Pistole Kılıfı Modelleri ve Fiyatları

En uygun fiyatlar ile pistole kılıfı satın alın, en çok tercih edilen pistole kılıflarımıza kategorimizden göz atabilirsiniz.

Suni tohumlama kateterine geçirilen pistole kılıfı, tohumlama anında pistole ucunda takılı payeti tutarak spermanınpayet içinden uterusa dökülmesini sağlayan plastik, şeffaf ve tek kullanımlık bir gereçtir. Her tohumlamada bir adet kullanılır ve kullanıldıktan sonra atılır.

 

Bu atık maddenin biyolojik atık olarak değerlendirilip güvenli bir şekilde uzaklaştırılması gereklidir. Pistole kılıfı, tohumlama esnasında vajinadan geçerek uterusa kadar ulaştığından kılıfın ambalajında hijyenik kalması, özellikle ahır şartlarında ağzının açık bırakılmaması ve oradan çıkarılması sırasında hijyeninin korunması hastalıkların önlenmesi açısından oldukça önemlidir. Suni tohumlama esnasında veteriner hekimler tarafından kullanılan Kruuse ve Minitube marka Pistole Kılıfı çeşitleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Veteriner pistole kılıfı çeşitleri kaliteli ve hijyen açısından tamamen güvenlidir. En uygun veteriner pistole kılıfı fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller tüm pistole modelleri ile uyum sağlamaktadır.

 

Suni Tohumlama esnasında kullanılan pistole kılıfı, tozlaşma sırasında bireysel ve hijyenik suni tozlaşmaya olanak sağlamaktadır. Plastik çubuktan üretilmiş olan pistole kılıfları kullan at özelliğine sahiptir. Suni tohuma pistolesinin üstüne geçirip payetin ucuna destek olan pistole kılıfı, her tohumlama işleminde değiştirilmektedir. Böylelikle pistole kılıfı çiftleşme yolu ile bulaşan bütün hastalıkları da engellemektedir.

 

Pistole Kılıfı Fiyatları

Pistole kılıfı modelleri yaygın ürün yelpazesine sahip olduğu için pistole kılıfı fiyatları da farklılık göstermektedir. Hayvan tohumlama pistole kılıfı fiyatları değişiklik göstermektedir. Pistole kılıfı fiyatlarına etki eden unsurlar bulunmaktadır. Hemen hemen her hayvan için ayrı ve hijyenik bir suni tohumlama olanağı sağlayan pistole kılıfı fiyatlarına ürünlerin markası etki etmektedir. Suni tohumlama yapılırken bireysel hijyen sağlayan pistole kılıfı çeşitlerinde paket içi adet sayısı da pistole kılıfı fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Tüm pistolelere uygun olan Minitube pistole kılıfı modelleri ve Suni tohumlama pistole kılıfı modelleri arasından seçim yaparak kullanmak istediklerinizi en uygun pistole kılıfı fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR