Rumen İçerik Sondası


Rumen içeriğinde biriken içeriği boşaltmak için rumen içerik sondası kullanılmaktadır. Aynı zamanda büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda sıvı muayenesi için örnek almaya özefagus daralmalarını ve tıkanıklıklarını saptamak için uygulanan bir yöntemdir.

 

Rumen içerik sondası iç çapı genellikle 2,5 cm, uzunluğu ise 275 cm civarındadır. Veteriner hekimlerin rumen içerik muayenesinde en çok tercih ettikleri özel üretim plastik bir üründür.

 

Rumen İçerik Sondası Fiyatları

Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan rumen içerik sondası modelleri genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Rumen içerik sondası fiyatı, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Rumen içerik sondası fiyatları, ürünlerin markasına, kalitesine ve üretilirken kullanılan materyallere göre farklılaşmaktadır. Bu gibi etkenlerin yanı sıra ürünleri özellikleri de rumen içerik sondası fiyatlarına etki etmektedir. Fiyatları etkileyen faktörler arasında materyal kalitesi, uzunluk, esneklik, ağızlık ya da başlık özellikleri bulunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir rumen içerik sondasına sahip olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR