Uterus Pensi

Hayvan sezeryan operasyonlerinda döl yatağını tutmak için kullanılan uterus pensi, paslanmaz çelikten üretilmiş ve yaklaşık 28 cm uzunluğunda veteriner hekim malzemelerinden biridir.

 

Veteriner Uterus Pensi Fiyatları

Veteriner hekimlikte kullanılmakta olan ekipmanlar arasındaki uterus pensi fiyatları farklılık göstermektedir. Çünkü uterus pensi fiyatlarına etki eden birçok unsur bulunmaktadır. Uterus pensinin üretildiği materyal, üreten marka ve ürünün taşımış olduğu özellikler uterus pensi fiyatları üzerinde etkilidir. Farklı büyüklükteki hayvanlarda etkili bir şekilde kullanım sunan uterus pens modellerinin boyutları ve uzunlukları farklı olmaktadır. Uterus penslerinin boyutları ve uzunlukları da fiyatlara direk etki etmektedir. En uygun uterus pensi fiyatları ile satın alabileceğiniz en kaliteli veteriner uterus pensi modelleri, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların üreme sistemine yönelik cerrahi müdahalelerde kullanılmaktadır. Hayvan sağlığının yanı sıra müdahalenin başarısı için de kritik öneme sahip olan Uterus pensi modelleri, en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Veteriner Uterus Pensi Ne Demektir?

Veteriner hekimlerin cerrahi prosedürler esnasında kullandığı aletler arasında uterus pensi de yer almaktadır. Rahmin yani uterus’un tutulması ve sabitlenmesi için kullanılan alete uterus pensi denilmektedir. Uterus pensi modelleri veteriner hekimlerin rahimle ilgili operasyonlarını daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Uterus pensi modelleri özellikle gebelik, doğum yahut rahim cerrahisi gibi durumlarda kullanılmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR