₺890,00 KDV Dahil
₺950,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
₺480,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺4.364,25 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.364,25 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.414,85 KDV Dahil
₺4.870,25 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺793,50 KDV Dahil
₺1.092,50 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
₺454,25 KDV Dahil
₺517,50 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺747,50 KDV Dahil
₺351,87 KDV Dahil
₺461,42 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
₺163,89 KDV Dahil
₺7.650,00 KDV Dahil
₺8.500,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.150,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.150,00 KDV Dahil
₺2.650,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺515,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
1 2 >

Enjektör Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde enjektörler insan ve veteriner hekimliğinde aşılama, antibiyotik, ilaç, anestezik madde ve insülin uygulamaları gibi değişik amaçlarla kullanılmaktadır.

 

Tüm dünyada insan ve hayvanlarda en sık yapılan medikal uygulamaların en önemlisi enjeksiyon olmuştur. Enjektör iğnelerinin birden fazla kullanılabilir olması, enjektör ya da iğneleri aracılığı ile deride bulunan mikroorganizmaların derin dokulara ulaşmasına, kanla ve apse ile bulaşan hastalıkların yayılmasına yol açmaktadır. Bu nedenle kullanılan enjektör tek kullanımlık olmalıdır. Aksi halde özellikle sığır işletmeciliğinde hayvanların sağlıklarında bozulmalar deri altlarında apse ya da kan birikimi meydana gelir ve bu da bulaşıcı hastalığa neden olabilir.

 

Sonuç olarak hayvan işletmeciliğinde tek kullanımlık enjektör iğnelerinin birden fazla kullanılmaması ve enjeksiyon önces, dezenfeksiyon yapılması gereklidir. Enjektör iğnelerinde enfeksiyona neden olacak sorunların oluşmaması için enjektör ve iğneleri tek kullanımlık olarak tercih etmek gereklidir.

 

Veteriner Enjektör Nedir?

Hayvancılık mesleğinin uygulanması için en önemli gereklilik Enjektörlerdir. Hayvancılık sektörü alanında insanların işlerini kolaylaştıran ve avantaj oluşturan alternatiflerin, mekanik olarak kusursuz bir çalışma kabiliyeti bulunmaktadır. Hayvan sağlığını daha iyi koşullarda kontrol edebilme bakımından, enjektör ve enjektör çeşitleri önemli bir malzeme ve avantaj olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Veteriner enjektör ve veteriner şırıngası çeşitlerinin sağlıklı ve avantajlı şartlarda, insanlara çok büyük yardımı bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan enjektör modellerinin kalitesi ve de sağlık açısından ortaya koymuş olduğu önem, yapılan yatırımların karşılığını en iyi biçimde yansıtmaktadır.

 

Hayvancılık sektöründe uzman, firmamız tarafından beğeninize sunulan Veteriner enjektör modelleri en uygun veteriner enjektör fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Çok kullanışlı veteriner enjektör çeşitleri paslanmaz yapıdadır. Aynı zamanda mika enjektör veteriner şırıngası ve hayvan enjektör fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlı veteriner şırınga çeşitleri ve veteriner otomatik enjektör çeşitlerini kategorimizden inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Enjektör Çeşitleri Nelerdir?

Veteriner enjektör çeşitleri işlevlerinin yanı sıra yapılarına göre farklılık göstermektedir. Veteriner Enjektör iğneleri, hayvanlardaki deri kalınlığı veya parazitlenme riskine karşı olarak özel olarak üretilmiş olup kendi arasında değişik modelleri bulunmaktadır. Otomatik enjektör çeşitleri ve ilaç içirme enjektörü çeşitleri sıklıkla tercih edilen enjektör çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı hayvan türlerine uygun olacak şekilde olan enjektör renklerinin seçilmesi gerekmektedir.

 

Veteriner Enjektör Fiyatları?

Socorex, Kerbl, Ukal, Henke, Berika ve diğer markalara ait Veteriner enjektörü modelleri ve şırınga çeşitleri en uygun veteriner enjektör fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Veteriner enjektör fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılaşmaktadır. Ekonomik fiyatları ile dikkat çeken Hayvan Enjektör Fiyatları ile sahip olabileceğiniz veteriner enjektör çeşitleri özel olarak tasarlanarak üretim yapılmıştır.

 

Otomatik Enjektör

Otomatik enjektör ve şırınga, hayvancılık uygulamalarında Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan veteriner enjektörü modelleri, insanlara işlerini kolaylaştırırken aynı zamanda kar sağlayan avantajlar da sağlamaktadır. Hayvan sağlığı yönetimi açısından, sağlıklı ve yararlı olan otomatik enjektörler pratik kullanıma sahiptir. Veteriner hekimlerin hayvanların muayene ve müdahalelerinde kullandığı veteriner enjektör ve şırınga çeşitleri, gerekli olan ilaçların enjekte edilmesinde de kullanılmaktadır. Sıvı olan ilaçları hayvanlara enjekte etmek için kullanılan Otomatik enjektör ve şırıngalar 5 cc, 10 cc, 20 cc, 30 cc ve 50 cc gibi farklı boyutlarda olabildiği gibi paket içerik sayıları da değişiklik göstermektedir. Boyutları ve özellikleri farklılık gösteren veteriner enjektör ve şırınga çeşitlerini kategorimizden hemen inceleyebilir, ihtiyacınız olanları sepetinize ekleyerek hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

Otomatik Enjektör Ne İşe Yarar?

Önceden ölçülmüş olan bir ilaç dozunu vermek üzere özel olarak tasarlanmış olan otomatik enjektör çeşitleri birçok işe yaramaktadır. Veteriner hekimler tarafından sıklıkla kullanılan otomatik enjektör çeşitleri üzerindeki bir düğme, iğneyi çabuk bir şekilde yerleştiren ve ilacı veren bir yayı serbest bırakmaktadır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR