₺863,14 KDV Dahil
₺992,61 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Tırnak Bakım Seti
 

Tırnak bakım seti büyükbaş hayvanların hasta ya da incinmiş tırnaklarını hareketsiz hale getirmek amacı ile tedavi etmek için kullanılan modern bir bakım ürünüdür.

 

Özellikle sığırlarda sürü sağlığının kriterlerinden biri olan sığır tırnak bakımları da veteriner hekim veya veteriner sağlık teknisyenleri kontrolünde yapılması süt sığırcılığı işlemlerinde ana problemleri ortadan kaldırmaktadır.

 

Büyükbaş hayvancılıkta çok önemli bir yere sahip olan tırnak bakım setleri çiftliğinizde verim kaybının da önlenmesini sağlayacaktır. Tırnak bakımlarında kullanılan bakım ürünlerinin vazgeçilmezi ise Technobase markasının üretmiş olduğu tırnak bakım setleri olmuştur.

 

Technobase 8000 Tırnak Bakım Seti

Technobase 8000 Tırnak Bakım Seti, büyükbaş hayvanlarda kullanılan bir üründür. Hayvanların incinmiş ya da hastalıklı olan tırnaklarını tedavi etmek için kullanılan modern bir üründür.

 

Tırnak bakım seti içinde, 1 adet 1000 gr toz tırnak yapıştırıcı, 1 adet 500 ml sıvı tırnak yapıştırıcı, 14 adet ahşap tırnak takozu, 14 adet yapıştırıcı sürme çubuğu ve karıştırma kupası bulunmaktadır.

 

Technobase Kullanım Süresi ve Özellikleri

Technobase tırnak bakım seti ile, hayvanların ayaklarındaki dokulara zarar vermeden, deriye temas etmeden sabitleme işlemi güvenli bir şekilde uygulanır. Biçimlendirme esnasında Technobase 8000 elinize yapışmadan rahatlıkla hamur polimerleşene kadar şekillendirilerek uygulanabilmektedir.

 

Yapışkanlık özelliği yüksek olan Technobase 8000 tırnak bakım seti, tahta bloklar aşınana kadar sorunlu tırnağı dış etkenlerden mükemmel bir biçimde koruyacaktır.

 

Hızlı kullanım sürecinde ise, karıştırdıktan sonra şekili kolaylıkla verildiğinden ürünü uygulamak kolay bir hale gelir. Technobase 8000 ürünü 20 derece iken yaklaşık 4 dakika gibi bir sürede iyileşme sağlamaktadır.

 

Veteriner Tırnak Malzemeleri arasında yer alan hayvan tırnak bakım seti çeşitleri ve inek tırnak makası modelleri hayvanların tırnak bakımı için son derece önemlidir. Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz hayvan tırnak bakım seti çeşitleri kolay kullanımı ile sıklıkla talep edilmektedir. En iyi tırnak kesim aletleri ve inek tırnak makası modelleri ürün özelliklerini inceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayacak hayvan tırnak makası modellerini satın alabilirsiniz. En uygun hayvan tırnak bakım seti fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz büyükbaş tırnak ekipmanları ve büyükbaş hayvan tırnak bakım malzemeleri arasından beğendiklerinize Çiftlik Mağazam güvencesi ile sahip olabilirsiniz.