Boyun Numaratörü Modelleri ve Fiyatları

Sığır ve koyunların kendi içlerinde sınıflandırılmasını sağlayan bir sistem parçası olan boyun numaratörü, hayvanları çeşitli gruplara ayırarak ilaç, aşı, kızgınlık tespiti gibi uygulamaları kolaylaştıtmaktadır.
 

Boyun numaratörü alacağınız zaman, istediğiniz numara aralığını belirtmeniz gereklidir. Her numara tek basamaklı olmaktadır. Sarı renkte olan boyun numaratörü boyun kemerine takılarak kullanılmaktadır.
 

En okunaklı boyun numaratörü çeşidi olduğundan büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkta sıklıkla tercih edilmektedir. Ebatları ise en olarak 4,5 cm, boy olarak da 4,5 cm'dir.

 

Hayvan Boyun Numaratörü Fiyatları

Hayvan yetiştiriciliği alanında hayvanların gözlemlenmesi ve tanımlanması, etkin yönetim ve sağlık takibi için son derece önem arz etmektedir. Hayvan boyun numaratörü modelleri de bu işlemler için kullanabileceğiniz güvenilir ve dayanıklı araçlardandır. Hayvan boyun numaratörleri, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların boyun kısımlarına takılmaktadır. Numaratik etiketlerden olan hayvan boyun numaratörü hayvanlar da kolay izleme ve tanımlama sağlamaktadır. Büyük çiftliklerin yanı sıra hayvan yetiştirme tesislerinde, büyük sürülerin yönetimde kullanılan hayvan boyun numaratörü modellerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Hayvan boyun numaratör modelleri genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Boyun numaratörü fiyatları ürünlerin markasına ve sipariş adetine göre farklılaşmaktadır. En uygun hayvan boyun numaratörü fiyatları ile satın alabileceğiniz çeşitler küçükbaş numaratör kayışı ve büyükbaş numaratör kayış modellerinde kullanıma uygundur. Paslanmaz çelik ya da dayanıklı plastik malzemelerden üretilmiş olan, uzun ömürlü ve güvenilir performans sunan hayvan boyun numaratörü modellerini en uygun fiyatlarla satın alarak sürü takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

En iyi hayvan boyun numaratörleri, hayvan yetiştiriciliği süreçlerini iyileştirmek ve sürü yönetimini kolaylaştırmak için kullanılan etkili ürünlerdir. Sizlerde farklı modeller ve tasarımlar arasında tercih yaparak, işletmenizin gereksinimine en uygun boyun numaratörünü sipariş verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR