₺2.150,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.150,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.400,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.400,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.400,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.788,68 KDV Dahil
₺4.490,75 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.414,85 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.364,25 KDV Dahil
₺4.996,75 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.364,25 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.364,25 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.650,00 KDV Dahil
₺8.500,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Otomatik Enjektör Modelleri ve Fiyatları


Küçükbaş sürülerinde, tavuk çiftliklerinde ve büyükbaş çiftliklerinde hayvanların korunması için uygulanan otomatik enjektör, hayvanların hastalanmadan önce koruma altına alınmalarını sağlamakta ve aşılama ile kaliteli bir sürü sağlığı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

Otomatik enjektör kullanımı veteriner hekimlerin uygulamalarını pretize ederek zaman kazanmalarını sağlamaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine aldıkları aşı ya da ilacı şişe adaptöründen çekmektedir. Enjeksiyonun ardından tekrar yay sayesinde dolan hazne camdan üretildiğinden kirlenme ve pürüzlenme olmadığından kolay bir enjeksiyon konforu sunmaktadır.

 

Veteriner hekim ve veteriner sağlık teknisyenleri tarafından beğenilerek kullanılan otomatik enjektör, hayvan sağlığında çalışanların uygulamalarını kolaylaştırmaktadır. Otomatik enjektörler haznelerine çektikleri aşı ya da ilacı sağlam yapısından dolayı sızdırmadan enjeksiyon için saklamaktadır.

 

Otomatik Enjektör Kullanımı Nasıldır?

Otomatik enjektör kullanımında aşı şişesi enjektör şişe adaptörüne takılmaktadır. Hazne dolana kadar tetiğin pompalanması gereklidir. Uygulanacak olan doz ayarının yapımının ardından kullanıma hazır hale gelmektedir. Otomatik enjektör çeşitleri arasında en fazla kullanılan ise, 5 ml'lik hazneye sahip olandır. Çünkü enzor enjeksiyonluk üspansiyonları dahi kolaylıkla enjekte edebilir.

 

Otomatik Enjektör Çeşitleri

İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da sağlık, bakım ve temizlik konuları son derece önemlidir. Yetiştirilen hayvanlardan en iyi verimi alabilmek için hayvanlara en iyi koşullar sağlanmalıdır. Bunun için hayvanlara verilen yemlerden içerisinde yaşamını sürdürdüğü ortama kadar her detaya özen göstermek gerekmektedir. Ayrıca yetiştirilen her hayvanın sağlığı gözetilmeli ve hastalıklara karşı korunmalıdır. Hayvanların sağlıklı şekilde yaşayabilmesi için birtakım ekipmanlar bulunmaktadır. Otomatik enjektör 5 ml, otomatik enjektör 10 ml ve birbirinden farklı otomatik şırınga veteriner modelleri sıklıkla tercih edilen otomatik enjektör çeşitleri arasında yer almaktadır.

 

Otomatik enjektör çeşitleri hayvancılık mesleğinin gelişmesinde hayvan yetiştiricilerine büyük kolaylıkla sağlayan veteriner ekipmanlarındandır. Hayvanların çok hızlı şekilde sağlığına kavuşmasına, sürülerine tekrardan dönmelerine, zararların önlenmesine ve eski verimliliğin kazanılmasına Otomatik şırınga veteriner çeşitleri katkı sağlamaktadır. Kaliteli ve en iyi Otomatik enjektör 5 ml, Otomatik enjektör 10 ml ve Otomatik şırınga veteriner çeşitleri kategorimizde en uygun Otomatik enjektör fiyatları ile satışa sunulmuştur.

 

Otomatik Enjektör Fiyatları

Veteriner hekimlerin kliniklerinde sıklıkla kullandıkları veteriner otomatik enjektör modelleri en uygun Otomatik enjektör fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Henke- Sass- Wolf HSW ve Socorex marka Otomatik enjektör çeşitleri fiyat bakımından farklılık göstermektedir. Otomatik enjektör fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otomatik enjektör çeşitleri ve Otomatik enjektör fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör Nedir?

Sıvı ilaçları veya önceden ölçülmüş bir ilaç dozu, hayvanlara vermek için kullanılabilen medikal cihazlara ya da tıbbi cihazlara otomatik enjektör denilmektedir. Sıkı kalite kontrolüne tabi otomatik enjektör çeşitleri, hayat kurtaran ilaçları çabuk şekilde vermek için idealdir. Diğer enjektör modellerine kıyasla karmaşık tasarıma sahip olan otomatik enjektör çeşitleri çok satan veteriner hekim malzemeleri arasındadır. En iyi otomatik enjektör çeşitleri arasından seçim yapmak ve ekonomik otomatik enjektör fiyatları seçeneklerimizden yararlanmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner Otomatik Enjektör Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçların doğru ve etkili şekilde uygulanması için Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan otomatik enjektör çeşitleri arasından seçim yaparken birtakım hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Otomatik enjektör çeşitleri, ilaçları güvenli ve uygun bir şekilde dozajlayarak hayvanlara enjekte etmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle satın alırken hassas dozajlama özelliğine sahip olan modeller tercih edilmelidir. Hassas dozajlama özelliği sayesinde ilaçların doğru oranlarda hayvanlara uygulanmasını sağlayan otomatik enjektörler kolay kullanım özelliğine sahiptir. Kullanımı çok kolay olan otomatik enjektörler ilaç uygulamalarının hızlı ve etkili bir yapılmasını sağlamaktadır. Dayanıklılık, kolay temizlenebilirlik, uygun fiyat, yedek parça ve servis gibi hususlar dikkate alınarak otomatik enjektörler satın alınmalıdır.

 

Otomatik Enjektör Ne İşe Yarar?

Otomatik enjektör çeşitleri daha önce ölçülmüş olan ilaç dozunu hem çabuk hem de kolay bir şekilde vermek için kullanılmaktadır. Otomatik enjektörler, bir düğmeye basıldığında iğneyi hızlı şekilde yerleştiren ve ilacı veren bir yay mekanizmasından oluşmaktadır. Hastanelerde, kliniklerde, çiftliklerde ve acil durumlarda yaygın şekilde kullanılan otomatik enjektörler birçok işe yaramaktadır. Acil tıbbi müdahale esnasında ilaçların hızlı ve doğru olarak verilmesi sağlayan otomatik enjektörler, veteriner hekimlerin ve sağlık profesyonellerinin işlerini gerçekleştirmede de kolaylık sağlamaktadır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR