Boyun Askı Kemeri

Büyükbaş hayvanların sürü yönetiminde özellikle de çiftliklerde sığırlara resmi küpelerin dışında sınıflandırılmaları ya da kimliklendirilmeleri için kullanılan boyun askı kemeri, büyükbaş hayvan numaralarının kemeridir.
 

Büyükbaş hayvanlar genelde sürühalinde olduklarından, tekrar takılması uzun süren ve düşen kulak küpeleri yerine boyun askı kemeri kullanımı tercih edilmektedir.

 

Hayvan Boyun Askı Kayışları

Boyun askı kayışları, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların güvenliği ve kontrolü için tasarlanmış olan önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır. Hayvan boyun askı kayışlar, yürüyüş esnasında hayvanların güvenli bir şekilde yönlendirmesini sağlarken, bağlı olduklarında da onların konforu düşünerek üretilmiştir. Hayvan boyun askı kayışları konforlu tasarımları ile güvenlik ve kontrol için sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Birbirinden farklı boyutlarda ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan boyun askı kemeri, kontrolü elinizde tutmanıza destek olmaktadır.

 

Hayvanların konforu, boyun askı kayışının tasarımında göz önünde bulundurulan etkenlerdendir. Kaliteli ve en iyi hayvan boyun askı kayışı modelleri yumuşak malzemelerden üretildiği için hayvanların boynuna zarar vermediği gibi, ayarlanabilir tasarımları sayesinde, hayvanlara uygun bir uyum sağlamaktadır. Klipsli, tokalı, deri ya da örgü gibi çeşitli materyaller kullanılarak üretilmiş olan farklı tasarım ve özelliklere sahip hayvan boyun askı kayışları arasından seçim yaparak, hayvanlarınızda kullanmak istediğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR