Emzirme Kovası

 

Emzirme kovası modelleri kuzu, buzağı ve oğlakların beslenebilmesi için gerekli ürünler arasında yer almaktadır. Yeni doğan buzağı, kuzu ya da oğlaklar emzirme kovası kullanılarak aynı anda beslenebilir. Emziklerin standart boyutu nedeniyle, buzağı veya kuzu emzirme kovası meme başı aralığı sütün dökülmesini önleyecek şekilde ayarlanmıştır.

 

Ergonomik emzirme kovası ürünlerinin kullanımı biberondan daha kolaydır. En kaliteli ve gıdaya uygun malzemeden üretilmiş olan emzirme kovası ürünleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

 

Buzağı emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası hayvanlara hayvan başı gerekli olan sit hesaplanarak kovaya konmaktadır. Ayrıca askı sacına asılarak ahır içinde bulunan hayvanların önüne bırakılmaktadır. Bunların yanı sıra süt emzirme kovaları her kullanımdan sonra kesinlikle temizlenmelidir. Çünkü süt, temiz bir emzirme kovası ile hayvanlara verilmelidir.

 

Buzağı emzirme kovası veya kuzu emzirme kovası ürünlerini detaylı şekilde inceleyerek en uygun kuzu emzirme kovası fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.