Koruyucu Eldiven Modelleri ve Fiyatları

Eller, insan vücudunun en hassas cilde sahip olan noktalarından birisidir. Elleri muhafaza etmek için her daim her işi yaparken dikkatli olmak ve eldiven takmak gerekmektedir. Eldiven kullanılmadan uygulanan kimyasal işlemlerde, inşaat işlerinde veya en basitinden ev işlerinde fazlasıyla sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz.

 

Koruyucu eldiven kullanmadan yapılan işlemlerde, ellerinizde ciddi hasarlar ve yaralanmalar oluşabilir. Bunların yanı sıra ellerinizin derisinde yanık, leke ve benzeri sorunlarda meydana gelebilir. Bu sebeple bir işe başlamadan evvel kesinlikle yanınızda el koruyucu eldivenler bulunmalıdır.

 

Koruyucu Eldiven Nedir?

Koruyucu eldiven isminden de anlaşılacağı gibi koruyan ve kişisel kullanılabilen bir üründür. Sağlık, gıda ve temizlik gibi birbirinden farklı sektörlerin yanı sıra hayvancılıkta da kullanılan koruyucu eldivenler, her türlü dış etkenden, kimyasallardan ve pisliklerden ellerin korunmasını sağlamaktadır. Çalışan bireylerin ellerini yaralamalara karşı da muhafaza eden koruyucu eldivenler, kesici ve delici gibi zararlı unsurlara karşıda kullanılmaktadır. Koruyucu ekipmanlar arasında yer alan ve çalışma ortamların olmazsa olmazı olan koruyucu eldiven modelleri, kullanıldığı ortamlarda ihtiyaçları karşılamak için farklı materyallerden üretilmiş olup farklı özelliklere sahiptirler.

 

Koruyucu Eldiven Ne İşe Yarar? 

El koruyucu eldivenler, olabilecek bütün iş kazalarına, sakatlanmalara ve ölümcül vakalara karşı kesinlikle takılması gereken iş sağlığı ve güvenliği malzemeleri arasında yer almaktadır. Bütün işler el yordamı ile yapıldığından ötürü ve her yere ellerle dokunma sağlandığından dolayı, eldiven kullanımı da her ortamda gerekli ve mühimdir.

 

Eldiven kullanılmadan uygulanan işlerde sakatlanmalara, iş kazalarına ve kimyasal ölümcül durumlara karşı daha fazla risk alınmış olur ve tehlikeler de daha kolay meydana gelebilir. Bu sebeple çalışan ve iş yapan her birey, kesinlikle el koruyucu eldiven kullanmalıdır. İş niteliğine göre değişik özelliklere sahip olan koruyucu eldiven çeşitlerini kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

 

Koruyucu Eldiven Çeşitleri Nelerdir? 

Pek çok çeşidi bulunan el koruyucu eldivenler, her ortamda rahatlıkla kullanılabilen olmazsa olmaz iş güvenliği ürünleridir. Kısacası koruyucu eldivenleri her alanda kullanarak, elleriniz zarar görmeden bütün işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 

  • El koruyucu olarak üretim yapılan koruyucu eldiven çeşitleri, ellerin derisini tamamen korumaktadır.
  • Elleriniz hasar görmeden işlerinizi yapmanıza imkan sunar.  Ayrıca bütün iş kazalarına karşı tedbirli olmanızda size yardımcı ve destekçidir.
  • Pudralı ve Pudrasız çeşitlerinden dolayı kullanımı çok rahattır. Koruyucu eldiven siyah ve koruyucu eldiven mavi gibi pek çok renk seçeneği yer almaktadır.
  • Uygulanacak olan işin özelliğine bağlı olarak arzu ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz modeli satın alma şansınız mevcuttur.
  • Dokuma kumaştan tasarlanana koruyucu eldiven çeşitleri kimyasallara karşı da ellerinizi hassas bir biçimde koruma yapar.


Koruyucu Eldiven Standartları Nelerdir?

El koruyucu olarak üretilen ve dokusu ile fazlası ile kullanışlı olan koruyucu eldiven modellerinin en önemli özelliği terlemeyi önleyici olmasıdır. Ellerinizi terletmeden, ellerinize herhangi bir zarar vermeden veya hasara yol açmadan rahatlıkla bütün işlerinizi bitirmenizi sağlayan eldiven çeşitleridir.

 

Genel olarak erkekler tarafından kullanımı tercih edilen koruyucu eldivenlerin küçük ebatları da yer almaktadır. Küçük boyuttaki koruyucu eldiven çeşitleri kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Elleri koruma özelliği ön planda yer almaktadır. El koruyucu eldivenler, her işi yaparken kolaylıkla kullanılabilecek yapıdadır.

 

Koruyucu Eldiven Fiyatları

İş güvenliği için tercih edilen koruyucu eldiven fiyatları eldivenin çeşidine, markasına ve yapısına göre farklılık göstermektedir. Nitril Muayene eldiveni, Vinil Muayene eldiveni ve Lateks muayene eldiveni pudralı ve pudrasız çeşitleri ile kategorimizde yer almaktadır. Uygun fiyatlarla ve kolay alışveriş seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz koruyucu eldiven çeşitlerini rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Koruyucu iş eldiveni çeşitleri birbirinden farklı popüler markalar tarafından üretim yapılmaktadır. İşçi güvenliği için sıklıkla kullanılan El koruyucu eldivenler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Koruyucu eldiven çeşitleri ve kesilmeye karşı koruyan eldiven modelleri çalışma esnasında ellerinizi en iyi şekilde korumaktadır. En ucuz koruyucu eldiven fiyatları ile sipariş verebileceğiniz Kaliteli iş eldiveni, Dayanıklı iş eldiveni ve Ağır iş eldiveni ürünleri kullanıcı beklentilerini karşılayacak özellikleri ile sıkça tercih edilmektedir. El koruyucu eldiven ve iş eldiven çeşitlerini sipariş vererek, mekanik ve kimyasal risklere karşı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Koruyucu Eldivenler Neden Kullanılmalıdır?

El Koruyucu eldiven modelleri, iş sağlığı ve güvenliği alanlarının vazgeçilmez ögeleridir. Çünkü tüm işlerde el yordamına başvuruluyor ve her duruma ve koşula dokunularak ulaşmak isteniyor. Bu nedenle el koruyucu eldiven kullanmadan yapılan işlerdeki sakatlanma oranları artabiliyor ve çoğu zaman tehlikeli durumlar oluşturabiliyor. Bu sebeplerden dolayı, farklı özeliklere sahip el koruyucu eldiven modellerinin tercih edilerek kullanılmasını öneriyoruz. Kategorimizde yer alan çeşitli modeller arasından kullanacağınız alana uygun olan modeli tercih edilerek hemen satın alabilirsiniz. Her alanda rahatça kullanabilecek şekilde tasarlanmış olan el koruyucu eldivenlerimize en uygun koruyucu eldiven fiyatları ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR