Üvendire Şok Aleti


Büyükbaş hayvanlar için üretilen üvendire şok aleti, hayvanların elektro şok ile kontrol edilmelerini sağlamaktadır. Sadece hayvan sağlığında kullanılan şok aleti başka canlılarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

 

Özellikle büyükbaş hayvanların şoklanmasında kullanılan üvendire şok aleti hayvan yürütme ve ilerletmede kullanılan bir alet olduğundan hayvana dokundurulduğunda çalışmakta ve kolay kullanım sağlamaktadır.

 

Hava sıcaklığının artması ile oluşabilecek aşırı dalgalanmalarda ve ıslak hayvanlarda dahi maksimum performans alabileceğiniz veteriner şok cihazı modelleri son teknolojik tasarımlara sahiptir. Üvendire şok cihazı modelleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek, ihtiyacınızı karşılayacak modelleri hemen sipariş verebilirsiniz. Üvendire şok cihazı, veteriner şok cihazı ve hayvan şok cihazı modelleri kolay kullanıma sahiptir. Hayvan şok cihazı üvendire uzun saplı şarjlı modelleri en uygun şok cihazı fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Üvendire Fiyatları

Üvendire şok cihazı modelleri ve en iyi elektro şok cihazı çeşitleri yaygın ürün yelpazesine ve ekonomik fiyata sahiptir. Üvendire uzun saplı ve üvendire şok cihazı modellerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Üvendire fiyatları gelen olarak ekonomik fiyata sahip olmakla beraber, fiyatlara etki eden unsurlarda bulunmaktadır. Hayvanların elektrik ile kontrol edilmesini sağlayan üvendire modellerinde ürün özellikleri fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Marka, motor gücü ve özellikler üvendire fiyatlarına etki etmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız karşılayacak olan ürüne karar vermeden evvel üvendire ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR