Emzirme Kovası Modelleri ve Fiyatları

Emzirme kovası modelleri kuzu, buzağı ve oğlakların beslenebilmesi için gerekli ürünler arasında yer almaktadır. Yeni doğan buzağı, kuzu ya da oğlaklar emzirme kovası kullanılarak aynı anda beslenebilir. Emziklerin standart boyutu nedeniyle, buzağı veya kuzu emzirme kovası meme başı aralığı sütün dökülmesini önleyecek şekilde ayarlanmıştır.

 

Ergonomik emzirme kovası ürünlerinin kullanımı biberondan daha kolaydır. En kaliteli ve gıdaya uygun malzemeden üretilmiş olan emzirme kovası ürünleri ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.

 

Buzağı emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası hayvanlara hayvan başı gerekli olan süt hesaplanarak kovaya konmaktadır. Ayrıca askı sacına asılarak ahır içinde bulunan hayvanların önüne bırakılmaktadır. Kullanım sonrasında süt emzirme kovaları itinalı bir şekilde kesinlikle temizlenmelidir. Çünkü süt, temiz bir emzirme kovası ile hayvanlara verilmelidir.

 

Buzağı emzirme kovası veya kuzu emzirme kovası ürünlerini detaylı şekilde inceleyerek en uygun kuzu emzirme kovası fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Süt Kovası Emzikli

Süt kovası emzikli modelleri buzağı, oğlak ve kuzu gibi hayvanların beslenmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Oğlak, kuzu ve buzağıların beslenmesinde kullanılacak olan süt kovası emzikli çeşitleri ve süt kovası plastik modelleri süt kalitesini etkilemezler. Plastik malzemeden üretilmiş olan kaliteli ve dayanıklı süt kovası emzikli modelleri yavru hayvanları beslemek için en uygun çözümdür. Emzikli süt kovası modelleri, buzağı yetiştiriciliğinde işçilik tasarrufu da sağladığı için çok avantajlıdır. Sağlıklı buzağılar, kuzular ve oğlaklar için hijyenik emzikli süt kovaları kullanılmalıdır. Gıdaya uygun ve kolay temizlenebilir süt kovası plastik çeşitleri, yavru hayvanları hastalıklara karşı korunmasında etkin rol üstlenir. En uygun süt kovası fiyatları ile satın alabileceğiniz Buzağı süt kovası, kuzu süt kovası ve oğlak süt kovası çeşitleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Emzirme Kovası Fiyatları

Buzağı emzirme kovası, oğlak emzirme kovası, keçi emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası modelleri hayvanların beslenmesi ve sağlıklı olmasında etkin rol oynamaktadır. Buzağı emzirme kovası fiyatları genel olarak uygundur. Buzağı emzirme kovası fiyatı üründen ürüne farklılık göstermektedir. Emzirme kovası fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Ürünlerin markası ve taşımış olduğu özellikler emzirme kovası fiyatlarına etki etmektedir. Emzirme kovası 5 li, oğlak emzirme kovası, keçi emzirme kovası ve kuzu emzirme kovası ürünlerinin fiyatları modellere göre değişir. Bütçenize uygun emzirme kovası modellerini satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Buzağı Emzirme Kovası

Buzağıların sağlıklı olarak büyüyebilmesi yeterli ve uygun beslenme ile mümkündür. Buzağıların beslenmesi, ilk aylarında sıklıkla sütle sağlanmaktadır. Bu süreç içerisinde, sütle beraber buzağıların su ve yem ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmalıdır.

 

Buzağı emzirme kovası modelleri, genel olarak sert ve dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir. Üstten doldurulabilen ve alt kısmında bir veya birden çok emzik bulunan, özel tasarlanmış buzağı kovaları emzikli yapıdadır. Buzağı kovası üzerindeki emzikler, buzağıların doğal emzirme içgüdülerini taklit etmektedir. Bu da buzağılar için kolay ve rahat bir beslenme sağlamaktadır. Buzağı emzirme kovası, çitlere ya da duvarlara asılarak yerden yüksek bir konumda kullanılmalıdır. Yüksek konum buzağıların rahatça ulaşabilmesini sağlarken, kovanın içindeki yemin ve suyun temiz kalmasını garantiler. Kolay temizlenebilen yapıya sahip buzağı kovası modelleri, buzağıların beslenmesinde hijyenik koşulların korunmasına da yardımcı olur. Buzağıların yeterli seviyede beslenmesini sağlayan ve beslenme alışkanlıklarının gelişmesine destek olan en iyi buzağı kovası modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Buzağı Emzirme Kovası Ne İşe Yarar?

Buzağı emzirme kovaları besleme amaçlı kullanılan ürünlerdendir. Yetim kalmış yahut annesini kabul etmeyen buzağıları el ile beslenmek için buzağı emzirme kovası modelleri kullanılmaktadır. Süt veya benzeri sıvılar emzirme kovaları aracılığı ile buzağılara verilmektedir. Buzağı yetiştiriciliğinde sağlıklı bir büyüme ve gelişim için buzağı emzirme kovası modelleri kullanılmalıdır. Buzağıların beslenme ihtiyacını karşılarken sağlıklı büyümelerine katkı sağlamak için kullanabileceğiniz buzağı emzirme kovası ürünleri en ucuz emzirme kovası fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR