Veteriner Serum Seti

 


Damar yolundan sıvı ilaç, besin ya da benzeri maddelerin enjekte edilmesi amacı ile kullanılan veteriner serum seti çeşitleri pembe iğneli, yeşil iğneli, luer, luer slip serum seti olarak bilinmektedir. Veteriner serum setleri büyükbaş ve tek tırnaklı hayvan türlerinde en çok tercih edilen üründür.

 

Veteriner serum seti, şeffaf damla odası sayesinde pratik bir şekilde damla ayarlaması yapılan ürün yavaş ve hızlı bir akış sağlamasının yanı sıra açma kapama klempine de sahiptir. Yumuşak ve kolay dolan bir haznesi olan serum seti, hava girişli delme ucunasahiptir.

 

Non toksit ve non pirojen yapıda olan veteriner serum seti, yeşil iğne uçlu slip adaptörü bulunan infüzyon seti etilen oksitle sterilize edilmektedir. Ürün aynı zamanda dakikada 20 damlaya kadar enjekte sağlamaktadır.

 

Veteriner Serum Seti Fiyatları

Veteriner serum seti fiyatları, ürünlerin markasına ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. En kaliteli ve garantili veteriner hekim malzemeleri arasındaki veteriner serum seti ürünleri, en uygun Veteriner serum seti fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. İhtiyacınızı karşılayacak veteriner serum seti ürünlerinin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek sipariş verebilirsiniz.