Doğum Krikosu

 

Doğum krikosu zor doğumlarda veteriner hekimlerin en büyük yardımcısıdır. Beş kişilik çekme kuvvetine sahip olan veteriner doğum krikosu inek modellerinde, gerdirme düzeneğine ek olarak manivela tekniği kullanılarak güç yükseltilebilir. Doğum krikosu parçaları demonte hali ile 3 parçadır ve kurulumu 2 adet pil ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Doğum krikosu inek, doğum krikosu vink ve buzağı doğum krikosu araçlarda yer kaplamaz. Teleskopik sistemi sayesinde uzunluk ayarlaması kolayca yapılan doğum krikosu inek modelleri en uygun doğum krikosu fiyatları ile satışa sunulmuştur.

 

Doğum Krikosu Fiyatları

İnek doğum krikosu modelleri yardıma gereksinim duyulmadan kolayca kullanılmaktadır.  Kategorimizdeki, en uygun doğum krikosu fiyatları ile satın alacağınız buzağı doğum krikosu ile sağlıklı bir buzağı doğumu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Doğum Krikosu Ürün Özellikleri

*  İnek doğum krokisi Teleskopik bir üründür. Doğum krikosu ölçüleri uzadığında mesafesi 180 cm ye kadar yükselmektedir.

*  Doğum krikosu ölçüleri, kısalttığınız zaman 115 cm lik bir uzunlukta kalır ve araçta yer kaplamadığı gibi bagaj da taşıyabilirsiniz.

*  Buzağı doğum krikosu Güç doğum vakalarında buzağının doğurtulmasında kullanılmaktadır.

*  Büyükbaş doğum krikosu, 5 kişilik çekme gücüne eşit oranda güç uygular.

*  Doğum krikosu Hayvanın, bakıcının ve veterinerin zarar görmesini engeller.

*  Özel dizaynı ile pratik kullanım sunan doğum krikosu sayesinde yardıma gereksinim duymazsınız.

*  Statik fırınlama yöntemi kullanılarak boyama yapılmıştır. Buzağı doğum krikosu paslanmaya ve darbelere karşı dayanıklı yapıdadır.

*  De monte olup 3 parçaya ayrılmaktadır. Doğum krikosu vink, doğum krikosu hk 2020, buzağı doğum krikosu, doğum krikosu e11 ve büyükbaş doğum krikosu araçta yer kaplamaz.

 

Doğum Krikosu Vink

*  Doğum krikosu vink, Buzağı doğumlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

*  Genellikle zor doğumlarda kolaylık sağlayan en iyi buzağı doğum krikosu modelidir.

*  En ucuz vink doğum krikosu fiyatları ile satın alacağınız ürün sayesinde hem anneye hem yavrusuna zarar vermeden doğumu kolay hale dönüştürebilirsiniz.

 

Doğum Krikosu HK 2020

*  Buzağıyı eşit ve karşılıklı bir biçimde çekebilme imkanı sağlayan inek doğum krikosu modelidir.

*  Doğum krikosu hk 2020 modelinin kullanımı son derece basittir. Maksimum düzeyde güvenlik sağlayabilmesi hızlı şekilde serbest bırakma özelliği barındırmaktadır.

*  Esnek kullanım için doğum krikosu hk 2020 borunun etrafında döndürülebilir. Dönen askısı sayesinde esnek gövde rahat bir şekilde hayvana göre ayarlanabilir.

*  Doğum krikosu hk 2020 ideal bir şekilde kavranabilir ve kaymaz.

*  2020 mekanizmasına sahiptir.

*  En iyi İnek doğum krikosu maksimum ağırlıklarda dahi sorunsuz şekilde kullanılabilir.

*  Doğum krikosu Hk2020 modelinin uzunluğu 180 cm dir.

 

Doğum Krikosu Parçaları Nelerdir?

*  Doğum Krokisi İpi

*  Doğum Krikosu Yanak

*  Doğum Krikosu Pim+ Yay

*  Doğum Krikosu başlığı

*  Rheintechnik doğum krikosu bilezik gibi Doğum krikosu parçaları yer almaktadır.

 

İnek Doğum Kriko Fiyatları

İnek doğum krikosu ineklerin doğumları esnasında yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırmak için kullanılan en iyi buzağı doğum krikosudur. Büyükbaş ve küçükbaş doğum malzemeleri arasında sıkça talep edilen doğum krikosu modelleri ve doğum krikosu e11 en uygun inek doğum kriko fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.