Payet Tutma Pensi Modelleri ve Fiyatları

Suni tohumlama tankı içerisindeki sperma payetinin alınarak dekanjelatöre konması, çözüldükten sonra da payetin suni tohumlama pistolesine yerleştirilmesi işleminde kullanılan payet tutma pensi ile payetleri kolay ve rahat bir şekilde tutmanızı sağlamaktadır.

 

Sperme payetlerini çabuk ve kolay bir şekilde toplamak için kullanabileceğiniz veteriner payet tutma pensi modelleri suni tohumlama ekipmanları arasında yer almaktadır. Ergonomik tasarıma sahip, yan tarafında yer alan çıkıntılardan dolayı elde tutulması kolay olan Hauptner Payet Tutma Pensi modelleri, Payet Tutma Pensi 14 cm ve Payet Tutma Pensi 15 cm modelleri Veteriner hekimlere uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Minitube ve diğer markalara ait en iyi payet tutma pensi çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. En uygun payet tutma pensi fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiştir. Kolay ve rahat tutma imkanı sağlayan payet tutma pensi çeşitleri ürün özelliklerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak modelleri hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Payet Tutma Pensi Fiyatları

Veteriner payet tutma pensi fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Sperme payet tutma pensi modellerinin markaları da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Fakat payet tutma pensi fiyatları genel olarak çok ekonomiktir. Veteriner cerrahi malzemeleri ya da operasyon malzemeleri arasındaki payet tutma pensi, pens ve tutma pensi çeşitleri dayanıklı yapılarından dolayı uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. En uygun payet tutma pensi fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz  payet tutma pensi ve payet kesme pensi modelleri kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Payet Tutma Pensi Nedir?

Suni tohumlama işlemleri esnasında kullanılacak olan sperma payetlerini, hızlı ve kolay bir şekilde toplamak için kullanılan alete payet tutma pensi denilmektedir. En kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olan payet tutma pensi modelleri ergonomik tasarımı ile kullanıcısına rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Sterilizasyon şartlarına uygun olarak üretilmiş olan payet tutma pensleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Veteriner Payet Tutma Pensi Ne İşe Yarar?

Veteriner payet tutma pensi Veteriner hekimler tarafından kullanılan tıbbı araçlardan bir tanesi olup, birçok işe yaramaktadır. Veteriner payet tutma pensleri, veterinerlerin cerrahi işlemler esnasında dikiş yerlerini tutmalarına ve cerrahi işlemi kolaylıkla yapmalarına yardımcı olmaktadır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR