Kırkım & Tıraş Makinesi

Koyun, keçi, inek gibi hayvanların düzenli olarak tüylerinin ve kıllarının kırpıldığı makinelere kırkım ve tıraş makinesi adı verilmektedir. Makineyi doğru bir şekilde kullanabilmek için hayvanın nasıl tutulması gerektiğini ve makineyi kullanma tekniklerini çok iyi bir şekilde kavramış olmak gereklidir.

 

Kırkım işlemi yapılırken bölgenin aydınlık, geniş ve temiz olması, aynı zamanda rüzgar almaması önemlidir. Ayrıca kırkım makineleri çeşitlerine göre yoğun ve kalın tüylerde de iyi performans gösterecek bir motora sahip olan ürünleri seçmek gereklidir.

 

Bunun yanı sıra kırkım tıraş makineleri, genellikle çok yoğun çalışılan zamanlarda dahi başının serin kalabilmesi için özel havalandırma sistemlerine sahip olmaktadır. Kırkma makinesi yerine kırkma makası kullanılacak ise keskin ağızlı olan modeller daha kullanışlı olmaktadır.

 

İtal ve Kerbl marka En iyi koyun kırkma makinası modelleri en uygun koyun kırkma makinesi fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Kolay kullanımı ile En çok tercih edilen koyun kırkma makinesi modelleri ürün özeliklerini inceleyerek, en ucuz kırkma makinası fiyatları ile sipariş verebilirsiniz. En çok satan koyun kırkma makineleri hangileri ya da indirimi koyun kırkma makineleri hangileri gibi sorularınıza detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Birbirinden değişik özellikleri ile hayvanların tüylerinin ya da kıllarının kırkılmasında kullanılan En iyi koyun kırkma makinası modelleri, Kırkım makinaları ve ekipmanları Çiftlik Mağazam da.

 

Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Koyun kırkma makinası fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklerine paralel olarak değişiklik göstermektedir. Koyun kırkma makinası fiyatları ürünlerin markalarına ve kullanılan malzemelere göre de farklılaşmaktadır. Bunların yanı sıra koyun kırkma makinası bıçağı da fiyatlara etki etmektedir. Koyun kırkma makinası modelleri uygun fiyat yelpazesi ile her bütçeye hitap etmektedir. Koyun kırkma makineleri ve koyun kırkma makinası fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak için koyun kırkma makinası modellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Beklentileri karşılayan koyun kırmak makinası modelleri arasından bir seçim yaparak, hayvanlarınızı yünlerinden temizleyebilir, böylelikle koyunların daha sağlıklı gelişmesini sağlayabilirsiniz.

 

Koyun Kırkma Makinaları Kaç Watt Olmalıdır?

Koyun kırkma makinaları farklı özellikte olduğu için güçleri de farklılık göstermektedir. Koyun kırkma makinası modelleri watt özelliklerine ve kullanım tekniklerine uygun olarak kullanılmalıdır. Doğru özellikteki makinalar ile yapılan kırkma işlemleri sonucunda başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğru ve dikkatli kullanım yaparak, koyunlara herhangi bir zarar vermeden kırkma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kısacası elektrikli koyun kırkma makinesi modelleri farklı watt gücüne sahiptir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR