Veteriner Cerrahi Sütür

Antibakteriyel emilebilir ve emilemeyen veteriner cerrahi sütür ya da cerrahi ameliyat iplikleriher türlü cerrai müdahalede kullanılmak üzere üretilmektedir. Mikro cerrahi, genel cerrahi, ortopedi, veteriner, plastik cerrahi, üroloji gibi birçok tıbbi alanda kullanılan cerrahi sütürler üretilmektedir.

 

Veteriner cerrahi sütür,ürünleri sahip oldukları güçlü dokunun yanı sıra esnek yapısı ile cerrahi işlemlerde cerrahlara olaylık sağlamaktadır. Cerrahi sütürlerin yapısında bulunan kaplama malzemesi ile minimum doku travması yaşanmakta olabilir. Cerrahi işlemler esnasında bütünlük ve gerilme mukavemetinden ödün vermemektedir.

 

Veteriner cerrahisinde gereksinimlerinizi karşılayacak, yaygın kullanım alanına sahip dikiş ipliği modelleri kategorimizde yer almaktadır. Kanamaları durdurmak veya açılmış dokuları bir araya getirmek gibi benzeri pek çok uygulamada kullanılan dikiş atma işleminde, sütürler kullanılmaktadır. Sütür atma bütün hayvanlarda sıklıkla kullanılan cerrahi uygulamalar arasında gelmektedir. Veteriner hekimler duruma uygun olarak birbirinden farklı cerrahi sütür teknikleri kullanarak işlem yapmaktadırlar. Veteriner cerrahi dikiş iplikleri modelleri ve özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modelleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.