Sığır Kaldıracağı

Sığır kaldıracağı 800 kiloya yakın kaldırma kapasitesine sahiptir. Üzerinde bulunan kıskaçlar sayesinde hayvanların kalça kemiklerinden kavrar. Felçli olan inekleri yerinden kaldırmak için kullanılan sığır kaldıracağı güçlü bir kaldırma aparatıdır. Tutma aparatları ineğin ağırlığına göre ayarlanmaktadır. İneklerin doğumdan sonra fazla yıpranmaları sonucunda ayağa kalkamama gibi durumları meydana gelmektedir. Böyle bir durumda da kaldırma aparatı yardımı ile kaldırılır. 

 

Hayvanın yerinden kaldırılması içinde sığır kaldıracağı kullanılır. Bir calaskal ve vinç yardımı ile kolaylıkla sığır kaldıracağının üstünde yer alan halkaya tutturulup kullanılabilir. Aynı zamanda yerli imalattır. Kalitesi de test edilmiştir. sığır kaldıracağı sığır besleyicilerinin ihtiyaç duyduğu bir üründür.

 

Ayağa kalkmakta zorluk çeken hayvanlar için kullanabileceğiniz sığır kaldıracı çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Hayvanların ayağa kalkmasını sağlayan sığır kaldıracı çeşitleri ile sığırları ve inekleri kolaylıkla ayağa kaldırabilirsiniz.

 

Hayvancılıkta gerekli malzemeler arasında yer alan sakat sığır kaldıracı ürünleri, en ucuz sığır kaldıracı fiyatı ile Çiftlik Mağazam da. Yatalak hayvanları yerinden kaldırmak için kullanabileceğiniz sığır kaldıracı çeşitlerinin ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek en doğru karar verebilirsiniz.

 

Sığır Kaldıracağı Fiyatları

Ayağa kalkmakta güçlük çeken sığırlar için uygun özeliklere sahip sığır kaldıracağı modellerinde fiyatlar genellikle farklık göstermektedir. Doğum sonrası ve büyükbaş hayvan çiftçileri için son derece gerekli bir ihtiyaç olan sığır kaldıracağı modelleri farklı markalar tarafından farklı ağırlığa sahip hayvanlar için üretilmiştir. Sığır kaldıracağı fiyatları ürünlerin özeliklerine, markasına ve kullanılabilir ağırlıklarına göre değişmektedir. Bütün hayvanların ayağa kalkmasını sağlayan, 900 kg ve 1500 kg’a kadar kaldırma hacmine sahip sığır kaldıracağı modelleri en uygun sığır kaldıracağı fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR