Suni Tohumlama Tankı

Veteriner hekimlerin, sıvı azot içerisinde hayvan spermaları ve benzeri, örneklerin taşınması ya da muhafaza edilmesi için tasarlanan suni tohumlama tankı, alüminyum alaşımı sayesinde darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir.

 

Suni tohumlama tankı, çok tabalaı izolasyon yapısı ve düşük azot buharlaşması sayesinde oldukça ekonumik bir kullanım sağlamaktadır. Azot evoporasyon süresi düşük olan suni tohumlama tankı yüksek kaliteli azot ile uzun süreli biyolojik ürünleri saklamaya yardımcı olur.

 

Suni Tohumlama Tankı Fiyatları

Suni tohumlama ekipmanları arasında yer alan suni Tohumlama tankı modelleri en uygun Suni tohumlama tankı fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Suni tohumlama tankı fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Suni tohumlama tankı özellikleri ve Suni tohumlama tankı bölümlerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak modelleri ekonomik Tohumlama tankı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

 

Suni Tohumlama Tankı Özellikleri

Suni tohumlama tankları, suni tohumlama esnasında kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Çeşitli hayvan sperma ve embriyo gibi numunelerin sıvı azot içerisinde taşınması ya da muhafaza edilmesi için üretilmiş suni tohumlama tankı özellikleri ürünlere göre farklılık göstermektedir.

 

Suni tohumlama aletleri çeşitlerinden bir tanesi olan suni tohumlama tankı genellikle iç ve dış yapıdan oluşmaktadır. İç ve dış yapı arasında ise vakum uygulaması yer almaktadır. Böylelikle çok alçak sıcaklıklarda bulunan sıvı azot ve içerisinde yer alan numunelerin muhafazası kolaylıkla sağlanmaktadır.