Buzağı Gaz Sondası


Özel plastik borudan üretilen buzağı gaz sondası, buzağıların timpanilerinde mide içerisinde bulunan gazı boşaltmak için kullanılmaktadır. Gelişmiş olan buzağılarda rumen içeriğinin alınması gereken durumlarda rumen indigesyonlarında da kullanılmaktadır.
 

Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan ve en çok tercih edilen yardımcı sarf malzemelerden biri olan buzağı gaz sondası buzağıların yutak arkalarından gönderilerek kullanılmaktadır. Sadece veteriner hekimler tarafından yapılması uygundur.

 

Buzağı Gaz Sondası Fiyatları

Buzağılardaki gaz birikimini gidermek ve buzağıların rahat etmesini sağlamak için kullanılan buzağı gaz sondası modellerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü buzağı gaz sondası fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Ürünlerin markası ve kalitesi buzağı gaz sondası fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan, dayanıklı ve kullanışlı buzağı gaz sondalarının fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan buzağı gaz sondalarını ve buzağı gaz sondası fiyatlarını detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modelleri hemen satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR