Japon Metal Mıknatıs Modelleri ve Fiyatları

Japon metal mıknatıs modelleri, hayvancılık sektöründe kullanılan bir sağlık ürünüdür. Özellikle büyükbaş hayvanların sindirim sistemi ile alakalı problemleriyle mücadele etmek için tasarlanmış Japon metal mıknatıs modelleri veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan cihazlardandır. Japon metal mıknatısları, hayvanların rumen bölgesine yerleştirilen mıknatıs çeşitlerinden bir tanesidir. Rumen, büyükbaş hayvanların sindirim sisteminin birinci bölümü olmakla birlikte besinlerin sindirimine destek olan önemli bir organdır. Fakat, hayvanlar bazen metal gibi bazı yabancı maddeleri yutabilmektedir. Metal olan parçaları hayvanların yutması durumunda rumen hasarı ve sindirim problemleri yaşanabilmektedir.

 

Japon metal rumen mıknatısları, mıknatıslı tasarımı ve mıknatısın gücü sayesinde metal olan cisimleri rumen içerisinde biriktirmektedir. Metal olan şeyler, mıknatısın çekim gücüyle rumen içinde toplanır ve hareket etmeden öylece kalır. Böylelikle, bu yabancı cisimlerin sindirim sisteminin ilerleyen bölümlerine zarar vermesi kolaylıkla engellenir.

 

Hayvanların sağlığının yanı sıra sindirim sorunlarının önüne geçebilmek için japon metal rumen mıknatıs modelleri kullanılmalıdır.

 

Özellikle otlatma yerlerinde metal cisimlerin bulunma ihtimali yüksektir ve bu durum hayvanlar için çoğu zaman risklidir. Japon metal rumen mıknatısı, hayvanların güvenli bir biçimde otlatılmasını ve sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmasını sağlamaktadır. Japon metal rumen mıknatısları, dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıdadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan japon mıknatıs modelleri, uzun süreli kullanım için uygun olmakla birlikte, hayvanların rumenine zarar vermez. Çevresel koşullara dayanıklıdır ve kolaylıkla temizlenebilen japon metal mıknatısları en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR