₺509,05 KDV Dahil
₺620,79 KDV Dahil
₺410,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺680,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil
₺215,19 KDV Dahil
₺274,93 KDV Dahil
₺490,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺157,06 KDV Dahil
₺190,04 KDV Dahil
₺509,05 KDV Dahil
₺807,02 KDV Dahil
₺296,36 KDV Dahil
₺431,91 KDV Dahil
₺509,05 KDV Dahil
₺620,79 KDV Dahil
₺410,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
1

Veteriner Cerrahi Aletler

Ameliyat malzemeleri paslanmaz çelikten üretilen malzemelerdir. Veteriner cerrahi aletler, her türlü operatif müdehalenin yapılmasında kullanılırlar.

 

Veteriner Cerrahi Aletler Nedir?

Veteriner cerrahi aletler, tıbbi operasyonlarda veteriner hekimlerin kullandığı özel aletlerdir. Cerrahi alet çeşitleri, cerrahi işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Veteriner cerrahi aletlerin diğer aletlerden en önemli farkı ise korozyona karşı olan dayanıklı yapılarıdır.

 

Veteriner Ameliyat Malzemeleri

Veteriner hekimlerin kullanmış oldukları cerrahi müdahalelerin çok daha kısa sürede tamamlanmasına imkan tanıyan el aletleri arasında yer alan cerrahi iğne gibi malzemeler en uygun fiyatlar ile ulaştırılmaktadır. Sterilizasyona uygun olan veteriner cerrahi aletler acil müdahale odalarında ve ameliyathanelerde güvenle kullanılabilmektedir.

 

Büyükbaş, küçükbaş ve diğer hayvanların sağlıkları için kullanılan medilak ürünleri tek adresten temin etmenizi sağlayan firmamız piyasada mevcut olan veteriner cerrahi aletler arasıdan sadece belirli kalite düzeyinde olanları satışa sunmaktadır. Cerrahi el aletleri ve yardımcı malzemeler üretim firmlarının sunduğu garanti belgeleri ile birlikte adresinize teslim edilmektedir.

 

Veteriner hekim cerrahi aletler, operasyon malzemeleri ve veteriner cerrahi set çeşitleri en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da. Birbirinden farklı özellikleri ile sıklıkla kullanılan veteriner cerrahi set modellerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına sahip Veteriner cerrahi aletler ve modellerini en uygun fiyatla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Veteriner Ameliyat Malzemeleri Nelerdir?
Ameliyatta kullanılan malzemeler çok çeşitli olup cerrahi operasyonun çeşitine göre çok farklı değişimler gösterir.

 

Ameliyatta kullanılan cerrahi aletler listesi genel olarak basitçe söyle sıralanabilir.

Böbrek Küvet

Bistüri Sapı

Hemostatik Pens

Avuç içi portekü

Anatomik pens

Agraf pensi

Ekartörler

Cerrahi Makas

 

Veteriner Cerrahi Set Çeşitleri

Veteriner cerrahi aletler ve operasyon ekipmanları hayvan hastalıklarının tedavisinin yanı sıra cerrahi müdahaleler esnasında kullanılmaktadır. Cerrahi operasyonlar yapılırken farklı veteriner cerrahi set çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Hayvanların tedavisi ya da cerrahi müdahaleler de kullanılan veteriner cerrahi set modelleri yapılan işlemleri kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Veteriner hekimlerin kullandıkları cerrahi alet çeşitleri hayvanların anatomisine uygun olarak cerrahi aletlerin sınıflandırılmasına neden olmaktadır. En uygun veteriner cerrahi set fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler hayvan sağlığı için fazlası ile önemlidir. Cerrahi müdahaleler yapılırken kullanılan kesici veya delici gibi cihazlar veteriner cerrahi set içerisinde yer almaktadır. Veteriner cerrahi aletler, kullanım amaçları ve yapısal özelliklerine göre çeşitlere ayrılmaktadır. Birbirinden farklı birçok firma tarafından üretilmiş olan cerrahi set çeşitleri kategorimizde en ucuz veteriner cerrahi set fiyatları ile sizleri beklemektedir. Veteriner hekimlerin gereksinim duyabilecekleri cerrahi set çeşitlerini detaylı şekilde inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Veteriner Cerrahi Alet Fiyatları

Veteriner kliniklerinde kullanılan çeşitli araçlar ve ekipmanlar arasında yer alan Veteriner cerrahi aletler, en uygun veteriner cerrahi alet fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da. Hayvanların sağlığına müdahale edilmesi ya da cerrahi operasyonlar için kullanılan veteriner cerrahi aletlerin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak farklılık göstermektedir.

 

Veteriner cerrahi aletlerin fiyatları, ürünlerin markasına, kalitesine ve üretilirken kullanılan malzeme cinsi ve özelliklerine göre değişmektedir. Kaliteli ve çok dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan ve daha karmaşık özelliklere sahip veteriner cerrahi aletler, diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Veteriner cerrahi aletlerin fiyatları, ürünlerin işlevselliğine ve set gibi ambalaj paketlemelerine göre de değişiklik göstermektedir. Veteriner cerrahi alet fiyatları hakkında net bilgi sahibi olmak ve ihtiyaçlarınızı bütçe dostu fiyatlarla karşılamak için kategorimizdeki ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR