Suni Tohumlama Tankı Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hekimlerin, sıvı azot içerisinde hayvan spermaları ve benzeri, örneklerin taşınması ya da muhafaza edilmesi için tasarlanan suni tohumlama tankı, alüminyum alaşımı sayesinde darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir.

 

Suni tohumlama tankı, çok tabalaı izolasyon yapısı ve düşük azot buharlaşması sayesinde oldukça ekonumik bir kullanım sağlamaktadır. Azot evoporasyon süresi düşük olan suni tohumlama tankı yüksek kaliteli azot ile uzun süreli biyolojik ürünleri saklamaya yardımcı olur.

 

Suni Tohumlama Tankı Fiyatları

Suni tohumlama ekipmanları arasında yer alan suni Tohumlama tankı modelleri en uygun Suni tohumlama tankı fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Suni tohumlama tankı fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Suni tohumlama tankı özellikleri ve Suni tohumlama tankı bölümlerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak modelleri ekonomik Tohumlama tankı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

 

Suni Tohumlama Tankı Özellikleri

Suni tohumlama tankları, suni tohumlama esnasında kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Çeşitli hayvan sperma ve embriyo gibi numunelerin sıvı azot içerisinde taşınması ya da muhafaza edilmesi için üretilmiş suni tohumlama tankı özellikleri ürünlere göre farklılık göstermektedir.

 

Suni tohumlama aletleri çeşitlerinden bir tanesi olan suni tohumlama tankı genellikle iç ve dış yapıdan oluşmaktadır. İç ve dış yapı arasında ise vakum uygulaması yer almaktadır. Böylelikle çok alçak sıcaklıklarda bulunan sıvı azot ve içerisinde yer alan numunelerin muhafazası kolaylıkla sağlanmaktadır.

 

Suni tohumlama malzemeleri arasındaki suni tohumlama tankı 2 litre ve diğer modeller saklanması gereken biyolojik maddeleri korumak için idealdir. En uygun suni tohumlama tankı fiyatları ile sipariş verebileceğiniz veteriner suni tohumlama tankı modelleri suni tohumlama tankı markaları tarafından üretilmiştir. Farklı suni tohumlama tankı özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak Suni tohumlama malzemelerine Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

Suni Tohumlama Tankı Nedir?

Suni tohumlama tankları, tohumlama işleminde kullanılan çeşitli hayvan spermlerinin, embriyoların ya da diğer numunelerin sıvı azot içerisinde taşınması yahut depolanması amacıyla kullanılan ekipmanlardan bir tanesidir. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan suni tohumlama tankları, düşük sıcaklıkta muhafaza edilerek biyolojik materyalin hem kalitesini korur hem de taşıma sürecinde zarar görmesini engeller. Suni tohumlama işlemleri esnasında rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin suni tohumlama tankı özellikleri ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Suni Tohumlama Tankı Ne İşe Yarar?

Suni tohumlama tankı, suni tohumlama işlemleri esnasında kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Sperma veya embriyo gibi üreme materyallerini depolama ve taşıma amacıyla kullanılan ekipmanlardan olan suni tohumlama tankları, üreme materyallerini güvenli şekilde taşımak için de kullanılmaktadır. Suni tohumlama tankları üreme materyallerini yüksek olmayan sıcaklıkta saklanmaktadır. Sunmuş olduğu bu gibi avantajlardan dolayı suni tohumlama tankları uzun süreli kullanımlarda üreme materyallerini korurken, taşıma içinde avantaj sunmaktadır.

 

Sperma, embriyo ya da diğer üreme materyallerini sıvı azot içinde düşük sıcaklıkta saklayan suni tohumlama tankı modelleri, hayvan üretimi ve ırk iyileştirme programları gibi tarım ve hayvancılık uygulamalarında kritik rol üstlenmektedir. Hayvancılık ve tarım sektörlerinde verimliliği artıran, kaliteli ve en iyi suni tohumlama tankı çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR