Otomatik Enjektör Yedek Parça

Veteriner hekimler tarafından kullanılan otomatik enjektör, hayvaların korunması için uygulanmakta ve hayvanların hastalanmadan önce korunma altına laınmalarını sağlamak ve aşılama yöntemi ile sağlıklı bir sürüye sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle otomatik enjektör yedek parça kullanımı ve kolay bulunması hayvan yetiştiricileri için oldukça önemlidir.

 

Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan otomatik enjektör fazlası ile uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yedek parçaları kolaylıkla bulunabilir. Otomatik enjektör yedek parçaları gerileme karşı yüksek dirençli plastik bir namluya sahiptir.

 

Özel olarak üretilen otomatik enjektör yedek parçalar, hassas, çok ölçekli dozaj ayarlama özelliğine sahiptir. Güvenlik valfı ile iğne bağlantısı iki parçalıdır. Boru sistemi ve yükseltici basamağı da bulunmakta, şok ve darbelere karşı koruma sağlamaktadır. İlaç tüpleri çabuk ve kolay bir şekilde değiştirilebilmektedir.

 

Otomatik enjektörler ve yedek parçaları modellerinin yanı sıra en iyi otomatik enjektör cihazı modelleri, geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulmuştur. En ucuz otomatik Enjektör ve Şırınga fiyatları ile satın alabileceğiniz kaliteli ve pratik birbirinden farklı otomatik şırınga veteriner hekim ürünleri, pek çok model ile ihtiyaçları karşılarken en iyi çözümü sunmaktadır. Otomatik enjektör 5 ml, otomatik enjektör cihazı ve koyun otomatik enjektör modellerine uygun yedek parçalar ve HSW otomatik enjektör yedek parça çeşitleri Çiftlik Mağazam da.

 

Veteriner hekimlerin sıklıkla talep ettiği Otomatik enjektör yedek parça modelleri ve tamir bakım seti çeşitleri kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Otomatik Enjektör Yedek Parça ve HSW otomatik enjektör yedek parça ürünlerine en uygun fiyat seçeneği ve Çiftlik Mağazam güvencesi ile sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Socorex ve diğer markalara ait Otomatik Enjektör Yedek Parça ürünleri ve özelliklerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör Yedek Parça Fiyatları

Otomatik enjektörler ve yedek parçaları genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Socorex ve Henke gibi birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan, otomatik enjektör yedek parça fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En uygun otomatik enjektör yedek parça fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz modellerinin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınızı hemen satın alabilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör Yedek Parçaları Nelerdir?

İlaçların veya diğer sıvı maddelerin hassas bir şekilde dozlanması ve enjekte edilmesi için kullanılan otomatik enjektör çeşitlerinin düzgün çalışabilmesi için bazı durumlarda yedek parçalara ihtiyaç duyulmaktadır. Otomatik enjektörlerin yedek parçaları arasında iğneler, pistonlar, contalar, şırıngalar, enjektör yedek camı ve bataryalar yer almaktadır. Belirtmiş olduğumuz yedek parçalar, otomatik enjektör modellerinin düzgün olarak çalışmasını sağladığı gibi, kesintisiz bir enjeksiyon süreci de sunmaktadır.

 

Otomatik Enjektör ve Yedek Parçaları Çeşitleri Nelerdir?

Otomatik enjektörler ve yedek parçaları genel olarak birbirinden değişik boyutlarda, türlerde ve özelliktedir. Otomatik enjektörler ve yedek parçaları çeşitleri arasında, ilaç enjeksiyon işleminde kullanılan farklı iğne uçları, enjektör gövdeleri, pistonlar ve diğer bileşenler bulunmaktadır. En uygun fiyatla satışa sunmuş olduğumuz otomatik enjektör yedek parça çeşitleri arasında enjektörünüzün ihtiyaçlarına uygun seçimler yapabilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR