Vulva Dikiş İpi


Özellikle büyükbaş hayvan ameliyatlarında ineklerin vajinal dikimlerinde kullanılan vulva dikiş ipi, koyunlar için 4 mm x 5 metre, sığırlar için 6 mm x 5 metre boyutlarında kullanılan vajinal dikiş ipliğidir.

 

Büyükbaş hayvanların ameliyat gibi operasyonlarında ve ineklerin vajinal dikişlerinde vulva ipi kullanılmaktadır. Vulva dikişlerinde en fazla tercih edilen vulva dikiş ipi modeli, kategorimizde sizleri beklemektedir. En uygun vulva ipi fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz vulva ipi, yassı ve yumuşak dokusu sayesinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Kesildiğinde açılmayan ve dağılmayan vulva ipi modeli en uygun vulva ipi fiyatları ile Çiftlik Mağazam da.

 

Vulva İpi Fiyatları

Vulva ipi fiyatları ürünlerin markasına ve uzunluğuna göre farklılaşmaktadır. Genel olarak vulpa ipi fiyatları çok ekonomiktir. Vajinal dikiş ipliği olarak yaygın şekilde kullanılan vulva dikiş iplikleri koyun, sığır ve inek gibi tüm hayvanlarda kullanılmaktadır. Veteriner hekim malzemeleri arasında yer alan, vulva ipi çeşitleri en ucuz vulva ipi fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.  Farklı markalar tarafından üretilmiş olan vulva ipi dikiş ipliği çeşitlerinin özelliklerini ve fiyatını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.