Üvendire Şok Aleti Modelleri ve Fiyatları

Büyükbaş hayvanlar için üretilen üvendire şok aleti, hayvanların elektro şok ile kontrol edilmelerini sağlamaktadır. Sadece hayvan sağlığında kullanılan şok aleti başka canlılarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Özellikle büyükbaş hayvanların şoklanmasında kullanılan üvendire şok aleti hayvan yürütme ve ilerletmede kullanılan bir alet olduğundan hayvana dokundurulduğunda çalışmakta ve kolay kullanım sağlamaktadır.

 

Hava sıcaklığının artması ile oluşabilecek aşırı dalgalanmalarda ve ıslak hayvanlarda dahi maksimum performans alabileceğiniz veteriner şok cihazı modelleri son teknolojik tasarımlara sahiptir. Üvendire şok cihazı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modelleri hemen sipariş verebilirsiniz. Üvendire şok cihazı, veteriner şok cihazı ve hayvan şok cihazı modelleri kolay kullanıma sahiptir. Hayvan şok cihazı üvendire uzun saplı şarjlı modelleri en uygun şok cihazı fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Üvendire Nedir?

Üvendire diğer adı ile hayvan şok aleti, hayvancılıkta kullanılmakta olan önemli aletlerden bir tanesidir. Hayvanları yönlendirmek yahut kontrol etmek için kullanılan hayvan şok cihazı üvendire, yüksek olmayan bir voltaja sahip elektrik akımı veya pille çalışmaktadır. Büyükbaş ya da küçükbaş hayvanları yönlendirme de kullanılan hayvan şok cihazı üvendire, hayvanlara herhangi bir zarar vermemektedir. Eğitimli yahut deneyimli bireyler tarafından kullanılması gereken üvendire şok cihazı ürünlerini, en uygun hayvan şok cihazı fiyatları ile satın alarak hayvanlarınızın refahını sağlayabilirsiniz.

 

Üvendire Fiyatları

Üvendire şok cihazı modelleri ve en iyi elektro şok cihazı çeşitleri yaygın ürün yelpazesine ve ekonomik fiyata sahiptir. Üvendire uzun saplı ve üvendire şok cihazı modellerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Üvendire fiyatları gelen olarak ekonomik fiyata sahip olmakla beraber, fiyatlara etki eden unsurlarda bulunmaktadır. Hayvanların elektrik ile kontrol edilmesini sağlayan üvendire modellerinde ürün özellikleri fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Marka, motor gücü ve özellikler üvendire fiyatlarına etki etmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız karşılayacak olan ürüne karar vermeden evvel üvendire ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Üvendire Ne İşe Yarar?

Üvendire hayvan şok aleti modelleri sığırların kontrolü esnasında çok etkili olmaktadır. Hayvanların davranışlarını kontrol altına alabilmek, yönlendirmek yahut sınırlamak için kullanılan üvendire modelleri birçok işe yaramaktadır. Hayvanların kontrolünü sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiş üvendire çeşitleri güvenli kullanım imkanı sunmaktadır. Üvendire hayvan şok cihazı, genel olarak hayvanların kontrolü ya da eğitimi için kullanılan aletlerden bir tanesidir. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan üvendire cihazları, hayvanlardaki belirli davranışları durdurabildiği gibi istenilen davranışların öğretilmesini de sağlamaktadır. En uygun hayvan şok cihazı fiyatları ile satın alabileceğiniz üvendire şok cihazı ürünleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR