Lateks Eldiven Modelleri ve Fiyatları

Lateks muayene eldivenleri özellikle mutfak ve banyo temizliğinde sağladığı fayda açısından oldukça işe yarar durumdadır. Sadece bulaşıkla dolu bir lavabonun temizlennesinden çok daha fazla kullanım alanına sahip ameliyat eldiveni fiyatları ile de temizliğe ayrılan bütçeyi aşağıya çekiyor.

 

Bir çift lateks eldiven ellerin kuru kalmasını sağladığından kulanımı tercih edilmektedir. Kullanılan lateks eldiven ellerinizin kimyasallardan etkilenmemesi için kullanılmaktadır. Yırtılmalara karşı dayanıklı ve pudralı lateks muayene eldiveni hem muayenelerde hem de kimyasallar ile uğraşılan alanlarda kullanılmaktadır.

 

Lateks Eldiven Fiyatları

Lateks eldivenler tıp, laboratuvar, hayvancılık sektörü, gıda sektörü ve temizlik alanında sıklıkla kullanılan tek kullanımlık eldiven çeşitlerindendir. Yaygın kullanım alanına sahip lateks eldivenlerin fiyatlarına birçok faktör etki etmektedir. Paketleme miktarı, kalite ve kalınlık lateks eldiven fiyatları üzerinde etkin olan unsurlar arasında yer almaktadır. Lateks eldivenlerin taşımış olduğu sterilize edilmiş, anti-alerjik, pudralı veya pudrasız gibi özelliklerde fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Bütün bu etkenlerin yanı sıra lateks eldivenlerin markası da fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Popüler ve kaliteli markaların ürünleri, diğer markalar tarafından üretilmiş olan lateks eldiven çeşitlerine kıyasla daha yüksek fiyatlı olmaktadır. Hem bütçeniz için ekonomik hem de sağlık açısından güvenli lateks eldiven modelleri en uygun lateks eldiven fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Lateks Eldiven Ne İşe Yarar?

Lateks kullanılarak üretilen lateks eldiven modelleri, koruma amaçlı olarak birbirinden farklı alanlarda birçok işe yaramaktadırlar. Elleri kimyasal maddelerden, zararlı unsurlardan ve diğer kirleticilerden muhafaza etmek için lateks eldivenler kullanılmaktadır. Koruyucu eldiven çeşitlerinden olan lateks eldiven modellerine göz atmak ve satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR