Tırnak Kesme Diski

Büyükbaş tırnak kesme malzemeleri arasında yer alan tırnak kesme diski, profesyonel tırnak bakımı için yenilikçi bir üründür. Tırnak kesme disklerinin bıçakların geometrik dizilimleri en ideal şekilde geliştirilmiş olduğundan iyi bir bileme performansı sağlamaktadır.

 

Kolay kullanım sağladığından uzun ömürlü olmasının yanı sıra pürüzsüz bir dönüş için yeniden tasarlanmıştır. Çelik makarada bulunan delikler ise kötü kokuyu önlediği gibi kesilen tırnakların kolayca düşmesini sağlayarak iyi bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kaliteli 6 bıçaklı tırnak diski çeşitleri, 7 bıçaklı tırnak diski ürünleri ve büyükbaş tırnak bakım ürünleri ile hayvan tırnak kesimi işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. En uygun tırnak kesme disk fiyatları ile satın alabileceğiniz büyükbaş tırnak bakım ürünleri ve tırnak kesme diski modelleri sayesinde kesim işlemleri kolay ve temiz şekilde yapılmaktadır. Mükemmel kullanımın yanı sıra daha yüksek kesim performansı sunan tırnak kesme diskleri ekonomik inek tırnak kesim makinası fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

6 Bıçaklı Tırnak Kesme Diski

Bıçaklarının geometrik dizilimleri en ideal biçimde geliştirilen 6 bıçaklı tırnak kesme diski, gelişen son hali ile her bıçak seti için yaklaşık 700 hayvana kadar iyi bir bileme performansı sağlamaktadır.

 

Almanya’da üretilen bu ürün alüminyumdan yapılmış çelik makarası sayesinde daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Tamamen yeniden tasarlanan bıçak hafif bir modele sahip olmasını yanında oldukça uzun ömürlüdür.

 

Kesme parçaları ise çift taraflı kullanım için uygundur. Ter çevrilme özelliğine sahip olduğuna parçaları tek başına değiştirmek mümkündür. Vidaları kolaylıkla gevşetilebildiğinden kullanımı da son derece kolaydır.

 

Tırnak Kesme Disklerinin Temel Özellikleri

Hayvan başına düşük maliyet, kolay kullanımı sayesinde diğer ürünlere nazaran daha hafiftir. Son derece pürüzsüz tırnak kesimi yapmanızı sağlar. Tırnak kusurlarının tanımlanmasını kolaylaştırarak z ısı oluşumu sağlar.

 

Toz ya da koku yapmaz, disk üzerindeki yük az olduğundan kesim işlemini yapan kişi ve hayvan için daha rahat bir kullanım sağlar. Çift yönlü olmaları sayesinde çift taraflı rahat kullanım kolaylığı sağlarken bıçakları gerektiği taktirde teker teker değiştirilebilir.

 

Farklı bıçak sayısına sahip tırnak kesme diski modelleri ve tırnak ekipmanları ekonomik fiyat seçeneği ile kategorimizde yer almaktadır. Kolay kullanıma sahip, en iyi kesme özelliği taşıyan tırnak kesme diskleri sert tırnaklarda bile maksimum performans sunmaktadır. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan tırnak kesim aletleri ve sığır tırnak kesme diskleri en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da. Kerbl ve Philipsen marka tırnak kesme diski modellerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Tırnak Kesme Disk Fiyatları

Sığırların tırnaklarını kesmek için tasarlanan ve farklı özelliklere sahip, Kerbl büyükbaş tırnak kesme diski ve Philipsen sığır tırnak kesme diskleri ekonomik fiyata sahiptir. Tırnak kesme disk fiyatları ürünlerin markasına, diş sayısına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan en kaliteli tırnak kesim diski modelleri profesyonel tırnak bakımı için idealdir. En uygun tırnak kesme diskleri fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modeller sayesinde sığırların tırnak kesimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Tırnak kesim diskleri ve tırnak kesme disk fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunmuş olduğumuz modelleri kategorimizde ayrıntılı şekilde inceleyerek beğendiğiniz Sığır tırnak kesme disklerini hemen satın alabilirsiniz.

 

Hayvan Tırnak Kesme Diski Ne İşe Yarar?

Küçükbaş ve büyükbaş hayvanların tırnaklarını düzeltmek ve bakım yapmak için kullanılan hayvan tırnak kesme diskleri modelleri sıklıkla kullanılan aletlerdendir. Tırnak diskleri, tırnak törpüleme işlemleri esnasında hayvanların tırnaklarını düzeltmektedir. Kaliteli ve en iyi tırnak kesme diski çeşitleri, uzamış tırnakların fazla uzunluklarını kısaltmak veya pürüzsüz hale dönüştürmek içinde kullanılmaktadır. Hayvanlara özel olarak tasarlanarak üretilmiş olan tırnak kesme diskleri, elektrikli törpülerle kullanılabildiği gibi taşınabilir tırnak kesme cihazları ile de kullanılmaktadır. En uygun tırnak kesme disk fiyatları ile satın alabileceğiniz, hayvan tırnak kesimi için kullanabileceğiniz büyükbaş tırnak kesim aletleri ve hayvan tırnak kesme diskleri Çiftlik Mağazam’da.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR