Doğum İpi

Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen doğum ipi, tüm doğum krikoları için uygundur. Almanyadan ithal edilmiş orijinal üründür. Buzağı doğumlarında, buzağının ayağına bağlanmakta ve hayvana en ufak bir zarar dahi vermeyen ipek dokuma doğum ipidir.

 

Doğum ipi veya doğum kayışı, oğlak ve kuzularda doğuma yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Doğum yardımcı malzemelerinin vazgeçilmezlerinden olan ürünler tecrübeli kişiler tarafından uygulanmalı ve kullanılmalıdır.

 

Buzağı doğumu esnasında kategorimizde yer alan Buzağı doğum ipi çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğumların kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlayan dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen buzağı doğum ipi çeşitleri ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Doğumlarınızı kolaylaştıracak doğum ipi çeşitleri Çiftlik Mağazam da.

 

Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen doğum zinciri çeşitleri de doğum aparatları arasında yer almaktadır. Tutaçları sayesinde, zincirin ihtiyaç duyulan yerden tutulup çekilmesi sağlayan doğum zinciri çeşitlerine Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.