Doğum Krikosu Modelleri ve Fiyatları

 

Doğum krikosu zor doğumlarda veteriner hekimlerin en büyük yardımcısıdır. Beş kişilik çekme kuvvetine sahip olan veteriner doğum krikosu inek modellerinde, gerdirme düzeneğine ek olarak manivela tekniği kullanılarak güç yükseltilebilir. Doğum krikosu parçaları demonte hali ile 3 parçadır ve kurulumu 2 adet pil ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Doğum krikosu inek, doğum krikosu vink ve buzağı doğum krikosu araçlarda yer kaplamaz. Teleskopik sistemi sayesinde uzunluk ayarlaması kolayca yapılan doğum krikosu inek modelleri en uygun doğum krikosu fiyatları ile satışa sunulmuştur.

 

Doğum Krikosu Fiyatları

İnek doğum krikosu modelleri yardıma gereksinim duyulmadan kolayca kullanılmaktadır.  Kategorimizdeki, en uygun doğum krikosu fiyatları ile satın alacağınız buzağı doğum krikosu ile sağlıklı bir buzağı doğumu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Doğum Krikosu genel olarak kolay olmayan doğumlarda veteriner hekimlerin ve hayvan yetiştiriciliği yapan bireylerin yardımcısı olmaktadır. Doğum esnasında buzağının çekilerek çıkarılmasını sağlayan buzağı doğum krikosu, vink doğum krikosu ve inek doğum krikosu modelleri çok satan ürünler arasındadır. Doğum yapan hayvana herhangi bir zarar vermeyen doğum krikosu modelleri yüksek çekme gücü sayesinde yardıma ihtiyaç duyulmadan doğumun gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

En uygun doğum krikosu fiyatları ile satın alabileceğiniz doğum krikosu modelleri ve özellikleri için kategorimizdeki ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Veteriner hekimlerinin sıklıkla kullandığı doğum krikosu modelleri farklı ebatlarda, farklı firmalar tarafından üretilmiştir. D şeklindeki işlevsel tasarımı ve cihaz üzerindeki mevcut kulplar sayesinde buzağıyı güvenli bir biçimde tutmayı sağlayan en iyi Buzağı doğum krikosu modelleri ve Doğum krikosu parçaları Çiftlik Mağazam’da.

 

Doğum Krikosu Ürün Özellikleri

İnek doğum krokisi Teleskopik bir üründür. Doğum krikosu ölçüleri uzadığında mesafesi 180 cm ye kadar yükselmektedir.

*  Doğum krikosu ölçüleri, kısalttığınız zaman 115 cm lik bir uzunlukta kalır ve araçta yer kaplamadığı gibi bagaj da taşıyabilirsiniz.

*  Buzağı doğum krikosu Güç doğum vakalarında buzağının doğurtulmasında kullanılmaktadır.

*  Büyükbaş doğum krikosu, 5 kişilik çekme gücüne eşit oranda güç uygular.

*  Doğum krikosu Hayvanın, bakıcının ve veterinerin zarar görmesini engeller.

*  Özel dizaynı ile pratik kullanım sunan doğum krikosu sayesinde yardıma gereksinim duymazsınız.

*  Statik fırınlama yöntemi kullanılarak boyama yapılmıştır. Buzağı doğum krikosu paslanmaya ve darbelere karşı dayanıklı yapıdadır.

*  De monte olup 3 parçaya ayrılmaktadır. Doğum krikosu vink, doğum krikosu hk 2020, buzağı doğum krikosu, doğum krikosu e11 ve büyükbaş doğum krikosu araçta yer kaplamaz.

 

Vink Doğum Krikosu

Doğum krikosu vink, Buzağı doğumlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

*  Genellikle zor doğumlarda kolaylık sağlayan en iyi buzağı doğum krikosu modelidir.

*  En ucuz vink doğum krikosu fiyatları ile satın alacağınız ürün sayesinde hem anneye hem yavrusuna zarar vermeden doğumu kolay hale dönüştürebilirsiniz.

 

Doğum Krikosu HK 2020

Buzağıyı eşit ve karşılıklı bir biçimde çekebilme imkanı sağlayan inek doğum krikosu modelidir.

*  Doğum krikosu hk 2020 modelinin kullanımı son derece basittir. Maksimum düzeyde güvenlik sağlayabilmesi hızlı şekilde serbest bırakma özelliği barındırmaktadır.

*  Esnek kullanım için doğum krikosu hk 2020 borunun etrafında döndürülebilir. Dönen askısı sayesinde esnek gövde rahat bir şekilde hayvana göre ayarlanabilir.

*  Doğum krikosu hk 2020 ideal bir şekilde kavranabilir ve kaymaz.

*  2020 mekanizmasına sahiptir.

*  En iyi İnek doğum krikosu maksimum ağırlıklarda dahi sorunsuz şekilde kullanılabilir.

*  Doğum krikosu Hk2020 modelinin uzunluğu 180 cm dir.

 

Doğum Krikosu Parçaları

Doğum Krokisi İpi

*  Doğum Krikosu Yanak

*  Doğum Krikosu Pim+ Yay

*  Doğum Krikosu başlığı

*  Rheintechnik doğum krikosu bilezik gibi Doğum krikosu parçaları yer almaktadır.

 

İnek Doğum Krikosu

İnek doğum krikosu ineklerin doğumları esnasında yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırmak için kullanılan en iyi buzağı doğum krikosudur. Büyükbaş ve küçükbaş doğum malzemeleri arasında sıkça talep edilen doğum krikosu modelleri ve doğum krikosu e11 en uygun inek doğum kriko fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Doğum Krikosu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Riskli doğum gibi arzu edilmeyen zor durumlarda, veteriner hekimlerin yardımcısı olan doğum krikosu modelleri arasından seçim yaparken birtakım hususlar dikkate alınmalıdır. Yardımcı personelin olmadığı zamanlarda da kullanılan doğum krikoları, doğum esnasındaki iş yükünü minimuma indirmektedir. Doğum krikosu satın alırken ürünün modeli son derece önemlidir. Ayrıca doğum krikosu modeline karar verirken kullanılacak alan da dikkate alınmalıdır. Doğum krikoları hem alanın büyüklüğüne uygun ölçülerde hem de doğum yaptırılacak hayvan sayısına yetecek şekilde olmalıdır. Hayvancılığın yapıldığı büyük çaplı işletmelerde ise çiftlik tipi doğum krikosu kullanılmalıdır. Kullanılacak olan yere uygun özellikte uzayıp kısalabilen doğum krikosu modelleri de tercih edilmelidir. Kolaylıkla taşınabilir doğum krikosu modellerinin katlanabilir olması da taşıma anında avantaj sağlamaktadır. Buzağının doğumu olurken denk çekme kuvveti uygulanması adına doğum krikosunun minimum 3 kancadan meydana gelmesi gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz özellikler dikkate alınarak en doğru ve en iyi doğum krikosu modelini hemen satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR