Flaster Modelleri ve Fiyatları

Flaster çeşitleri, büyük olmayan kesikler, sıyrıklar, yaralar ya da diğer cilt yaralanmalarını tedavi etmek amacı ile kullanılan önemli tıbbi malzemelerden bir tanesidir. Flasterler genel olarak cilt yüzeyine yapıştırılarak kullanılan, kendinden yapışkanlı özelliğe sahip bandaj türüdür. Flaster modelleri birbirinden farklı boyutta ve şekilde olabildiği gibi, farklı malzemelerden üretilmektedir. Özellikle küçük kesikleri kapatmak için kullanılan flaster modelleri en uygun flaster fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Küçük kesiklerin yanı sıra, pansuman ve sargıların tutturulmasında da kullanılan flaster modelleri, yaraların düzgün şekilde kapatılmasını sağlar. Küçük yaraları ya da daha büyük yaraları kaplamak için sıklıkla kullanılan flaster modelleri, tıp alanında en fazla kullanılan malzemelerdendir. Rulo formuna sahip olan flaster modelleri suya dayanıklı yahut suya dayanıksız olmak üzere değişiklik göstermektedir. Cildin nemli kalmasını sağlarken, suya karşı bandajın çıkmamasını sağlayan suya dayanıklı flaster çeşitleri, kullanılan bölgenin mikroptan uzak kalması ve enfeksiyon kapmamasını sağlamaktadır. Kuru olan cilt türlerinde kullanıma uygun olan suya dayanıksız flaster modelleri de çok satanlar arasındadır. İhtiyacınıza uygun flaster bant seçimi yaparak sorunlu cilt yüzeyindeki bakterilerin çoğalmasını engelleyerek, enfeksiyon riskini minimuma indirebilirsiniz.

 

Birçok alanında kullanımı yaygın şekilde olan ve farklı işlemde kullanılan flaster çeşitleri fazlası ile geniş bir alana hizmet etmektedir. Yaraların hızlıca iyileşmesine katkı sağlayan flasterler iyileştirici özelliği ile avantaj sağlamaktadır. Yaralı olan bölgenin temizlenmesi sonrasında kullanabileceğiniz flasterlerin kullanımı çok kolaydır. Tutucu özelliğe sahip direkt kullanım imkanı sunan kaliteli ve en iyi flaster modelleri, en ucuz flaster fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR