₺195,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
₺112,47 KDV Dahil
₺134,83 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
₺1.022,72 KDV Dahil
₺84,12 KDV Dahil
₺96,13 KDV Dahil
₺28,17 KDV Dahil
₺33,23 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
₺68,71 KDV Dahil
₺75,10 KDV Dahil
₺793,50 KDV Dahil
₺862,50 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺118,84 KDV Dahil
₺129,57 KDV Dahil
1 2 3 >

İş Güvenliği Ekipmanları

İş güvenliğinin tedarik etmek için özellikle son yıllarda çok yoğun ve ciddi çalışmalar yapılmaktadır. İnsanların elini ayağını hatta gözünü koruyacak çözümler, önemli bir sektörün çalışmaları ile beraber herkese kolaylık ve avantaj sağlamaya devam etmektedir. pek çok farklı sektörün yine farklı ve zorlı çalışma koşulları düşünüldüğünde iş güvenlik ekipmanları ürün ve seçeneklerin avantajını görmek tabiki büyük önem taşımaktadır.

 

Her bir ürün ve koruyucu akseuar ayrıca iş güvenliğini sağlayan kaliteli ekipman desteği olarak kendini göstermektedir. Çok farklı ancak korunaklı olduğu belli olan ürün ve hizmet seçenekleri ile beraber insanlar daha güvenli ortamlarda çalışma fırsatı bulmaktadır.

 

İş Güvenliği Nedir?

İş yeri gibi çalışma ortamlarında, çalışanların sağlık ve güvenliklerini muhafaza etmek için alınan önlemler ve uygulanan yöntemlerin tamamına iş güvenliği denilmektedir. İş kazalarından meslek hastalıklarına, rahatsızlıklardan yaralanmalara kadar birtakım olumsuzlukları engellemeyi hedefleyen iş güvenliği, sistemli ve bilimsel çalışmaların tamamıdır.

 

İş Güvenliği Ekipmanları Nelerdir?

İş güvenliği ekipmanları, çalışma ortamındaki riskleri minimuma indirgemek için kullanılan ürünlerdir. Riskleri aza düşürdüğü için büyük bir öneme sahip olan tulum, bone, gözlük ve çizme gibi diğer birçok koruyucu ekipmanlar, geniş bir ürün yelpazesi ile kategorimizde yer almaktadır. İş güvenliği ekipmanları nelerdir? sorusuna verilecek yanıt ise, çalışanların sağlığı ve güvenliği için olmazsa olmaz unsurlar arasındaki ekipmanlardır. İş güvenliği ekipmanlarının sağladığı fayda yalnızca iş güvenliği değil, aynı zamanda çalışanların kendilerini de daha güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Çalışanların performanslarını artırmaları açısından da önemli bir rol üstlenen iş güvenliği ekipmanları en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da. Kaliteli ve standartlara uygun üretilmiş olan en iyi iş güvenliği ekipmanları, çalışma ortamındaki olabilecek riskleri minimize ederek, çalışan bireylerin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamaktadır.

 

Çalışanların iş yerinde karşılaşabileceği tehlikelere karşı korunmasını sağlayan ekipmanlar arasında kafa koruyucular, ayak koruyucular, vücut koruyucular, el koruyucular, kulak koruyucular, göz ve yüz koruyucular bulunmaktadır. Solunum koruyucular, düşme önleyici ekipmanlar ve yangın koruyucular da iş güvenliği ekipmanları arasında bulunmaktadır. En uygun iş güvenliği ekipmanları, kullanılacak olan sektöre, tehlikenin doğasına ve yoğunluğuna göre farklılaşmaktadır. İş güvenliği ekipmanların etkin ve sürekli şekilde koruma sağlayabilmesi için rutin olarak kontrol edilmelidir.

 

İş Güvenliği Ekipmanları Çeşitleri

İş güvenliği ekipmanları çeşitleri arasında koruyucu gözlük, koruyucu eldiven, koruyucu çizme, koruyucu elbise, koruyucu maske , koruyucu bone ve galoş gibi alternatifler bulunmaktadır.  İş kıyafetleri ve bu kıyafetleri destekleyen ekipman kalitesi ile birlikte, insanlar performansını tamamen işe verme imkanı bulur. Güvenliği doğru tedbirler ile aldığınız zaman güvenlik sorunu bertaraf ediliyor ve performans konusunda personeller rahatlıkla işlerine yoğunlaşabilirler. İş güvenliği ekipmanları sağlam malzemeden üretildiği için çok dayanıklıdır. Yalıtım özellikleri ile ön planda olan güvenlik ekipmanları, kapsamlı özellikleri ile çalışan insanları korumak için idealdir. Tam donanımlı iş güvenliği ekipmanları modelleri, koruyucu yapısı ve yüksek performansı ile sürekli olarak çalışan insanları her türlü soruna karşı korumaktadır.

 

İş güvenliği hususunda gereksinimleri en iyi şekilde karşılayan iç güvenliği ekipmanları en uygun iş güvenliği ekipmanları fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir. Aktaş, Bandırma, Batimer, CFM, Gezer, Has- Pet, MaxSafety, Polly Boot ve Sayberk gibi markalara ait iş güvenlik ürünleri arasından bone kep, gözlük, eldiven, çizme, elbise, maske ve dezenfektan gibi çeşitleri hemen sipariş verebilirsiniz.

 

İş güvenliği ekipmanları ve iş güvenliği malzemeleri en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da. Kaliteli ve güveniler, yaygın ürün yelpazesine sahip iş güvenliği ekipmanları ürün özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

İş Güvenliği Ekipmanları Ne İşe Yarar?

Bireysel koruyucu özellikteki iş güvenliği ekipmanları işyerinde çalıştığınız ortamda çok yararlı olduğu için kesinlikle kullanılmalıdır. İş güvenliği ekipmanları öncelikli olarak bireyler başta olmak üzere çevre güvenliğini muhafaza eden en önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Olası herhangi bir iş kazasının olmasına engel olmak, işçi sağlığını muhafaza etmek ve kaza esnasında minimum hasar ile atlatılmasını sağlamak gibi yarar sağlayan iş güvenliği ekipmanları yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR