Adet
₺2.290,00 KDV Dahil
₺2.640,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Veteriner Klinik Malzeme

Veteriner hekimler ilk müdahale ve operasyon anında işlemlerini daha hızlı, kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için veteriner klinik malzeme ürünlerini kullanmaktadır. Herhangi bir hayvan ırkı gözetmeksizin her türlü hayvan dostlarımıza müdahale esnasında kullanılacak sarf malzemeleri, klinik malzemeleri, doğum ekipmanları, çiftlik ekipmanları gibi ürünler bulunmaktadır.

 

Veteriner klinik mazlemeleri, veteriner hekimlerin en büyük yardımcıları olmaya devam etmektedir.  Veteriner hekimlerin ilk müdahale anında kullandıkları ürünler arasında muayene eldivenleri, sargı bezi, gazlı bez, streril enjektör, veteriner ultrason cihazı, cerrahi operasyon masası yer almaktadır.

 

Veteriner ultrason cihazları, koyun, sığır, at, köpek ve kedilerde gebelik teşhis, reprodüktif, fötus cinsiyetinin tespiti, kardiyoloji, abdomen, yumuşak doku, tendon muayenesi ve benzeri amaçlar için kullanılan bir veteriner ultrason cihazıdır. Cerrahi operasyon masası ise, veteriner kliniklerinin demirbaşlarından biri olup üzerinde veteriner operasyonları, pansumanlar ve acil müdahalelerin yapıldığı malzemedir. 

 

Veteriner kliniğinde olması gereken malzemeler ve veteriner medikal malzemeleri, veteriner hekimler ve çiftlik sahibi bireyler tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Veteriner hekimlerin gereksinim duyduğu veteriner malzemeleri ve çeşitlerine en uygun fiyatla sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner malzemeleri nelerdir veya veteriner sarf malzemeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat seçeneği ile sahip olabileceğiniz Veteriner klinik malzemeleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Veteriner malzemeleri ve Çiftlik ekipmanları çeşitlerine Çiftlik Mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.