Çok Kullanımlık Mika Enjektör

Fazla hayvanı olan işletmeler için fazlası ile kullanışlı olan çok kullanımlık mika enjektör, uzun ömürlü olmasından dolayı yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılar yüksek derecede kaynatarak ya da yıkayarak sterilize etme imkanı yakalamaktadır.

 

Çok kullanımlık mika enjektör, dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde büyük darbelere karşı dayanarak uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Mika enjektör aynı zamanda size birden fazla kullanım imkanı tanıyarak enjektör giderlerinizde ekonomi yapmanızı sağlamaktadır.

 

Hayvan sağlığına uygun malzemeden yapılan çok kullanımlık mika enjektör, hayvanlarınızın sağlığını kesinlikle etklememektedir. Mika ve şeffaf gövdeye sahip olan bu enjektöre aynı zamanda hem vidalı hem de normal iğneler takılarak kullanılır.

 

Şeffaf plastik kullanılarak üretilen çok kullanımlık mika enjektör ürünleri küçükbaş, büyükbaş ve diğer hayvan cinslerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı cc leri bulunan mika enjektör çeşitlerinin parçaları birbirinden kolaylıkla ayrışmaktadır. Mika enjektör çok kullanımlık çeşitleri, uzun ömrü ve dayanıklı yapısı ile hayvancılık sektöründe fazlası ile talep edilmektedir.

 

Hayvan sağlığı ve aşı için kullanılan mika enjektör modelleri sterilize edilebildiği için tekrardan kullanılmaktadır. En uygun fiyat seçeneği ile sipariş verebileceğiniz mika enjektör çeşitlerini kaynamış su ile sterilize edebilirsiniz. Mika enjektör 5 cc, 10 cc mika enjektör ve mika enjektör 20 cc modellerini ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Mika Enjektör Fiyatları

Enjektör çeşitleri arasındaki mika enjektörler ekonomik fiyat seçeneği ile sizleri beklemektedir. Çok kullanımlık mika enjektör fiyatları ürünlerin cc ölçülerine ve markalarına göre farklılık göstermektedir. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan mika enjektör çeşitleri indirimli ve avantajlı fiyatları ile Çiftlik Mağazam da. Geniş ürün yelpazesine sahip en uygun mika enjektör fiyatları ile sipariş verebileceğiniz çeşitler diğer enjektör modellerine kıyasla çok ekonomiktir. Hayvancılık işletmeleri tarafından tercih edilen mika enjektörler hayvanlarda kolay kullanım sağlamaktadır. Darbelere karşı dayanıklı ve kolay kolay kırılmayan çok kullanımlık mika enjektör modelleri ve fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynatmalı 5 CC mika enjektör, 10 CC mika enjektör kaynatmalı, 20 CC mika enjektör ve farklı CC’deki enjektör çeşitleri uygun mika enjektör fiyatları ile satışa sunulmuştur. Kullanmak istediğiniz özelliklere sahip mika enjektör kaynatmalı modelini, mika enjektör ekonomik fiyatla Çiftlik Mağazam’dan satın alın. Steril tek kullanımlık şırıngalara kıyasla daha uygun olan mika enjektör çeşitleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Mika Enjektör Nedir?

Sıvı ilaçların yanı sıra başka materyallerin hassas bir biçimde dozajlanması ve enjekte edilmesi için kullanılmakta olan enjektör çeşitlerine mika enjektör denilmektedir. Gövdesi genellikle şeffaf ya da yarı şeffaf mika malzemesinden yapılmış, piston kısmı ise plastik yahut lastikten oluşan mika enjektörler kaynatmalı enjektör olarak bilinmektedir. Tıbbi uygulamalarda Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan mika enjektörler, tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Şeffaf veya yarı şeffaf gövdesinden dolayı içerideki sıvının görülmesini sağlayan mika enjektör çeşitleri düşme ve çarpma gibi durumlarda kolay kolay kırılmaz. İlaçların doğru dozda ve doğru şekilde enjekte edilmesini sağlayan mika enjektör modelleri yaygın ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Çok Kullanımlık Mika Enjektör Ne İşe Yarar?

Çok kullanımlık mika enjektör modelleri genel olarak, veteriner uygulamalarında kullanılan enjektör çeşitlerindendir. Veteriner hekimlerin hayvanlara çeşitli maddeleri doğru bir şekilde uygulamak için kullandığı çok kullanımlık mika enjektörler, daha çok sağlık ve tedavi amaçlı olarak kullanılmaktadır. Hayvanlara vitamin, aşı ya da diğer tedavi maddelerini hassas bir şekilde dozlamak için kullanılan çok kullanımlık mika enjektörler tek kullanımlık enjektörlere kıyasla çok avantajlıdır. Sıvı maddenin doğru olarak dozlanmasını ve hayvanın vücuduna verilmesini kolaylaştıran çok kullanımlık mika enjektör çeşitleri, tedavi süreçlerinin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR