Emzirme Kovası Modelleri ve Fiyatları

Emzirme kovası modelleri kuzu, buzağı ve oğlakların beslenebilmesi için gerekli ürünler arasında yer almaktadır. Yeni doğan buzağı, kuzu ya da oğlaklar emzirme kovası kullanılarak aynı anda beslenebilir. Emziklerin standart boyutu nedeniyle, buzağı veya kuzu emzirme kovası meme başı aralığı sütün dökülmesini önleyecek şekilde ayarlanmıştır.

 

Ergonomik emzirme kovası ürünlerinin kullanımı biberondan daha kolaydır. En kaliteli ve gıdaya uygun malzemeden üretilmiş olan emzirme kovası ürünleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

 

Buzağı emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası hayvanlara hayvan başı gerekli olan süt hesaplanarak kovaya konmaktadır. Ayrıca askı sacına asılarak ahır içinde bulunan hayvanların önüne bırakılmaktadır. Kullanım sonrasında süt emzirme kovaları itinalı bir şekilde kesinlikle temizlenmelidir. Çünkü süt, temiz bir emzirme kovası ile hayvanlara verilmelidir.

 

Buzağı emzirme kovası veya kuzu emzirme kovası ürünlerini detaylı şekilde inceleyerek en uygun kuzu emzirme kovası fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Süt Kovası Emzikli

Süt kovası emzikli modelleri buzağı, oğlak ve kuzu gibi hayvanların beslenmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Oğlak, kuzu ve buzağıların beslenmesinde kullanılacak olan süt kovası emzikli çeşitleri ve süt kovası plastik modelleri süt kalitesini etkilemezler. Plastik malzemeden üretilmiş olan kaliteli ve dayanıklı süt kovası emzikli modelleri yavru hayvanları beslemek için en uygun çözümdür. Emzikli süt kovası modelleri, buzağı yetiştiriciliğinde işçilik tasarrufu da sağladığı için çok avantajlıdır. Sağlıklı buzağılar, kuzular ve oğlaklar için hijyenik emzikli süt kovaları kullanılmalıdır. Gıdaya uygun ve kolay temizlenebilir süt kovası plastik çeşitleri, yavru hayvanları hastalıklara karşı korunmasında etkin rol üstlenir. En uygun süt kovası fiyatları ile satın alabileceğiniz Buzağı süt kovası, kuzu süt kovası ve oğlak süt kovası çeşitleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır.

 

 

Emzirme Kovası Fiyatları

Buzağı emzirme kovası, oğlak emzirme kovası, keçi emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası modelleri hayvanların beslenmesi ve sağlıklı olmasında etkin rol oynamaktadır. Buzağı emzirme kovası fiyatları genel olarak uygundur. Buzağı emzirme kovası fiyatı üründen ürüne farklılık göstermektedir. Emzirme kovası fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Ürünlerin markası ve taşımış olduğu özellikler emzirme kovası fiyatlarına etki etmektedir. Emzirme kovası 5 li, oğlak emzirme kovası, keçi emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası ürünlerinin fiyatları modellere göre değişir. Bütçenize uygun emzirme kovası modellerini satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR