İpek İplik


En yaygın kullanıma sahip olan ipek iplik ameliyat ipliğidir. İpek böceği kozasından elde edilmiş doğal protein flamentlerinden elde edilir. İpek ameliyat ipliği braid biçim halinde üretilmeden önce yapısında bulunan 2 protein maddesinden kabul edilen yapışkan özelliğe sahip serisinin kısmı uzaklaştırılır.

 

Bu işlem ipek ameliyat ipliğinin niteliğini önemli ölçüde geliştiren daha sıkı bir örme yapıya izin vermektedir. İpek iplik iyi kullanım özelliği verdiğinden dolayı genellikle braidörme formda üretilmektedir. İpek, yumuşaklığı, inceliği, esnekliği, kullanım ve bağlama kolaylığı ile aranan ameliyat ipliği malzemesidir.

 

Fibroin ismi ile bilinen organik polimerden yapılmış cerrahi ipek veteriner sütür çeşitleri, kategorimizde yer almaktadır. Emilmeyen, steril cerrahi ipek iplik çeşidi geniş kullanım alanına sahiptir. Veteriner cerrahisinde gereksinimlerinize yönelik sıklıkla kullanılan ipek iplik, Evcilleştirilmiş Bombisis mori türünde elde edilmiştir.

 

İpek veteriner sütür ürünlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İpek iplik kategorisinde sık tercih edilen çeşitler yer almaktadır. Veterinerlik cerrahisinde kullanılmak üzere üretilmiş olan ipek iplik çeşitleri en uygun fiyatlarla Çiftlik Mağazam da.

 

Cerrahi İpek İplik Fiyatları

Cerrahi ipek iplik modelleri kaza ya da yaralanma gibi olumsuz durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Cerrahi iplik fiyatları, ürünün imal edildiği materyalin cinsine ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Veteriner hekimler tarafından kullanıma uygun olan cerrahi ipek ipliklerin fiyatlarına ürünlerin markası ve uzunlukları da etki etmektedir. Belirtmiş olduğumuz unsurların yanı sıra cerrahi ipek iplik modellerinin kalınlığı, dokusu ve dayanıklılığı da fiyatı etkileyen önemli faktörler arasında bulunmaktadır. Hemen hemen her bütçeye hitap eden fiyat seçeneği ile satışa sunmuş olduğumuz cerrahi ipek iplik modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi cerrahi ipek iplik modellerini detaylı şekilde inceleyerek en uygun cerrahi ipek iplik fiyatları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR