık Steril Enjektör Ne İşe Yarar?

Tek kullanımlık steril enjektör modelleri hayvanlara ilaç, aşı ya da diğer tıbbi maddeleri hassas bir şekilde vermek için Veteriner hekimler tarafından kullanılan aletlerdendir. Tek kullanımlık steril enjektörler, hijyen ve güvenlik standartlarını maksimum seviyede karşılamaktadırlar. Her enjektör, bir kez kullanım için sterilize edilmiş olup, genel olarak belirli bir dozajı ölçmek ve enjekte etmek için kullanılmaktadır. Veteriner hekimlere hayvan sağlığı ile alakalı çeşitli tedavileri etkili bir şekilde uygulama imkanı sunan tek kullanımlık steril enjektörler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR