₺6,38 KDV Dahil
₺9,35 KDV Dahil
₺14,85 KDV Dahil
₺20,90 KDV Dahil
₺6,49 KDV Dahil
₺10,45 KDV Dahil
₺14,19 KDV Dahil
₺20,35 KDV Dahil
₺6,16 KDV Dahil
₺9,35 KDV Dahil
₺8,25 KDV Dahil
₺13,20 KDV Dahil
₺214,50 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
₺175,89 KDV Dahil
₺203,50 KDV Dahil
₺14,85 KDV Dahil
₺20,35 KDV Dahil
₺3,24 KDV Dahil
₺7,70 KDV Dahil
1

Buzağı Emzik Modelleri ve Fiyatları


Buzağı biberon emzik çeşitleri standart bir ürün olup her model buzağı süt içirme biberonuna uygundur. Bozağıların beslenmelerine bağlı olarak gerek duyulduğu zamanlarda kullanılan emzikler buzağı sağlığı için oldukça önemlidir.

 

Bireysel ve kontrollü bir beslemeye yapılması gereken buzağılarda buzağı emzik çeşitleri ve buzağı sut emzirme kovaları kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda emzik deforme olacağından buzağı emzik çeşitlerini tek olarak da satın alabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir diğer konu ise ister buzağı süt emzirme kovası, ister buzağı süt içirme biberonu veya biberon emziği çeşitleri olsun kesinlikle temiz olmalı ve her kullanımın ardından temizlenmelidir.

 

Buzağı emziği, buzağı biberon emziği, kuzu biberon emziği ve buzağı kova emziği modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde satışa sunulmuştur. En uygun buzağı biberon emziği fiyatları ile satın alacağınız buzağı emziği modelleri ile buzağılarınız sağlıkla ve güvenle beslenebilir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan buzağı emziği çeşitleri Çiftlik Mağazam da.

 

Buzağı Emzirme Kovası Emziği

Emzikli süt kovaları için üretilmiş olan buzağı emzirme kovası yedek emzik modelleri ile buzağılarınızı sağlıkla ve güvenle besleyebilirsiniz. Farklı uzunluklara sahip, orijinal uç kesimli buzağı emzirme kovası emziği modelleri, buzağılar emdiği müddetçe süt akışı sağlamaktadır. Buzağı emzirme kovası modellerinde kullanabileceğiniz buzağı biberon çeşitleri, standart olup, her model buzağı süt içirme biberonlarına uyum sağlamaktadır. Bireyselleştirilmiş ve kontrollü besleme gerektiren buzağılar için, biberonla veya emzirme kovası ile beslenen buzağılar da buzağı biberonları kullanılmaktadır. Uzun süre kullanılmış bir biberonun emziği aşınma ve yıpranma nedeniyle deforme olmaya başlayabilir veya temizlik sırasında deforme olabilir. Buzağı Biberonları için yedek Emzik satın almak tamamen yeni bir biberon satın almaktan çok daha ekonomiktir.

 

Buzağı Biberonu Emziği Fiyatları

Buzağı Biberonu Emziği Fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Buzağı ve emzirme kovası fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre de değişmektedir. İnek memesi formuna çok yakın olan buzağı emziği, kuzu biberon emziği ve buzağı kova emziği ürünleri ekonomik fiyata sahiptir. Sağlıklı buzağı besleme imkanı sunan buzağı kova emziği ürünleri, buzağı beslemesinde yetiştiricilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Buzağı emdikçe pompa etkisi sunan buzağı emziği ürünleri, en uygun fiyatla kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR