Suni Tohumlama Pistolesi Modelleri ve Fiyatları

Payet içerisinde bulunan çözünmüş spermanın hedefe taşınmasını sağlayan, tohumlamanın yapıldığı paslanmaz çelikten yapılan boru şeklindeki enjektör suni tohumlama pistolesi yahut kateteri ismi ile bilinmektedir. Pistolenin ön ucunda payetin dış yapısına uyum sağlayan payet içi uyarlanmış yeter derecede geniş boşluk dışında pistolenin iç çapı her yerde aynıdır.

 

Suni tohumlama pistolesi, iç çapı bölmesinin uzunluğu payetin uzunluğundan 1 cm daha kısadır. Bu nedenle payet kateterin ön ucundan dışarıya doğru bir çıkıntı yapmaktadır. Kullanılan payet hacmine göre (0,25-0,50ml) değişen çaplarda ya da kombine kullanılma özelliğinde de olabilmektedir.

 

Suni tohumlama çeşitleri arasında yer alan suni tohumlama pistolesi ürünleri, uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz paslanmaz çelik kullanılarak üretim yapılmıştır. Hauptner, Kruuse ve Minitube gibi markalara ait suni tohumlama pistole çeşitleri, Hijyenik kullanım için uygun tasarıma sahiptir. Pistole çeşitleri, suni tohumlamada dikkat edilecek hususlar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı markalara ait suni tohumlama malzemeleri ve suni tohumlama pistole çeşitleri en uygun fiyatlarla kategorimizde yer almaktadır.

 

Suni Tohumlama Pistolesi Fiyatları

Suni tohumlama ekipmanları arasındaki suni tohumlama pistolesi, hayvan tohumlama uygulamaların da kullanılan en iyi aparatlardandır. Ergonomik tasarıma ve kolay kullanıma sahip en iyi suni tohumlama pistole modelleri, en uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulmuştur. Suni tohumlama pistole fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre değişmektedir. Veteriner hekimlerin sıklıkla kullandığı ihtiyacınızı karşılayacak suni tohumlama ekipmanları çeşitlerini ve suni tohumlama pistolesi ürünlerini detaylı şekilde incelemek ve satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Minitube Üniversal Suni Tohumlama Pistole

Suni tohumlama ekipmanları arasındaki Minitube üniversal suni tohumlama pistole modelleri, çok satanlar arasındadır. Minitube üniversal suni tohumlama Pistole ürünleri hayvan tohumlama uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktır. Ergonomik ve kolay kullanımlı Minitube üniversal suni tohumlama pistole aparatı ile yüksek verimli ırklar elde edilmektedir. Çiftleşme yolu ile bulaşabilecek hastalıkları engelleyen suni tohumlama pistole ürünleri arasından kullanmak istediklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

 

Pistole Nedir?

Suni tohumlama, hayvan üretilmesi ya da yetiştirmesinde kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Suni tohumlama yöntemde, dişi hayvanın doğal yolla döllenmesi yerine, özel bir cihaz olan suni tohumlama pistolesi kullanılmaktadır. Suni tohumlama pistolesi aracılığı ile erkek hayvanlarda alınan sperm dişinin rahimine aktarılmaktadır. Veteriner hekimlerce kullanılan suni tohumlama pistole modelleri, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kullanımı çok basittir. Spermin kontrollü bir yöntem ile dişinin rahmine ulaşmasını sağlarken, enfeksiyon riskini minimuma indiren pistole modelleri için hemen şimdi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Suni Tohumlama Pistolesi Ne İşe Yarar?

Suni tohumlama pistolesi ürünleri hayvancılık sektörü başta olmak üzere sıklıkla kullanılan cihazlardan biridir. Suni tohumlama pistolesi modelleri, inek, koyun ve keçi gibi küçükbaş ve büyükbaş hayvanların üreme sürecini kolaylaştırmaktadır. Erkek hayvanın spermini dişi hayvana suni olarak enjekte etmek için Suni tohumlama pistolesi kullanılmaktadır. Genetik özelliklerin yanı sıra soyun iyileştirilmesi, istenen kalitede sürü ve hayvanların üremesi için uygulanan yöntemlerden olan suni tohumlama işlemi esnasında suni tohumlama pistolesi kullanılmaktadır. Üreme verimliliğini artırmaya ya da istenmeyen gebelikleri engellemeye yardımcı olan suni tohumlama pistolesi, hayvan üretiminde istenen verimliliği sağlarken, kaliteyi de iyileştirmektedir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR