Adet
₺1.699,00 KDV Dahil
₺1.820,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Veteriner Klinik Malzeme


Veteriner hekimler ilk müdahale ve operasyon anında işlemlerini daha hızlı, kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek için veteriner klinik malzeme ürünlerini kullanmaktadır. Herhangi bir hayvan ırkı gözetmeksizin her türlü hayvan dustlarımıza müdahale esnasında kullanılacak sarf malzemeleri, klinik malzemeleri, doğum ekipmanları, çiftlik ekipmanları gibi ürünler bulunmaktadır.


Veteriner klinik mazlemeleri, veteriner hekimlerin en büyük yardımcıları olmaya devam etmektedir.  Veteriner hekimlerin ilk müdahale anında kullandıkları ürünler arasında muayene eldivenleri, sargı bezi, gazlı bez, streril enjektör, veteriner ultrason cihazı, cerrahi operasyon masası yer almaktadır.


Veteriner ultrason cihazları, koyun, sığır, at, köpek ve kedilerde gebelik teşhis, reprodüktif, fötus cinsiyetinin tespiti, kardiyoloji, abdomen, yumuşak doku, tendon muayenesi ve benzeri amaçlar için kullanılan bir veteriner ultrason cihazıdır. Cerrahi operasyon masası ise, veteriner kliniklerinin demirbaşlarından biri olup üzerinde veteriner operasyonları, pansumanlar ve acil müdahalelerin yapıldığı malzemedir.