Veteriner Serum Seti Modelleri ve Fiyatları

Damar yolundan sıvı ilaç, besin ya da benzeri maddelerin enjekte edilmesi amacı ile kullanılan veteriner serum seti çeşitleri pembe iğneli, yeşil iğneli, luer, luer slip serum seti olarak bilinmektedir. Veteriner serum setleri büyükbaş ve tek tırnaklı hayvan türlerinde en çok tercih edilen üründür.

 

Veteriner serum seti, şeffaf damla odası sayesinde pratik bir şekilde damla ayarlaması yapılan ürün yavaş ve hızlı bir akış sağlamasının yanı sıra açma kapama klempine de sahiptir. Yumuşak ve kolay dolan bir haznesi olan serum seti, hava girişli delme ucuna sahiptir. Non toksit ve non pirojen yapıda olan veteriner serum seti, yeşil iğne uçlu slip adaptörü bulunan infüzyon seti etilen oksitle sterilize edilmektedir. Ürün aynı zamanda dakikada 20 damlaya kadar enjekte sağlamaktadır.

 

Veteriner serum seti pembe uçlu modeli, damar yolundan sıvı ilaç vermek için kullanım için uygundur. Pratik damla ayarlaması yapılabilen veteriner serum seti modellerini kullanarak besin ve benzeri maddeleri hayvanlara enjekte edebilirsiniz. En iyi veteriner serum setleri bakteri filtresine de sahiptir. Hızlı ya da yavaş akış sağlayan serum seti steril modelleri hayvan türlerinin hemen hemen hepsinde kullanılmaktadır. Açma kapama klempine sahip veteriner serum seti modelleri arasından seçim yapmak için kategorimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yumuşak ve rahat dolan haznesinin yanında hava girişli delme ucu da bulunan pembe iğneli ve yeşil iğneli veteriner serum seti ürünleri çok satanlar arasındadır. Tek el ile kolaylıkla kullanım imkanı sunan veteriner serum seti ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

 

Veteriner Serum Seti Fiyatları

Veteriner serum seti fiyatları, ürünlerin markasına ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. En kaliteli ve garantili veteriner hekim malzemeleri arasındaki veteriner serum seti ürünleri, en uygun Veteriner serum seti fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. İhtiyacınızı karşılayacak veteriner serum seti ürünlerinin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

Veteriner serum seti pembe uçlu modeli damardan sıvı ilaç, besin ve benzeri maddelerin enjekte edilmesi için idealdir. En kaliteli serum seti çeşitlerinde, pratik bir şekilde damlama ayarlaması yapılabilmektedir. Hızlı ve yavaş akış sağlayan Veteriner serum seti pembe uçlu modeli tek elle dahi kullanıma uygundur. Steril serum seti modellerinde yumuşak ve kırılmalara karşı dayanıklı pvc hortum kullanıldığından kolay kullanım avantajı da sağlamaktadır. Serum infüzyon seti bulunan modellerde aynı zamanda bakteri filtresi de bulunmaktadır. Veteriner hekim serum seti fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve veteriner serum seti pembe uçlu modellerini satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Farklı içerik adetlerine sahip veteriner hekim serum seti modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da.

 

Veteriner Serum Seti Nedir?

Hayvanların tedavi ve bakım işlemleri esnasında Veteriner hekimler tarafından kullanılan tıbbi ekipman ve malzemeleri barındıran sete Veteriner serum set denilmektedir. Veteriner serum set çeşitleri, veteriner hekimlerin hayvanların sağlık durumunu değerlendirmesi, teşhis koyması ve tedaviyi gerçekleştirmesi için ihtiyaç duyulan serum, iğne, şırınga ve diğer medikal cihazları içermektedir. Veteriner serum set modelleri, birbirinden farklı veterinerlik uygulamalarında kullanılmakta olup, hayvanların sağlığını korumada kritik rol üstlenmektedir.

 

Veteriner Serum Seti Ne İçin Kullanılmaktadır?

Veteriner serum seti, hayvanlara intravenöz yoldan sıvı tedavisi sağlamak için kullanılan çok önemli Veteriner malzemelerinden bir tanesidir. Veteriner hekimler, hastalıklar, dehidrasyon, yaralanmalar ya da cerrahi müdahaleler esnasında hayvanlara sıvı tedavisi uygulayarak hayatlarını desteklemek için serum setlerini kullanmaktadırlar. Veteriner serum setleri, hayvanların dehidrasyonuna engel olmak, elektrolit dengesini düzenlemek, ilaçları vermek ve beslenme desteği sağlamak için de sıklıkla kullanılmaktadır. Diğer tıbbi durumların tedavisinde de önemli rol oynayan serum seti modelleri, hayvanların sağlığını koruma ve tedavi etme amacıyla kullanılmaktadır. Hayvanların hızla iyileşmesini ve sağlıklarının korunmasını sağlayan sıvı tedavilerinde de veteriner serum setleri kullanılmaktadır. Veteriner hekimler, hastalık yahut yaralanma durumlarına göre uygun sıvı tedavisini belirler ve veteriner serum setini kullanarak tedavi sürecini uygulamaya başlarlar.

 

Veteriner serum seti modelleri, genel olarak bir serum çantası, bir intravenöz iğne, bir damla hızı düzenleyici ve bir serum tüpü gibi parçalardan meydana gelmektedir. Sıvı tedavisinin doğru bir biçimde hayvanlara uygulanmasını mümkün kılan serum seti modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR