İlaç İçirme Enjektörü Modelleri ve Fiyatları


Çoğunlukla inek, buzağı, at gibi hayvanlara ilaçi vitamin, propilen glikol gibi likit preparaktları içirmek için kullanılan ilaç içirme enjektörü, sayesinde yeme içme refleksi olmayan hayvanlarda, süt içmeyen buzağılarda ağız yolu ile beslemek için kullanılmaktadır.

 

İlaç içirme enjektörü ya da şırıngası çoğunlukla doğumdan sonra fresh dönemde bulunan ineklerin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile verilen propilen glikolün içirilmesinde kullanılmaktadır. İlaç içirme enjektörü aynı zamanda gavaj enjektörü, lavak enjektörü olarak da kullanılmaktadır.

 

Özellikle yatalak hayvanların beslenme problemleri olduğundan enternal beslenme şırıngası olarak da kullanıma uygundur. Aynı zamanda buzağılarda kullanılan süt içirme sondası da ilk ağız sütünü içmek istemeyen buzağılar için kullanılmaktadır.

 

Kerbl ve Ukal marka ilaç ve hap içirme enjektörleri ilaç dozajını ayarlayabilen özelliği ile Veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı enjektör çeşitleri arasındadır. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ilaç içirmek için ideal olan ilaç içirme enjektörü modellerinin bakımı ve temizliği çok kolaydır. Mika veya sert plastik gibi materyallerden üretim yapılmış olan kaliteli ilaç içirme enjektörü çeşitleri 50ml ile 400ml arasında farklı ölçüm skalasına sahiptir.

 

En uygun İlaç İçirme Enjektörü Fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modellerin özelliklerini ve fiyatlarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

İlaç İçirme Enjektörü Hangi Alanlarda Kullanılır?

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan ilaç içirme enjektörü çeşitleri yalnızca hayvan sağlığı için kullanılmaktadır. Veteriner kliniklerinin yanı sıra, hayvan çiftliklerinde de kullanılan ilaç içirme enjektörü çeşitleri yaygın kullanım alanına sahiptir. Farklı kapasite ve farklı uzunluğa sahip ilaç içirme enjektörü çeşitleri israf olmadan ilaç alımını kolay hale dönüştürmektedir. Sağlam ve kaliteli malzeme içeriğinden dolayı uzun süreli kullanım sunan ilaç içirme enjektörleri hafiftir ve kırılmaz yapıdadır. En iyi ilaç içirme enjektörü modelleri genellikle buzağı, inek ve benzeri bütün hayvanlara ilaç içirilmek için tercih edilmektedir.

 

İlaç İçirme Enjektörü Fiyatları

Her türlü sıvı enjeksiyonu kolaylıkla yapabileceğiniz ilaç içirme enjektörü ya da şurup enjektörü modelleri küçükbaş ve büyükbaş hayvanların daha rahat şartlar altında tedavilerinin yürütülmesini sağlamaktadır. En uygun ilaç içirme enjektörü fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller, hayvanlardaki herhangi bir sağlık sorunu esnasında anında müdahale de bulunma imkanı sunmaktadır. Acil durumlarda hayvanlarınızın sağlığını kontrol altında tutabileceğiniz veteriner hekim malzemeleri arasındaki ilaç içirme enjektörü modellerinin fiyatları ürünlerin özelliklerine, ebatlarına ve markasına göre farklılık göstermektedir. İlaç içirme enjektörü veya şurup enjektörü gibi malzemeleri inceleyip, detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimize göz atabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR