₺395,00 KDV Dahil
₺636,44 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.743,08 KDV Dahil
₺2.140,11 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.977,84 KDV Dahil
₺2.428,34 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.937,42 KDV Dahil
₺2.378,71 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.123,16 KDV Dahil
₺2.606,76 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺395,00 KDV Dahil
₺636,44 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.545,81 KDV Dahil
₺1.864,02 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Otomatik Enjektör


Küçükbaş sürülerinde, tavuk çiftliklerinde ve büyükbaş çiftliklerinde hayvanların korunması için uygulanan otomatik enjektör, hayvanların hastalanmadan önce koruma altına alınmalarını sağlamakta ve aşılama ile kaliteli bir sürü sağlığı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

Otomatik enjektör kullanımı veteriner hekimlerin uygulamalarını pretize ederek zaman kazanmalarını sağlamaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine aldıkları aşı ya da ilacı şişe adaptöründen çekmektedir. Enjeksiyonun ardından tekrar yay sayesinde dolan hazne camdan üretildiğinden kirlenme ve pürüzlenme olmadığından kolay bir enjeksiyon konforu sunmaktadır.

 

Veteriner hekim ve veteriner sağlık teknisyenleri tarafından beğenilerek kullanılan otomatik enjektör, hayvan sağlığında çalışanların uygulamalarını kolaylaştırmaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine çektikleri aşı ya da ilacı sağlam yapısından dolayı sızdırmadan enjeksiyon için saklamaktadır.

 

Otomatik Enjektör Kullanımı Nasıldır?

Otomatik enjektör kullanımında aşı şişesi enjektör şişe adaptörüne takılmaktadır. Hazne dolana kadar tetiğin pompalanması gereklidir. Uygulanacak olan doz ayarının yapımının ardından kullanıma hazır hale gelmektedir. Otomatik enjektör çeşitleri arasında en fazla kullanılan ise, 5 ml'lik hazneye sahip olandır. Çünkü enzor enjeksiyonluk üspansiyonları dahi kolaylıkla enjekte edebilir.

 

Otomatik Enjektör Fiyatları

Veteriner hekimlerin kliniklerinde sıklıkla kullandıkları veteriner otomatik enjektör modelleri en uygun Otomatik enjektör fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Henke- Sass- Wolf HSW ve Socorex marka Otomatik enjektör çeşitleri fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Otomatik enjektör fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik enjektör çeşitleri ve Otomatik enjektör fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör Nedir?

Sıvı ilaçları veya önceden ölçülmüş bir ilaç dozu, hayvanlara vermek için kullanılabilen medikal cihazlara ya da tıbbi cihazlara otomatik enjektör denilmektedir. Sıkı kalite kontrolüne tabi otomatik enjektör çeşitleri, hayat kurtaran ilaçları çabuk şekilde vermek için idealdir. Diğer enjektör modellerine kıyasla karmaşık tasarıma sahip olan otomatik enjektör çeşitleri çok satan veteriner hekim malzemeleri arasındadır. En iyi otomatik enjektör çeşitleri arasından seçim yapmak ve ekonomik otomatik enjektör fiyatları seçeneklerimizden yararlanmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.