Tahta Tırnak Takozu

Tahta tırnak takozu büyükbaş hayvanların tırnak hastalıklarında, özellikle taban ülseri vakalarında kullanılan bir üründür. Tahta takoz blok, hayvanların tırnaklarında meydana gelen yara ya da benzeri hastalıkların tedavisinde, sağlam tırnağa takılmaktadır.

 

Orijinal yapısı sayesinde hayvanların tırnaklarına sağlam bir şekilde yapıştırılan tahta tırnak takozu, sağlam ayağa takıldığından hasta olan tırnak yere basmayacağından hayvan acı çekmeyecek ve ayrıca mikrop bulaşma riskini de azaltmış olacaktır.

 

Tahta tırnak takozu, ızgaralı yapısı sayesinde hayvanların tırnağına sağlam bir şekilde yapıştığından hayvanlarda en ufak bir rahatsızlık belirtisi dahi görülmez. Tahta blok sayesinde hayvanların tedavi süreleri de kısalmaktadır.

 

Tahta Blok - Tırnak Takozu Özellikleri

Hayvanların kırılan ve hastalıklı tırnaklarında kullanılan tahta blok tırnak takozu, sağlam tırnağa takılarak hasta olan tırnağın tedavisinde yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Sağlam olan tırnağa takılan takoz sayesinde hastalıklı tırnak yere basmaz ve böylelikle hayvan acı çekmeden iyileşme sürecine girer.

 

Kerbl tahta tırnak takozu çeşitlerini en ucuz fiyatla Çiftlik Mağazam’dan satın alabilirsiniz. En uygun tırnak bakım ürünleri arasındaki tahta tırnak takozu çeşitleri, plastik tırnak takozu çeşitlerine kıyasla fazlası ile kullanışlıdır. Sığır tırnak takozu, İnek ayak takozu ve tırnak takoz seti ürün özellikleri ve fiyatlarını kategorimizden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. En uygun tahta tırnak takoz fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler uzun süreli kullanım için uygundur.

 

Sığır Tırnak Takozu

Sığırların tırnak hastalıklarında kullanılan tırnak tokuzu ürünleri sayesinde hayvanların tırnağı yere değmez. Sığırlardaki taban ülseri sorunlarında da kullanılan tahta takoz bloklar ve sığır tırnak tokuzu, sığırların tırnaklarındaki yara ya da benzeri hastalıkların tedavisi esnasında da kullanılmaktadır. Sağlam tırnağa takılarak kullanılan tırnak takozları orijinal yapıya sahiptir. Sığırların tırnağına sağlam bir şekilde yapıştırılarak kullanılan plastik tırnak takozu ve tahta tırnak tokuzu mikropların bulaşmasına da engel olmaktadır. Farklı özelliklere sahip sığır tırnak takozları en uygun fiyat seçeneği ve yaygın ürün yelpazesi ile Çiftlik Mağazam’da.

 

İnek Tırnak Takozu

İnek tırnak takozları, özellikle inek gibi büyükbaş hayvanların tırnak bakımı esnasında kullanılan ürünlerdendir. İnek tırnak takozu modelleri, ineklerin bacaklarını sabitlemede ve kontrol etmede sıklıkla kullanılmaktadır. Tırnak bakımı için tasarlanarak üretilmiş olan inek tahta takoz ürünleri ile ineklerin tırnak bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü sağlıklı tırnaklara sahip olan hayvanlar hem rahatça hareket ederler hem de tırnak problemleri yaşamazlar. İnek tırnak takozu çeşitleri, inekleri rahat bir şekilde kontrol altına alabilmek ve tırnak bakımını çok kolay bir hale dönüştürmek için idealdir. İneklerin bacakları inek tırnak tokuzu içinde sabitlenir, böylelikle veteriner hekimler yahut ineklerle ilgilenen bireyler tırnak bakımını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedirler. İneklerin stresini minimuma indirerek bakım işleminin daha verimli olmasını sağlayan inek tırnak takozu ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Tahta Tırnak Takozu Fiyatları

Tırnak takozu fiyatları genel olarak çok ekonomiktir. Ürünlerin markası ve özellikleri tırnak takozu fiyatlarına etki eden unsurlar arasındadır. Büyükbaş sığır tırnakları için özel olarak üretilmiş olan tahta tırnak tokuzu ürünleri tırnağın yapısını düzelttiği için çok satanlar arasındadır. En uygun Tırnak takozu fiyatları ile satın alabileceğiniz modelleri büyükbaş hayvanların tırnak hastalıklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hayvan tırnağına mükemmel şekilde yapışan tahta tırnak takozu modelleri arasında seçim yapmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR