₺82,04 KDV Dahil
₺104,82 KDV Dahil
₺97,75 KDV Dahil
₺144,09 KDV Dahil
₺787,22 KDV Dahil
₺1.005,89 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.208,00 KDV Dahil
₺2.587,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺751,16 KDV Dahil
₺959,82 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
₺901,39 KDV Dahil
₺1.151,78 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Hızlı Test Kiti


Veteriner hızlı test kiti, veteriner hekimlerin uygulama ortamlarında ya da sahada hastalık teşhisine yardım eden hızlı ve uygun maliyetli bir yöntemdir. Veteriner hızlı test kitleri hayvan idrarı, kan ve dışkı üreinde özel kullanım için geniş bir yelpazede veteriner teşhis testleri sunmaktadır.
 

HIzlı testler, tükürük, kan, serum ya da dışkıdan toplana örneklerdeki virüslerin ve bakterilerin varlıklarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Bir tarama testi çeşidi olan hızlı test kiti en geç 15 dakika içinde çok hızlı sonuç vermektedir.


Hızlı Test Kitleri Nasıl Çalışır?
 

Bağışıklık sisteminin bir parçası olan kimyasallar yani antikorlar, bakteri ya da virüs vücuda girdiği anda bağışıklık siteminde üretilmeye başlarlar. Antikor, vücuda giren bakteri ve virüs gibi zararlı organizmaları tanımak ve vücudun enfeksiyona karşı savaşma sistemlerini harekete geçirmek ile görevlidir.


Antikorların varlıkları hayvanların vücudundaki virüs ya da bakterinin var olup olmadığını belirlemek için kullanılmaktadır. Diğer bir deyiş ile hızlı test kiti ile çoğu virüs ve bakterinin kendisini aramak yerine antikorları tespit ederek sonuca ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Veteriner hekimlere özel hızlı test kitleri en ucuz fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. Veteriner hekim Hızlı test kitleri özellikleri ve Veteriner hızlı test kitleri fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Veteriner hızlı test kitleri çeşitleri hayvanlar için en iyi ve en hızlı bakımı sağlamaktadır. Veteriner hekim klinik gereksinimleri arasında yer alan hızlı test kitleri çeşitlerine Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.