₺2.949,98 KDV Dahil
₺3.392,48 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺970,24 KDV Dahil
₺1.115,78 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.083,71 KDV Dahil
₺1.246,27 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Tırnak Kesme Diski

Büyükbaş tırnak kesme malzemeleri arasında yer alan tırnak kesme diski, profesyonel tırnak bakımı için yenilikçi bir üründür. Tırnak kesme disklerinin bıçakların geometrik dizilimleri en ideal şekilde geliştirilmiş olduğundan iyi bir bileme performansı sağlamaktadır.

 

Kolay kullanım sağladığından uzun ömürlü olmasının yanı sıra pürüzsüz bir dönüş için yeniden tasarlanmıştır. Çelik makarada bulunan delikler ise kötü kokuyu önlediği gibi kesilen tırnakların kolayca düşmesini sağlayarak iyi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

6 Bıçaklı Tırnak Kesme Diski

Bıçaklarının geometrik dizilimleri en ideal biçimde geliştirilen 6 bıçaklı tırnak kesme diski, gelişen son hali ile her bıçak seti için yaklaşık 700 hayvana kadar iyi bir bileme performansı sağlamaktadır.

 

Almanya’da üretilen bu ürün alüminyumdan yapılmış çelik makarası sayesinde daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Tamamen yeniden tasarlanan bıçak hafif bir modele sahip olmasını yanında oldukça uzun ömürlüdür.

 

Kesme parçaları ise çift taraflı kullanım için uygundur. Ter çevrilme özelliğine sahip olduğuna parçaları tek başına değiştirmek mümkündür. Vidaları kolaylıkla gevşetilebildiğinden kullanımı da son derece kolaydır.

 

Tırnak Kesme Disklerinin Temel Özellikleri

Hayvan başına düşük maliyet, kolay kullanımı sayesinde diğer ürünlere nazaran daha hafiftir. Son derece pürüzsüz tırnak kesimi yapmanızı sağlar. Tırnak kusurlarının tanımlanmasını kolaylaştırarak z ısı oluşumu sağlar.

 

Toz ya da koku yapmaz, disk üzerindeki yük az olduğundan kesim işlemini yapan kişi ve hayvan için daha rahat bir kullanım sağlar. Çift yönlü olmaları sayesinde çift taraflı rahat kullanım kolaylığı sağlarken bıçakları gerektiği taktirde teker teker değiştirilebilir.

 

Farklı bıçak sayısına sahip tırnak kesme diski modelleri ve tırnak ekipmanları ekonomik fiyat seçeneği ile kategorimizde yer almaktadır. Kolay kullanıma sahip, en iyi kesme özelliği taşıyan tırnak kesme diskleri sert tırnaklarda bile maksimum performans sunmaktadır. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan tırnak kesim aletleri ve sığır tırnak kesme diskleri en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da. Kerbl ve Philipsen marka tırnak kesme diski modellerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.