Veteriner Klinik Malzeme Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hekimler ilk müdahale ve operasyon anında işlemlerini daha hızlı, kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için veteriner klinik malzeme ürünlerini kullanmaktadır. Herhangi bir hayvan ırkı gözetmeksizin her türlü hayvan dostlarımıza müdahale esnasında kullanılacak sarf malzemeleri, klinik malzemeleri, doğum ekipmanları, çiftlik ekipmanları gibi ürünler bulunmaktadır.

 

Veteriner klinik mazlemeleri, veteriner hekimlerin en büyük yardımcıları olmaya devam etmektedir.  Veteriner hekimlerin ilk müdahale anında kullandıkları ürünler arasında muayene eldivenleri, sargı bezi, gazlı bez, streril enjektör, veteriner ultrason cihazı, cerrahi operasyon masası yer almaktadır.

 

Veteriner ultrason cihazları, koyun, sığır, at, köpek ve kedilerde gebelik teşhis, reprodüktif, fötus cinsiyetinin tespiti, kardiyoloji, abdomen, yumuşak doku, tendon muayenesi ve benzeri amaçlar için kullanılan bir veteriner ultrason cihazıdır. Cerrahi operasyon masası ise, veteriner kliniklerinin demirbaşlarından biri olup üzerinde veteriner operasyonları, pansumanlar ve acil müdahalelerin yapıldığı malzemedir. 

 

Veteriner kliniğinde olması gereken malzemeler ve veteriner medikal malzemeleri, veteriner hekimler ve çiftlik sahibi bireyler tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Veteriner hekimlerin gereksinim duyduğu veteriner malzemeleri ve çeşitlerine en uygun fiyatla sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner malzemeleri nelerdir veya veteriner sarf malzemeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat seçeneği ile sahip olabileceğiniz Veteriner klinik malzemeleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Veteriner malzemeleri ve Çiftlik ekipmanları çeşitlerine Çiftlik Mağazam avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Veteriner Klinik Malzemeleri Nelerdir?

Veteriner klinik malzemeleri çeşitleri arasında birbirlerinden farklı birçok çeşit ürün ve malzeme yer almaktadır. Veteriner klinik malzemeleri çeşitleri veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı malzemelerden oluşmaktadır. Veteriner hekimlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan malzemelerin hepsi en uygun veteriner klinik malzemeleri fiyatları ve yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

 

Elektrikli operasyon masası modelleri, operasyon yatağı çeşitleri, anestezi maskeleri, sterilizatör, veteriner ultrason cihazları, veteriner muayene ve operasyon masası gibi pek çok çeşit veteriner hekimlerin kullandıkları ve kliniklerinde bulundurması gereken klinik malzemelerdendir. İlk yardım çantası, cihaz sehpaları, taşıma sedyesi modelleri, serum askısı ve tromoller de veteriner klinik malzemeleri arasındadır. Veteriner kliniğinde olması gerekenler ve veteriner klinik malzemeleri fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner Klinik Malzemeleri Fiyatları

Veteriner klinik malzemeleri fiyatları ürünlerin özelliklerine, ambalaj içerisindeki adet sayısına, boyutlarına ve markasına göre farklılık göstermektedir. Veteriner muayene masasından veteriner ultrason cihazına, hızı test kitlerinden sargı bezlerine kadar veteriner kliniği gerekli malzemeler ve veteriner hekim malzeme çeşitleri ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuştur. Satılık veteriner kliniği malzemeleri veteriner malzemeleri çeşitleri uygun fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Veteriner kliniğinde olması gereken malzemeler ve çeşitleri ucuz veteriner malzemeleri fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR