₺3.850,00 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.650,00 KDV Dahil
₺2.850,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.100,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.510,00 KDV Dahil
₺1.850,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺430,00 KDV Dahil
₺454,25 KDV Dahil
₺747,50 KDV Dahil
₺977,50 KDV Dahil
₺21,50 KDV Dahil
₺29,78 KDV Dahil
₺1.564,00 KDV Dahil
₺1.725,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺680,00 KDV Dahil
₺2.113,62 KDV Dahil
₺126,50 KDV Dahil
₺143,75 KDV Dahil
₺3.277,50 KDV Dahil
₺4.025,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺146,05 KDV Dahil
₺166,75 KDV Dahil
₺440,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺304,75 KDV Dahil
₺341,43 KDV Dahil
₺287,50 KDV Dahil
₺402,50 KDV Dahil
1 2 >

Sığır Tırnak Bakımı

Sığır tırnak bakımında amaç, vücut ağırlığından kaynaklanan basıncı dört ayağa da eşit olarak dağıtmaktır. Çoğu faktör, genetik, barınak tipi, mevsim, yaş, gebelik ve laktasyon ile beslenme koşulları ayak sağlığı üzerinde oldukça etkilidir. Tırnaklarda vücutta bulunan diğer dokular gibi hastalanmaktadır. Hayvanlarda ayak hastalıları süt veriminin azalmasına neden olarak sütten elde edilen gelirin düşmesine ve hayvanın yem yemesine engel olarak kilo kaybetmesine neden olmaktadır.

 

Tırnak bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iş olduğundan usta bir tırnak bakıcısı, özel tırnak bakım ürünlerini kullanarak tırnak kesimi yapmalıdır. Bu zamana kadar geliştirilmiş çeşitli tırnak bakım aletleri bulunmak ile birlikte hangi aletin kullanılacağı ise tecrübe ve tercihe bağlı olarak değişmektedir.

 

Hayvanlarda Ayak Sağlığı ve Bakımı

En iyi tırnak bakımı ürünleri ile verimli tırnak bakımı yaparken, tırnak rahatsızlıkları ve erken topallık riskini minimuma indirebilirsiniz. Sağlıklı tırnaklara sahip hayvanlar kendilerini iyi hissederken diğer hayvanlara kıyasla üretken olurlar. Düzenli tırnak bakımı ile sağlıklı tırnaklara sahip hayvanlar sayesinde maksimum verim alabilirsiniz. Aesculap, Dedeks, Demotec, Hauptner ve Kerbl gibi markalara ait tırnak bakımı ürünleri, hayvanların tırnakları için düzenli bakım imkanı sunmaktadır. Hayvan tırnak sağlığı, hayvan tırnak bakımı ürünleri modelleri yardımıyla, kolaylıkla yapılabilmektedir. Hayvanların tırnak bakımında iltihap, yara ya da yabancı cisim türü problemler rutin olarak takip edilmelidir. Düzenli takibin yanı sıra ahır zeminlerinin temiz ve kuru olması da son derece önemlidir. Açık veya kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen hayvan tırnak bakım modelleri, ideal hayvan sağlığı ve sağlıklı tırnaklar için kesinlikle kullanılmalıdır.

 

Sığır Tırnak Bakım Ürünleri Fiyatları

Hayvanların sağlığının yanı sıra rahatlığı söz konusu ise, sığırların tırnak bakımı fazlası ile önemlidir. Hayvancılık alanında faaliyetlerini sürdüren çiftçiler için sığır tırnak bakım ürünleri kritik rol üstlenmektedir. Sığırların tırnak sağlığını muhafaza etmek, tırnak hastalıklarının önüne geçmek ve de tedavi etmek amacıyla kullanılan sığır tırnak bakım ürünlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü sığır tırnak bakım ürünleri fiyatlarına etki eden birbirinden farklı pek çok unsur bulunmaktadır.

 

Tırnak kesme makasları, tırnak kesme diskleri, törpüler, tırnak kesme makinaları, çam katranları gibi sığır tırnak bakım ürünlerinin çeşitliliği fiyatları etkileyen unsurlardandır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması, sığır tırnak bakım ürünleri fiyat aralığının da geniş olmasına neden olmaktadır. Tırnak bakım ürünlerinin kalitesi de fiyatlar üzerinde son derece etkili olmaktadır. Popüler markalar tarafından üretilmiş olan sığır tırnak bakım ürünleri, genellikle daha yüksek fiyatlı olmakla beraber, uzun ömürlü ve etkili bir kullanım sağlamaktadır. Sığır tırnak bakım ürünleri fiyatları, ürünlerin çeşidine, kalitesine, markasına ve kullanım amacına bağlı olarak farklılaşmaktadır. En uygun sığır tırnak bakım ürünleri fiyatları ile sizlere sunmuş olduğumuz çeşitler arasından seçim yaparak, hayvanlarınızın tırnak bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

İneklerde Tırnak Bakımı
Besi danaları ve süt ineklerinde belirli periyotlar şeklinde sürekli olarak tırnak bakımı yapılmaktadır. Bu periyot ise ülkemiz hayvancılığında ahır şartlarına göre değişmekte olduğundan en fazla 6 ayda bir bakım olmak şartıyla yılda 2 defa tırnak kesimi ve bakımı yapılmalıdır.

 

İneklerde, tırnakları insan uzvu gibi sadece tırnak olarak görmemek gerekir, aynı zamanda ineklerde tırnak tüm vücudun ağırlığını taşıyan tüm yükü çeken katlanan bir yük taşıyıcısıdır. Tırnak bakımı yaptırmanın en büyük amacı hayvanın ağırlığını tırnak tabanında eşit olarak dağıtarak ayağını yere bastırmaktır. 

 

Hayvan Tırnak Bakım Ürünleri

Hayvan Tırnak Bakım Ürünleri, hayvanların bakımını sağlamak amacıyla kullanılan, güvenirliği ve kalitesi açısından önem taşımaktadır. Ayrıca bu bakım ürünleri kalite ve ekonomik açıdan sizlere ve hayvanlarınıza güven sağlamaktadır. Sığır botu ve tırnak kesme diski tercihleri ile ayak sabitleyici tercihlerinin yanında yapışkan özelliğe sahip olan bandaj modellerinin bakım ürünleri kalite açısından ön plandadır. 

 

Tırnak bakımı konusunda hayvan tırnak bakım ürünlerinden faydalanacağınız temiz sonuçlar sayesinde, hayvanlarınız size daha avantajlı ve sağlıklı fırsatlar sunacaktır. Yatırımlarını hayvanlar üzerinde yapan insanlar almış oldukları bu hayvan tırnak bakımı aletleri ile yapmış olduğu çalışmaları sayesinde yatırımlarını koruyabilirler. Ayrıca burada sizlere sunulmuş olan ürünler sayesinde işlerinizi kolaylaştıracak fırsatlar sunulmaktadır. Hayvan Tırnak Bakım Ürünlerinin geniş ürün seçenekleri ve indirimli fiyatları sizlere büyük avantaj sağlamaktadır.

 

Yatırımlarını hayvanlar üzerinde yapanlar, hayvanlarının en iyi şartlar altında büyüyüp gelişmeleri konusunda her türlü bakımı düşünmelidirler. Hayvan sahipleri yapmış oldukları bakımlar sayesinde kendilerini avantajlı hale getirirler. Ancak bu koşulları sağlayabilmek için hayvan sağlığını yakından takip etmeleri oldukça önemlidir. Özellikle sürekli ayaklarının üzerinde duran hayvanlar için yapılacak olan hayvan tırnak bakımı kolay çözümler oluştururlar.

 

Hayvan tırnak bakım ürünlerinin sizlere sağlamakta olduğu sınırsız hizmet ile avantajlı çözümlere sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan bu bakım ürünleri ile hayvanlarınızın ayak ve tırnak bakımını sağlayarak daha sağlıklı koşullar altında çok iyi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

 

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda tırnakların belirli periyotlarla bakımı, hayvanların genel sağlığı bakımından son derece önemlidir. Belirli aralıklarla yapacağınız Hayvan tırnak bakımı işlemlerinde en iyi Büyükbaş hayvan tırnak bakımı aletleri çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sığırlarda tırnak kesimi Hayvan tırnak bakım aletleri ile kolay ve rahat şekilde yapılmaktadır. Büyükbaş hayvan tırnak bakımı için en iyi hayvan tırnak bakım ürünleri en uygun fiyat seçeneği ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

Sığırlarda tırnak kesimi için kullanabileceğiniz sığır tırnak makası, sığır tırnak takozu ve sığır tırnak bakım seti ürünleri gerekli olan alet ve ekipmanlardan bazılarıdır. Sığır tırnak kesimi aletleri ile yapılan tırnak bakımı sayesinde sığırlarda tırnak sorunları giderilmektedir. Sığır tırnak bakım ürünleri ve sığır tırnak ilaçları hayvanlarda tırnak bakımı için kullanılan ürünlerdendir. Sığırlarda tırnak bakımı için kullanabileceğiniz farklı markalar tarafından üretilmiş olan Sığır tırnak kesimi ürünleri ve Büyükbaş tırnak kesim aletleri en uygun inek tırnak bakımı fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR