₺8,90 KDV Dahil
₺12,50 KDV Dahil
₺11,90 KDV Dahil
₺14,88 KDV Dahil
₺18,41 KDV Dahil
₺25,91 KDV Dahil
₺14,75 KDV Dahil
₺18,59 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺24,79 KDV Dahil
₺7,99 KDV Dahil
₺11,61 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺22,35 KDV Dahil
₺325,00 KDV Dahil
₺395,00 KDV Dahil
₺8,50 KDV Dahil
₺14,88 KDV Dahil
1

Buzağı Emzik Modelleri ve Fiyatları

Buzağı biberon emzik çeşitleri standart bir ürün olup her model buzağı süt içirme biberonuna uygundur. Bozağıların beslenmelerine bağlı olarak gerek duyulduğu zamanlarda kullanılan emzikler buzağı sağlığı için oldukça önemlidir.

 

Bireysel ve kontrollü bir beslemeye yapılması gereken buzağılarda buzağı emzik çeşitleri ve buzağı sut emzirme kovaları kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda emzik deforme olacağından buzağı emzik çeşitlerini tek olarak da satın alabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir diğer konu ise ister buzağı süt emzirme kovası, ister buzağı süt içirme biberonu veya biberon emziği çeşitleri olsun kesinlikle temiz olmalı ve her kullanımın ardından temizlenmelidir.

 

Buzağı emziği, buzağı biberon emziği, kuzu biberon emziği ve buzağı kova emziği modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur. En uygun buzağı biberon emziği fiyatları ile satın alacağınız buzağı emziği modelleri ile buzağılarınız sağlıkla ve güvenle beslenebilir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan buzağı emziği çeşitleri Çiftlik Mağazam da.

 

Buzağı Emzirme Kovası Emziği

Emzikli süt kovaları için üretilmiş olan buzağı emzirme kovası yedek emzik modelleri ile buzağılarınızı sağlıkla ve güvenle besleyebilirsiniz. Farklı uzunluklara sahip, orijinal uç kesimli buzağı emzirme kovası emziği modelleri, buzağılar emdiği müddetçe süt akışı sağlamaktadır. Buzağı emzirme kovası modellerinde kullanabileceğiniz buzağı biberon çeşitleri, standart olup, her model buzağı süt içirme biberonlarına uyum sağlamaktadır. Bireyselleştirilmiş ve kontrollü besleme gerektiren buzağılar için, biberonla veya emzirme kovası ile beslenen buzağılar da buzağı biberonları kullanılmaktadır. Uzun süre kullanılmış bir biberonun emziği aşınma ve yıpranma nedeniyle deforme olmaya başlayabilir veya temizlik sırasında deforme olabilir. Buzağı Biberonları için yedek Emzik satın almak tamamen yeni bir biberon satın almaktan çok daha ekonomiktir.

 

Buzağı Biberonu Emziği Fiyatları

Buzağı Biberonu Emziği Fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Buzağı ve emzirme kovası fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre de değişmektedir. İnek memesi formuna çok yakın olan buzağı emziği, kuzu biberon emziği ve buzağı kova emziği ürünleri ekonomik fiyata sahiptir. Sağlıklı buzağı besleme imkanı sunan buzağı kova emziği ürünleri, buzağı beslemesinde yetiştiricilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Buzağı emdikçe pompa etkisi sunan buzağı emziği ürünleri, en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Kuzu Emziği

Kuzu emziği, kuzu veya oğlak gibi küçük baş hayvanların biberon ile beslenmesinde kullanılan emzik çeşididir. Kuzu biberon emziği modelleri, sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olduğu için uzun süreli kullanım sunmaktadır. Kuzuların doğal bir emme tepkisi ile kolaylıkla beslenebilmesi için özel olarak tasarlanmış olan kuzu emziği çeşitleri, ekonomik fiyata sahiptir. Doğal emme hareketiyle kuzuların ve oğlakların sütü emmesini ve beslenmesini sağlayan kuzu emziği modelleri kategorimizde yer almaktadır. Kuzu biberon emziği modelleri, veteriner hekimler ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Kuzuların sağlıklı büyümelerini ve gelişimlerini desteklemek için kullanabileceğiniz kuzu emziği çeşitleri, annelerinden ayrılmak mecburiyetinde kalan ya da yeterli süt içemeyen kuzular için en ideal besleme yöntemidir. Kuzu biberon emzikleri, değişik boyut ve malzemelerde farklı markalar tarafından üretilmektedir. Kuzuların yaşına, büyüklüğüne ve beslenme gereksinimine uygun olarak doğru kuzu emzik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Buzağı Emzikleri Çeşitleri

Buzağılar için biberon ve kova emzikleri çeşitleri farklılık göstermektedir. Buzağı emzikleri çeşitleri sütten kesilen buzağıların sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamaktadır. Buzağılar için özenle tasarlanmış olan buzağı biberon ve kova emzikleri çeşitleri, farklı materyallerden üretilmiş olup farklı özelliklere sahiptir. Buzağının gereksinimlerine göre çeşitlilik gösteren buzağı emzik çeşitleri lateks veya silikon malzemeden üretilmiştir. Farklı boyutlara ve özelliklere sahip buzağılara özel biberon ve beslenme kovaları için emzik ve çeşitleri, sağlıklı büyüme ve gelişme için son derece önemlidir. Buzağınızın yaşına ve özelliklerine uygun buzağı emzikleri çeşitleri arasından doğru seçimleri yapmak için kategorimizdeki ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR