Adet
₺230,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Adet
₺230,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
₺2.099,00 KDV Dahil
₺2.187,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Otomatik Enjektör


Küçükbaş sürülerinde, tavuk çiftliklerinde ve büyükbaş çiftliklerinde hayvanların korunması için uygulanan otomatik enjektör, hayvanların hastalanmadan önce koruma altına alınmalarını sağlamakta ve aşılama ile kaliteli bir sürü sağlığı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.
 

Otomatik enjektör kullanımı veteriner hekimlerin uygulamalarını pretize ederek zaman kazanmalarını sağlamaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine aldıkları aşı ya da ilacı şişe adaptöründen çekmektedir. Enjeksiyonun ardından tekrar yay sayesinde dolan hazne camdan üretildiğinden kirlenme ve pürüzlenme olmadığından kolay bir enjeksiyon konforu sunmaktadır.
 

Veteriner hekim ve veteriner sağlık teknisyenleri tarafından beğenilerek kullanılan otomatik enjektör, hayvan sağlığında çalışanların uygulamalarını kolaylaştırmaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine çektikleri aşı ya da ilacı sağlam yapısından dolayı sızdırmadan enjeksiyon için saklamaktadır.
 

Otoamatik Enjektör Kullanımı
 

Otomatik enjektör kullanımında aşı şişesi enjektör şişe adaptörüne takılmaktadır. Hazne dolana kadar tetiğin pompalanması gereklidir. Uygulanacak olan doz ayarının yapımının ardından kullanıma hazır hale gelmektedir. Otomatik enjektör çeşitleri arasında en fazla kullanılan ise, 5 ml'lik hazneye sahip olandır. Çünkü enzor enjeksiyonluk üspansiyonları dahi kolaylıkla enjekte edebilir.