Hızlı Test Kiti Modelleri ve Fiyatları

Veteriner hızlı test kiti, veteriner hekimlerin uygulama ortamlarında ya da sahada hastalık teşhisine yardım eden hızlı ve uygun maliyetli bir yöntemdir. Veteriner hızlı test kitleri hayvan idrarı, kan ve dışkı üreinde özel kullanım için geniş bir yelpazede veteriner teşhis testleri sunmaktadır.
 

HIzlı testler, tükürük, kan, serum ya da dışkıdan toplana örneklerdeki virüslerin ve bakterilerin varlıklarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Bir tarama testi çeşidi olan hızlı test kiti en geç 15 dakika içinde çok hızlı sonuç vermektedir.


Hızlı Test Kitleri Nasıl Çalışır?

Bağışıklık sisteminin bir parçası olan kimyasallar yani antikorlar, bakteri ya da virüs vücuda girdiği anda bağışıklık siteminde üretilmeye başlarlar. Antikor, vücuda giren bakteri ve virüs gibi zararlı organizmaları tanımak ve vücudun enfeksiyona karşı savaşma sistemlerini harekete geçirmek ile görevlidir.


Antikorların varlıkları hayvanların vücudundaki virüs ya da bakterinin var olup olmadığını belirlemek için kullanılmaktadır. Diğer bir deyiş ile hızlı test kiti ile çoğu virüs ve bakterinin kendisini aramak yerine antikorları tespit ederek sonuca ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Veteriner hekimlere özel hızlı test kitleri en ucuz fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Veteriner hekim Hızlı test kitleri özellikleri ve Veteriner hızlı test kitleri fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Veteriner hızlı test kitleri çeşitleri hayvanlar için en iyi ve en hızlı bakımı sağlamaktadır. Veteriner hekim klinik gereksinimleri arasında yer alan hızlı test kitleri çeşitlerine Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

 

Hızlı Test Kiti Çeşitleri Nelerdir?

Hızlı test kitleri çeşitleri kullanıldığı yerlere göre değişiklik göstermektedir. Yaygın kullanım alanlarına sahip olduğu için hızlı test kitlerinde çeşitlilik mevcuttur. Kullanmak istediğiniz alana uygun hızlı test kiti satın almanız gerekmektedir. Kedi hızlı test kiti, köpek hızlı test kiti, kedi ve köpek ortak hızlı test kiti ve büyükbaş hızlı test kiti çeşitleri hızlı test kiti çeşitleri arasında yer almaktadır. Hızlı test kitleri çeşitleri arasından kullanmak istediğiniz alana uygun olanları veteriner hızlı test kitleri fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz.

 

Veteriner Hızlı Test Kitleri Fiyatları

Veteriner hızlı test kitleri fiyatları üründen ürüne ve markadan markaya değişiklik göstermektedir. Hızlı test kiti fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre de farklılaşmaktadır. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan, yüksek hassasiyetli hızlı test kitleri Bionote, Kerbl, Kruuse ve Merck gibi birbirindan farklı markalar tarafında üretilerek Veteriner hekimlerin kullanımına sunulmuştur. Çok amaçlı veteriner hızlı test kiti çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri satın alarak, hayvanlara en iyi bakımı uygulayabilirsiniz. Veteriner hekimlikteki hızlı tanı kitleri ve en çok satan hızlı test kitleri en uygun fiyat seçeneği ve yaygın ürün yelpazesi ile Çiftlik Mağazam da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR