ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi ve Köpek Yakalığı Modelleri ve Fiyatları

Hayatımıza neşe ve sevgi katan kedi ve köpek gibi sadık arkadaşların güvenliği ve konforu için büyük önem taşıyan kedi yakalığı ve köpek yakalığı modelleri yaygın ürün yelpazesi ile Çiftlik Mağazam’da. Kedi yakalığı ve köpek yakalığı modelleri, evcil dostlarımızın güvenli bir şekilde dolaşmalarını sağlamanın yanı sıra onları kişiselleştirmenin mükemmel bir yolu olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Sevimli dostlarınız için stil ve güvenlik sağlayan fonksiyonel kedi ve köpek yakalıkları en uygun kedi ve köpek yakalıkları fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.

 

Kedi yakalıkları ve köpek yakalıkları, kedi ve köpeklerin kimlik bilgilerini taşıyan bir plaka veya etiket takma imkanı sağlayan ürünlerdendir. Kaybolmaları gibi istenmeyen durumlarda tüylü dostlarımızın hızlıca tanınmalarını sağlayan kedi yakalıkları ve köpek yakalıkları kaybolma riskini minimuma indirmektedir. Sevimli dostlarımıza taşıma kolaylığı da sunan kedi ve köpek yakalığı modelleri, tutamaklı tasarıma sahiptir. Evcil dostunuzu dışarı çıkarmak veya veterinere götürmek için kullanabileceğiniz kedi köpek yakalıkları çeşitleri, hayvanlarınızı rahatça yönlendirmenize ve kontrol etmenize yardımcı olmaktadır.

 

Birbirinden farklı renk ve desen seçeneği mevcut olan kedi yakalıkları ve köpek yakalıkları arasından evcil dostlarınızın tarzına uygun sevimli veya şık modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Kaliteli ve en iyi köpek ve kedi yakalıkları modelleri arasından seçim yaparken, evcil dostlarınızın rahatça nefes almasına ve hareket etmesine izin verecek boyutlarda ve ölçülerde olması gerekmektedir.

 

Evcil dostlarınızın hem konforu hem de güvenliği için kullanabileceğiniz kedi yakalıkları ve köpek yakalıkları ile, onlara sevgi dolu bir yaşam sunabilirsiniz. Stil, güvenlik ve kişiselleştirme özelliklerine sahip kedi ve köpek yakalıkları, sevimli dostlarınızın benzersiz kişiliklerini ve sizinle geçirdikleri güzel anıları yansıtan aksesuarlardandır. En uygun kedi yakalıkları fiyatları ya da köpek yakalıkları fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller Çiftlik Mağazam’da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR